mickiewicz221
 • Escape room Zasypani

  Zasypani
  ESC Room
  Szczecin

  Świetny dla początkujących

  31.12.2018 | data wizyty: 06.11.2018

  Przede wszystkim - prowadzący. Genialnie wprowadził nas w klimat, dawał bardzo 'zagadkowe' podpowiedzi, które tylko podbijały atmosferę.
  Pokój jest malutki ale bardzo dużą frajdę sprawia eksplorowanie go, bo mimo małej powierzchni jest tam upchnięte od groma zagadek!
  Absolutnie polecam :)

 • Escape room Demon Asylum: Nekromanta

  Demon Asylum: Nekromanta
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Absolutny sztos!

  30.12.2018 | data wizyty: 27.11.2018

  Począwszy od wprowadzenia, przez fabułę, do walki z czasem, ilością pomieszczeń i rozwiązania - najlepszy escape room w jakim przyszło mi się bawić.
  Na pierwszy pokój może być trochę za trudny ale jeśli już macie trochę doświadczenia - koniecznie go odwiedzcie, jest niesamowicie dobrze skonstruowany!...ale weźcie ze sobą zapasową pieluchę ;)

 • Escape room Szepty

  Szepty
  Escape Room Szczecin
  Szczecin

  A tak się miło zaczęło...

  30.12.2018 | data wizyty: 30.12.2018

  Wprowadzenie do pokoju i pierwsze wrażenie po ściągnięciu opasek wydawało się bardzo obiecujące, niestety dobra zabawa tu się skończyła. Mam wrażenie, że ktoś zupełnie nie miał pomysłu na ten pokój i zwyczajnie rozmieścił kłódki w kilku miejscach, a potem dał absolutnie niejasne zagadki, które nawet nie były zagadkami. Przez to nasza 'zabawa' polegała na wpisywaniu losowych liczb w 'wybierz sobie jakąś kłódkę i może zadziała'.
  Bardzo nielogiczne zagadki, które w gruncie rzeczy nie wiadomo czy były zagadkami. Zupełniee nieprzemyślana koncepcja, niestety najgorszy pokój w jakim byłam :(
  Jedynym i niewątpliwym plusem była dekoracja pokoju bo jest na prawdę klimatyczna. System podpowiedzi bardzo słabo rozegrany - kartki pod drzwi, na prawdę?