majka241

majka241

Hej, jestem majka241. Mam na swoim koncie 3 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Przygodowy. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

3 Odwiedzone

0 Planowane

Świeżak

11 Punkty

0
11 pkt
25

Wszystkie opinie

Escape room Ocean's 2
Ocean's 2

Podwójne rozczarowanie

02.01.2019 | data wizyty: 02.01.2019

Pomijając pewien mankament ze zniżką, który nie był wyjaśniony dokładnie i postawę "szefa" tego całego obiektu to....
Osobiście od pokoju wymagałam więcej. 3/4 rzeczy które znaleźliśmy to po prostu były ... znalezione rzeczy. Wiele z nich było atrapami, które myliły, ale bez takich "zmyłek" grę skończyłoby się dużo szybciej - co niestety mnie smuci. Przechodząc do drugiego pokoju miałam już niesmak i niechęć dalszej gry. W grze był pewien poważny błąd więc gdybyśmy udzielili poprawnej odpowiedzi to byśmy przegrali. Mam nadzieje, że później byłaby jakaś rekompensata aczkolwiek zepsułoby to cały smaczek.
Poszłam do tego pokoju ze względu na zniżkę, która później jak się okazało za wiele nam nie dała. Bez niej raczej już bym nie poszła do Show Escape. Uważam, że są inne pokoje warte więcej uwagi.

Ocena ogólna: 5/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 5/10

Poziom trudności: Łatwy

Escape room Pogrzebani
Pogrzebani

Pogrzebały nas oczekiwania

02.01.2019 | data wizyty: 29.12.2018

W raz z chłopakiem dostaliśmy groupon na gwiazdkę. Jedyne co zostało w mojej głowie to zdanie "Gra dla ludzi o mocnych nerwach, skrzynie posiadają wentylację i przyciski bezpieczeństwa". Przez tydzień panikowałam, że z moją klaustrofobią nie dam rady. Ale jak przyszło co do czego, odwrotu nie było i gdy zobaczyłam te wielkie skrzynie przekonałam się, że nic złego tam nie ma, a ku mojemu zaskoczeniu skrzynia ma tyle miejsca, że mogłam się w niej spokojnie odwracać z pleców na brzuch, machać rękami i nogami. Patrząc na prostotę wykonania "trumny" była ona bardzo wygodna. Odgłosy mojego chłopaka nie były wcale przytłumione czy zniekształcone. Wszystko było wyraźnie widać.
Gra sama w sobie jest trudna, ponieważ dobrze byłoby znać wcześniej tematykę, którą wykorzystało się do stworzenia tego pokoju. Wprowadzenie było szybkie, trochę nie jasne. Trudność w tej grze polega na tym, że nie zna się specyfiki symboli ani liczb. Trzeba być również bardzo spostrzegawczym i klucz do sukcesu tkwi w bardzo dobrej komunikacji.
Denerwowało mnie zachwalanie pokoju i co chwile powtarzanie słów "tylko 4-5% stąd wyszło", "bez podpowiedzi na pewno nie dacie rady". W gruncie rzeczy nam, Świeżakom zabrakło ok. 20 min żeby wyjść z pokoju i skorzystaliśmy tylko z 1 podpowiedzi, ponieważ na początku gry spadł i zapodział się jeden element, aby w ogóle w nią zagrać. Pozostałe 2 podpowiedzi dostaliśmy później, niż na to sami doszliśmy do rozwiązania i były one bardzo nie jasne.
Podsumowując. Na pewno niezwykłym przeżyciem jest pobycie nawet przez godzinę w takiej ala trumnie. Czy warto zajrzeć do pokoju? To już chyba kwestia zapoznania się z innymi opiniami. Gdyby nie groupon nie poszłabym do niego prędko (po części ze względu na skrzynie ale i po części ze względu na przestudiowanie opinii, które nie wydawały się zachęcające)

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Trudny