Wlazłoholiczka
 • Escape room Wikingowie · Amulety Mocy

  Wikingowie · Amulety Mocy
  Escape ARENA
  Poznań

  Świat Wikingów

  14.11.2019 | data wizyty: 11.11.2019

  Do Wikingów ruszaliśmy z małą obawą spowodowaną dość długą jak na naszą ekipę przerwą od escape roomów. Na szczęście obawy czy sobie poradzimy były niepotrzebne.
  Pokój od samego początku wprowadza klimat i tak wprowadza w grę, że bez większych problemów wkręcasz się w klimat i od razu przystępujesz do działania. Zadania są super, logiczne, prowadzą przez grę dając ogromną radość i satysfakcję! Widać mnóstwo serca i pasji włożonych w pokój co, moim skromnym zdaniem, postawiło Wikingów w świetle najlepszego pokoju Escape Areny (choć inne również oceniam wysoko i każdemu polecam jako obowiązkowy punkt w Poznaniu). No i genialny jak zawsze Mistrz Gry, do którego chce się wracać. Czekam na kolejne pokoje! :)

 • Escape room Galaktyka Tajemnic

  Galaktyka Tajemnic
  Escape ARENA
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Super Galaktyka!

  04.06.2019 | data wizyty: 31.05.2019

  Po wizycie w pierwszym pokoju tej firmy byliśmy bardzo zadowoleni, mieliśmy poczucie, że Escape Arena ma w sobie to coś oryginalnego. Po Galaktyce Tajemnic wiemy na pewno - to naprawdę kawał dobrej roboty i masa serca włożona w pokój! Na każdym kroku pojawiały się rzeczy, które nas zaskakiwały. Rozwiązania i zagadki są świetne - postawiły naprawdę wysoko poprzeczkę! Klimat wystrój i wszystkie te zakamarki naprawdę dają efekt wow. Sądzę, że firma ma ogromną szansę znaleźć się na znaczącym miejscu nie tylko w Poznaniu, ale i w Polsce.
  Oczywiście obsługa jest przesympatyczna, zaangażowana. Można się poczuć jakby znało się ich od dawna. :)
  Liczymy na kolejne pokoje, bo jeśli będą jak ten, to naprawdę warto czekać!!!

 • Escape room Jaskinia Hazardu

  Jaskinia Hazardu
  Escape ARENA
  Poznań

  Gruba afera

  08.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Pierwsze wrażenie po wyjściu - ten pokój był .... inny. I to w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. Nie mogliśmy znaleźć takiego określenia, które byłoby bardziej adekwatne, ale naprawdę pokój zaskoczył nas w wielu elementach.
  Od samego wejścia atmosfera jest fantastyczna. Moglibyśmy siedzieć i gadać z Mistrzami Gry :)
  Udało nam się wyjść bez podpowiedzi w 50 minut, ale jest co robić. Zagadki są naprawdę nietypowe i sprzęty użyte do ich wykonania na pewno mogą zaskakiwać. Fabuła też nie jest taka oczywista i zaskakuje na każdym kroku. Nawet idąc liczną 6-osobową grupą każdy dołożył swoją cegiełkę do ogólnego sukcesu i nie miał odczucia nudy.
  Zdecydowanie profesjonalna robota - koniecznie do odwiedzenia! :)

 • Escape room Dżungla Azteków

  Dżungla Azteków
  Malta Escape Room
  Poznań

  Ucieczka z dzungli

  08.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Pokój przyjemny, dość prosty, choć zagadki i niektóre rozwiązania były zaskakujące. W dwie osoby było dla nas idealnie.

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Toniemy!

  24.03.2019 | data wizyty: 23.03.2019

  Dla Nautiliusa przebyliśmy 150 km i zdecydowanie było warto!
  Klimat i wystrój pokoju - majstersztyk! Można poczuć się jak w prawdziwej łodzi podwodnej. Przekrój zagadek jest duży - od prostszych po takie, przy których naprawdę trzeba się natrudzić. Zagadki i mechanizmy niejednokrotnie sprawiały, że szeroko otwieraliśmy oczy ze zdumienia.
  Będąc w Bydgoszczy koniecznie do odwiedzenia!
  Wyjście Awaryjne - pełen szacun :)

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Być jak król Artur

  24.03.2019 | data wizyty: 23.03.2019

  Na Legendę Miecza trafiliśmy dość spontanicznie i była to jedna z lepszych decyzji w naszym życiu :D
  Jako ekipa, która ma na koncie około 20 pokoi wyszliśmy prawie 20 minut przed czasem, bez podpowiedzi i... żałowaliśmy. W tym pokoju chętnie spędzilibyśmy więcej czasu! Od samego początku wystrój i klimat są fantastycznie, idealnie wpisują się w klimat. Zagadki są świetne, prowadzą nas przez co ich rozwiązywanie było czystą przyjemnością! Przepychaliśmy się, żeby je rozwiązywać ;) Efektów 'wow' jest naprawdę dużo!
  Obowiązkowo do odwiedzenia!

 • Escape room Wampir

  Wampir
  EXODUS
  Poznań

  Wampir górą

  24.03.2019 | data wizyty: 20.03.2019

  Wampir tym razem nas pokonał. Niestety jest to pierwszy ER z którego nie udało nam się wyjść (kiedyś to musiało nastąpić ;) ). W pokoju naprawdę jest co robić i mimo, że nie utknęliśmy na długo na żadnej zagadce czasu zabrakło. Sprawy nie ułatwia klimat i dreszczyk emocji, który zdecydowanie nadaje się na horror! Przy takim napięciu logiczne myślenie naprawdę może szwankować.
  Zagadki są ciekawe, wpisane w klimat, mechanizmy również na wysokim poziomie.
  Po modernizacji pokoju mogłoby się przydać trochę więcej czasu na wyjście - myślę, że każda grupa byłaby bardziej usatysfakcjonowana gdyby udało jej się wyjść (bo w końcu na tym zabawa polega ;) ) niż być w tych 90% grup, którym ta sztuka się nie udała.
  Niemniej obowiązkowy punkt na mapie poznańskich ER-ów.

 • Escape room Dolina Trollinków

  Dolina Trollinków
  Adventure Escape
  Poznań

  Powrót do dzieciństwa

  24.03.2019 | data wizyty: 15.03.2019

  Odkąd na horyzoncie pojawiła się Dolina Trollinków bardzo chcieliśmy ją odwiedzić. I nie zawiedliśmy się :)
  Klimat pokoju od początku do końca jest świetny! Zagadki są bardzo różnorodne, sprawiają mniejsze i większe problemy (tylko jedna akurat naszej grupie zaburzyła logiczne myślenie). Przez całą grę cieszyliśmy się jak dzieci przemierzając Dolinę. Z pokoju udało się wyjść ponad 15 minut przed czasem, więc przestrzeń na główkowanie jest wystarczająca, pędzić nie trzeba. Zdecydowanie godny polecenia :)

 • Escape room Cosa nostra

  Cosa nostra
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Mafijne porachunki

  24.03.2019 | data wizyty: 10.03.2019

  Na pierwszy rzut oka pokój nie wywarł na mnie efektu wow. Inaczej wyobrażałam sobie pokój w tym temacie.
  Zagadki nie są strasznie trudne, są dość ciekawe, matematyczne. Niestety na jednej straciłam sporo czasu, a okazało się, że grupa rozwiązała ją przez przypadek.
  Wydaje mi się, że 3 osoby to optymalna liczba osób na ten pokój, wtedy każdy będzie miał co robić.

 • Escape room Sekret dziadka

  Sekret dziadka
  CentEr Poznań
  Poznań

  To dopiero sekret!

  23.02.2019 | data wizyty: 22.02.2019

  Pokoj bedziemy wspominac szczegolnie, a to za sprawa przejscia go bez zadnej podpowiedzi (co wcale nie oznacza, ze jest banalny i nie ma w nim co robic ;) ) Super klimat, zaskakujace (przynajmniej nas po 15 pokojach) zagadki i mechanizmy. Zdecydowanie do wyjscia z pokoju potrzebna jest wspolpraca. Efektow wow i niespodzianek jest naprawde sporo, a system podpowiedzi (bardzo nas ciekawil, a nie mielismy okazji uzyc go podczas gry, wiec Mistrzyni Gry zaprezentowala po :D) jest jedyny w swoim rodzaju :) odwiedziny obowiazkowe!

Zobacz więcej opinii: 1 2