Weronika Kazimierczak
 • Escape room Ciemnia fotografa

  Ciemnia fotografa
  Wejdź i Wyjdź
  Toruń

  Rozczarowanie

  15.02.2019 | data wizyty: 15.02.2019

  Do odwiedzenia tego ER skusił nas opis, więc postanowiliśmy sprawdzić co i jak. I tutaj kończy się pozytywne nastawienie. Od samego wejścia miejsce to wyróżniało się na tle innych odwiedzonych wcześniej ER brakiem zorganizowania szatni czy miejsca na rzeczy wartościowe. Obsługa wyszła z założenia, że skoro nie jest to nasz pierwszy ER, to nie trzeba nam nic mówić i bez żadnych wstępów fabularnych zamknięto nas w 4 ścianach. Pokój niby był klimatyczny, ale panujący tam chaos nie pozwalał tego odczuć. Brakowało oznaczeń rzeczy, które nie biorą udziału w zabawie, co utrudniało rozgrywkę. Pokój bazował na kłódkach i zagadkach matematycznych, co sprawiało wrażenie, że pokój zatrzymał się na etapie pierwszych ER w Polsce. Pokój mocno zużyty, zagadki były niedopracowane i brakowało im logiki, więc sporo rzeczy wykonywało się metodą prób i błędów, co wybijało z zabawy i spalało entuzjazm. Obsługa i kontakt z mistrzem gry pozostawia wiele do życzenia, podobnie jak stosunek ceny do poziomu pokoju.

 • Escape room El Dorado - w poszukiwaniu zaginionego złota

  El Dorado - w poszukiwaniu zaginionego złota
  Dom Kłódek
  Toruń

  Skarb jest nasz!

  15.02.2019 | data wizyty: 13.02.2019

  Przyjemna przygodówka, w sam raz dla początkujących graczy. Mix kłódek i manuali świetnie wpasowuje się w klimat poszukiwaczy skarbu. Zagadki są liniowe, ale niebanalne. Szczerze polecam ten oraz pozostałe ER tej firmy ;)

 • Escape room Lunapark

  Lunapark
  OPEN THE DOOR
  Toruń

  Ubaw po pachy!

  15.02.2019 | data wizyty: 13.02.2019

  Trafiliśmy do prawdziwego lunaparku! Wystrój doskonale odzwierciedla klimat lunaparku ze szczyptą grozy. Zagadki zdecydowanie są nieliniowe, co sprawia, że 2-4 osoby będą mieć ręce pełne roboty. W 2 osoby wykorzystaliśmy pełną godzinę i wyszliśmy w ostatnich sekundach o własnych siłach. Większość zagadek nie jest oczywista na pierwszy rzut oka, ale nie ma tutaj miejsca na niedopracowanie i wszystko łączy się w logiczny ciąg. Zagadki komponują się z klimatem pokoju i zdecydowanie wymagają chociaż małego doświadczenia. Śmiało mogę powiedzieć, że aparycja firmy i poziom wykonania pokoi to mój nr 1 pośród Toruńskich ER :D

 • Escape room 007 Misja Toruń

  007 Misja Toruń
  Dom Kłódek
  Toruń

  Uratowaliśmy Toruń!

  15.02.2019 | data wizyty: 13.02.2019

  Bawiliśmy się we dwoje i poszło nam naprawdę świetnie :D część zagadek jest dość łatwych, ale pozostałe wymagają współpracy i łączenia faktów. Zagadki bazują na klasycznych kłódkach i kluczach, ale nutka technologii także dodawała klimatu Bonda. Pokój idealny dla 2-3 osób, które będą miały co robić przez 60 minut.