zagorska.joasia
 • Escape room Dżungla Azteków

  Dżungla Azteków
  Malta Escape Room
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Przygoda w dżungli

  07.06.2019 | data wizyty: 01.06.2019

  Do pokoju wybraliśmy się z dzieciakami i nie zawiedliśmy się. Z pokoju udało nam się wyjść bez żadnych podpowiedzi, choć było kilka momentów, w których dłużej trzeba było pomyśleć. Podobała nam się różnorodność zagadek i sposób/jakość ich wykonania.
  Małym minusem był troszkę minimalistyczny wystrój jak na dżunglę - spodziewaliśmy się że będzie to wyglądało troszkę inaczej.
  Mistrz gry również bardzo sympatyczny i bez zastrzeżeń.
  Zdecydowanie polecam dla osób, które zaczynają przygodę z ER

 • Escape room Coś

  Coś
  Black Box
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  COŚ niesamowitego!

  06.04.2019 | data wizyty: 06.04.2019

  To było niesamowite przeżycie. Już od samego początku mistrz gry wprowadza fantastyczny klimat (trochę czuliśmy się nieswojo). Mówi w taki sposób, że zaczynasz troszkę żałować, że w ogóle tu przyszedłeś. Dalej jest tylko coraz lepiej. Świetne zagadki, logiczne i spójne. Pokoje bardzo klimatyczne i co ważne nie są "podniszczone" przez poprzednich bywalców, więc nic nie naprowadza Cię na kolejne tropy (żadne powycierane miejsca, ogromne dziury itp itd.). Całość przyprawia o mocniejsze bicie serca, zwłaszcza że nigdy nie wiesz czy COŚ nie stoi tuż za Tobą...

 • Escape room Se7en

  Se7en
  ESC Room
  Szczecin

  Wiarygodna opinia

  Strzał w dziesiątkę

  02.04.2019 | data wizyty: 30.03.2019

  Każdy kto jeszcze zastanawia się czy warto - powinien po prostu zarezerwować termin i spróbować! Świetnie przygotowany pokój z niesamowitymi rekwizytami, które przyprawiały o gęsią skórkę. Zagadki bardzo fajnie przemyślane i nie do końca oczywiste. Pokój zdecydowanie nie nadaje się dla osób o słabszych nerwach ;)

 • Escape room Zasypani

  Zasypani
  ESC Room
  Szczecin

  Wiarygodna opinia

  Mistrzostwo

  02.04.2019 | data wizyty: 30.03.2019

  Bardzo fajne i logiczne zagadki przy których czas tak szybko minął. Pokój dla początkujących ale nie był z pewnością bardzo łatwy. Nie mam mowy o nudzie ani dla starszych ani dla dzieciaków. Sympatyczna prowadząca, która wszystko wyjaśniła przed startem i przygotowanie pokoju nie może zostać niedocenione!