Angelika S. 11
 • Escape room Kolonizacja Marsa

  Kolonizacja Marsa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  ekstra

  21.07.2019 | data wizyty: 18.07.2019

  Od samego początku wszystko przemawiało za tym, że będzie to super zabawa - historia, która została nam zaprezentowana od razu wprowadziła nas w bojowy nastrój. Wystrój pokoju - określę jednym słowem - WOW! Na takim statku kosmicznym jeszcze nie byłam. Pokój dopracowany, czysty, ale i wymagający. Byliśmy we dwójkę i ledwo wykonaliśmy zadanie do końca. Polecam każdemu!!

 • Escape room Odyseja kosmiczna

  Odyseja kosmiczna
  Quest Hunt
  Warszawa

  Pełen odjazd

  09.04.2019 | data wizyty: 09.04.2019

  Spontaniczne wyjście do escape room'u, pokój wybrany w minutę. Punkt 13:00 stawiamy się na rozpoczęcie Odysei Kosmicznej. Wystrój pokoju? CZADERSKI! Statek kosmiczny wyposażony od A do Z, nie zabrakło nawet maszynowni. Zagadki adekwatne do poziomu pokoju, trzeba trochę pogłówkować, ale z każdą zagadką zabawa bardziej wciąga! Byliśmy we dwójkę i jako dość doświadczona ekipa udało nam się wyjść w 40 min. Polecam z całego serducha!

 • Escape room Legowisko Kanibala

  Legowisko Kanibala
  Zagadkownia
  Warszawa

  Superowo!

  01.02.2019 | data wizyty: 01.02.2019

  Wchodziny do kolorowej firmy. Po chwili oczekiwania, Pani Ola robi wprowadzenie, daje nam opaski na oczy i zaprowadza pod pokój. Budzimy się u Kanibala. Po rozwiązaniu odbiera nas Pani Zuza, od której wyczuwa się od razu pozytywne nastawienie i dużo energii.. Zagadki? Fantastyczne. Wystrój? Niesamowity!