Rafał Mazurek
 • Escape room Walkiria

  Walkiria
  Key To Be Free
  Poznań

  Bardzo dobry pokój

  07.10.2019 | data wizyty: 03.10.2019

  Pokój wart polecenia, zagadki zróżnicowane, ciekawa fabuła. Interesujący system podpowiedzi. Pokój z gatunku „rozglądaj się uważnie i kombinuj”. Moim zdaniem niskie oceny są trochę krzywdzące.

 • Escape room Urok

  Urok
  DreamScape
  Poznań

  Baśniowy Urok

  07.08.2019 | data wizyty: 06.08.2019

  Świetny pokój. No, ale czego można było się spodziewać po Twórcach „Konesera”... Niezwykła mnogość zagadek, skojarzonych z różnymi elementami pokoju, fantastyczny wystrój i dopracowanie szczegółów. Nawet podpowiedzi zmuszają do myślenia i kojarzenia. Bardzo polecam

 • Escape room Babcie na Radarze

  Babcie na Radarze
  House Of Mystery
  Jelenia Góra

  Ciekawe przeżycie

  03.08.2019 | data wizyty: 03.08.2019

  Odwiedziliśmy pokój „przy okazji” pobytu w okolicy. I decyzja okazała się niezwykle słuszna. Poznaliśmy nietuzinkowa postać w osobie Marcina - właściciela, pomysłodawcy i mistrza gry. Uraczył nas zarówno wyjątkowym pokojem ale również ciekawymi informacjami nt. Jeleniej Góry i okolic..
  Jeśli chodzi o sam pokój to muszę powiedzieć, że jest wyjątkowy na tle kilkunastu odwiedzonych wcześniej. Jego wyjątkowość polega na rodzaju zagadek - w ich rozwiązaniu należy się wykazać nie tylko błyskotliwością i logiką, ale również często zdolnościami do skojarzeń i spostrzegania powiązań na pierwszy rzut oka nierzeczywistych. Poza tym, jak w temacie..pokój zaskakuje w dalszej części gry tak samo jak babcie, które spędzają wieczory nie tylko na grze w bingo i szydełkowaniu, ale również na czymś więcej..
  Z pełna świadomością polecam. Pokój raczej trudny dla dwóch graczy, ale nie niemożliwy do przejścia i przeżycia fajnej zabawy.

 • Escape room Galaktyka Tajemnic

  Galaktyka Tajemnic
  Escape ARENA
  Poznań

  Fenomenalny

  25.07.2019 | data wizyty: 25.07.2019

  Pokój fantastyczny, z czystym sumieniem polecam każdemu amatorowi tej formy rozrywki. Pokój ma niepowtarzalny klimat, rozwiązania techniczne niespotykane w żadnym innym. Fabuła powiązana z Gwiezdnymi Wojnami - właściciel to zagorzały fan sagi G. Lucasa, co widać w ścisłym odwzorowaniu wystroju wnętrza i detalach.. Zagadki bardzo ciekawe, powiązane z fabuła gry oraz filmami. Serdecznie polecam ten nowy na mapie Poznania ER.