Łukasz Sandomierski
 • Escape room ULTIMATUM: Live or Die.. Make Your choice

  ULTIMATUM: Live or Die.. Make Your choice
  House Escape
  Warszawa

  W Pułapce

  01.11.2019 | data wizyty: 26.10.2019

  Pokój bardzo starannie wykonany. Od samego początku można się wczuć aż za bardzo. Jest to bardzo nie typowy pokój, nie wiem nawet jak go nazwać bo robi się trochę fabularnie. Nie oznacza to minus wręcz przeciwnie, taki escape room połączony z rzeczywistością, którą sami kreujemy. Zagadki głównie elektroniczne choć i jest trochę manualnych. Ciężko to nawet wszystko nazwać zagadkami, gdyż musimy po prostu spełnić plan pana układanki. Obsługa bardzo pozytywna i zakręcona.

 • Escape room Dom mordercy

  Dom mordercy
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  a mogło być fajnie

  07.03.2019 | data wizyty: 15.12.2018

  Pamiętam tylko rozgoryczenie. Przez obsługę pokój bardzo stracił w naszych oczach. Pewne elementy w pokoju były źle przygotowane, przez co mieliśmy rzeczy, które powinniśmy znaleźć później. No ok zdarza się ale gdy obsługa na siłe nam wmawia, że to nie prawda to już przegięcie, w dodatku wychodzi na to, że nas nie obserwowała. Ogólnie klimat był ok, pokój nie za duży, jednak przydałoby się odświeżyć zarówno pokój jak i zagadki /elementy zagadek. Pokój jest dość mocno zużyty. Fajna muzyka i to by było na tyle. Przez źle przygotowany pokój straciliśmy zabawę a dość mocno zużyte elementy dodatkowo spotęgowały uczucie frustracji. Może tylko my tak trafiliśmy ale pieniądze Pani wzięła , nawet nie przepraszając a to słabe było.

 • Escape room Pokój Porywaczy

  Pokój Porywaczy
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Hmmm..

  07.03.2019 | data wizyty: 15.12.2018

  Skuszeni grouponem poszliśmy z ciekawości. Pokój nie jest może bardzo zły lecz trochę ubogi. Zagadki w miarę ok. Bawić się można, jednak na tle innych Pokojów wypada dość słabiutko. Na plus na pewno cena za Pokój. Logika w miarę zachowana, pokój nie jest za duży ale w cztery osoby można śmiało iść. Podsumowując nie jest najgorzej ale można by trochę odświeżyć pokój, dodać kilka klimatycznych elementów, może inne oświetlenie, zmienić napisy na ścianie i będzie ok. Oczywiście to moje subiektywne zdanie. Z ciekawości pójdziemy jeszcze kiedyś do praskiego.

 • Escape room Wehikuł Czasu

  Wehikuł Czasu
  Room Escape
  Warszawa

  Przenosimy się w czasie....

  07.03.2019 | data wizyty: 08.12.2018

  Pokój dość trudny. Czegoś nam tu zabrakło, choć wszystko na wysokim poziomie. Jedna zagadka do dziś nie daje mi spokoju ale to może ze mną coś nie tak. Obsługa jak zawsze extra. Dużo fajnych rekwizytów choć może odrobinkę za dużo. Na pewno nie jest to pokój na pierwszy raz. Współpraca jest bardzo ważna, pamiętajcie !

 • Escape room Piwnica

  Piwnica
  Room Escape
  Warszawa

  Początek

  07.03.2019 | data wizyty: 12.12.2018

  Nasz pierwszy pokój w RE czyli dziewiczy. Wspominamy go bardzo dobrze. Choć teraz wydaje się być może trochę stary na tle innych warszawskich ER jednak sentyment pozostał. Polecam wszystkim na początek. każdy znajdzie coś dla siebie. Rozwiązania w pokoju są na wysokim poziomie. Wszystko jest logiczne i składa się w całość.