Łukasz Sandomierski

Łukasz Sandomierski

Hej, jestem Łukasz Sandomierski. Mam na swoim koncie 5 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Kryminalny. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

5 Odwiedzone

0 Planowane

Świeżak

17 Punkty

0
17 pkt
25

Wszystkie opinie

Escape room Ultimatum: Live or Die.. Make Your choice
Ultimatum: Live or Die.. Make Your choice

W Pułapce

01.11.2019 | data wizyty: 26.10.2019

Pokój bardzo starannie wykonany. Od samego początku można się wczuć aż za bardzo. Jest to bardzo nie typowy pokój, nie wiem nawet jak go nazwać bo robi się trochę fabularnie. Nie oznacza to minus wręcz przeciwnie, taki escape room połączony z rzeczywistością, którą sami kreujemy. Zagadki głównie elektroniczne choć i jest trochę manualnych. Ciężko to nawet wszystko nazwać zagadkami, gdyż musimy po prostu spełnić plan pana układanki. Obsługa bardzo pozytywna i zakręcona.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Dom mordercy
Dom mordercy

a mogło być fajnie

07.03.2019 | data wizyty: 15.12.2018

Pamiętam tylko rozgoryczenie. Przez obsługę pokój bardzo stracił w naszych oczach. Pewne elementy w pokoju były źle przygotowane, przez co mieliśmy rzeczy, które powinniśmy znaleźć później. No ok zdarza się ale gdy obsługa na siłe nam wmawia, że to nie prawda to już przegięcie, w dodatku wychodzi na to, że nas nie obserwowała. Ogólnie klimat był ok, pokój nie za duży, jednak przydałoby się odświeżyć zarówno pokój jak i zagadki /elementy zagadek. Pokój jest dość mocno zużyty. Fajna muzyka i to by było na tyle. Przez źle przygotowany pokój straciliśmy zabawę a dość mocno zużyte elementy dodatkowo spotęgowały uczucie frustracji. Może tylko my tak trafiliśmy ale pieniądze Pani wzięła , nawet nie przepraszając a to słabe było.

Ocena ogólna: 3/10

Obsługa: 3/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Pokój Porywaczy
Pokój Porywaczy

Hmmm..

07.03.2019 | data wizyty: 15.12.2018

Skuszeni grouponem poszliśmy z ciekawości. Pokój nie jest może bardzo zły lecz trochę ubogi. Zagadki w miarę ok. Bawić się można, jednak na tle innych Pokojów wypada dość słabiutko. Na plus na pewno cena za Pokój. Logika w miarę zachowana, pokój nie jest za duży ale w cztery osoby można śmiało iść. Podsumowując nie jest najgorzej ale można by trochę odświeżyć pokój, dodać kilka klimatycznych elementów, może inne oświetlenie, zmienić napisy na ścianie i będzie ok. Oczywiście to moje subiektywne zdanie. Z ciekawości pójdziemy jeszcze kiedyś do praskiego.

Ocena ogólna: 4/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 4/10

Poziom trudności: Łatwy

Escape room Wehikuł Czasu
Wehikuł Czasu

Przenosimy się w czasie....

07.03.2019 | data wizyty: 08.12.2018

Pokój dość trudny. Czegoś nam tu zabrakło, choć wszystko na wysokim poziomie. Jedna zagadka do dziś nie daje mi spokoju ale to może ze mną coś nie tak. Obsługa jak zawsze extra. Dużo fajnych rekwizytów choć może odrobinkę za dużo. Na pewno nie jest to pokój na pierwszy raz. Współpraca jest bardzo ważna, pamiętajcie !

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Piwnica
Piwnica

Początek

07.03.2019 | data wizyty: 12.12.2018

Nasz pierwszy pokój w RE czyli dziewiczy. Wspominamy go bardzo dobrze. Choć teraz wydaje się być może trochę stary na tle innych warszawskich ER jednak sentyment pozostał. Polecam wszystkim na początek. każdy znajdzie coś dla siebie. Rozwiązania w pokoju są na wysokim poziomie. Wszystko jest logiczne i składa się w całość.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni