Och K.
 • Escape room Lochy Króla Artura

  Lochy Króla Artura
  Exit19.pl
  Wrocław

  Cały czas pod ogromnym wrażeniem

  27.08.2019 | data wizyty: 21.06.2019

  Na każdym kroku w pokoju czuje się ogrom pracy włożonej w jego przygotowanie i dbałość o detale. Wystrój, klimat, "efekty" , przez cały czas ma się szeroko otwarte oczy i buzię :). Zagadki bardzo oryginalne i różnorodne - są zarówno takie, które nie wymagają większego kombinowania jak i bardziej skomplikowane. Jak na razie mój ulubiony pokój od Exitów (wizyta w Obłędzie jeszcze przede mną),

 • Escape room Postapo

  Postapo
  Forest Escape
  Łódź

  Ciężko opisać słowami to co tam zobaczyliśmy

  27.08.2019 | data wizyty: 10.08.2019

  Gdybym miała wybrać pomiędzy Prologiem a Postapo to zwycięża Postapo (chyba jednak nie lubię się bać :p). A skoro Prolog dostał ode mnie 10 to wyobraźmy sobie, że Postapo oceniam na 11. To miejsce trudno opisać słowami, dodam że byliśmy tam nocą, w deszczu i uświadomienie sobie, że to tylko gra i tak na prawdę jest 2019 nie było łatwe w takiej scenerii. Zagadki nie były trudne, ale było ich całkiem sporo. Obsługa na najwyższym poziomie, po grze znalazł się też czas na rozmowę, z której dowiedzieliśmy się, że szykuje się kolejny pokój - czekamy z niecierpliwością!

 • Escape room Prolog

  Prolog
  Forest Escape
  Łódź

  Strach się bać

  27.08.2019 | data wizyty: 09.08.2019

  Do Łodzi wybraliśmy się wyłącznie po to, aby odwiedzić Forest Escape - i było warto. Prolog w nocy to horror do kwadratu. Przez całe 120 minut towarzyszył nam dreszczyk emocji, cała sceneria oraz las nocą sam w sobie na każdym kroku potęgowały ten efekt. Już samo eksplorowanie było świetną zabawą a do tego dodajmy jeszcze mnogość ciekawych zagadek i mamy doskonale spędzony wieczór. Obsługa świetna, widać że chłopaki ciężko pracują (przygotowanie tak ogromnego terenu do gry - jak Wy to robicie? :D) aby wszyscy się dobrze bawili. Byliśmy 4-osobową grupą z kilkunastoma pokojami na koncie i daliśmy radę :).

 • Escape room Zdrada w Breslau

  Zdrada w Breslau
  Exit19.pl
  Wrocław

  Chciałabym dać 10 ale ...

  27.08.2019 | data wizyty: 18.08.2019

  Zacznę od pozytywów: klimat, wystrój, zagadki - w 100% zgadzam się z pozostałymi opiniami -10/10. Niestety muszę odjąć kilka punktów i wystawić opinie "neutralną" ze względu na obsługę. Przed grą usłyszeliśmy instrukcję dotyczącą podpowiedzi oraz standardową informację, że jeśli Mistrzyni Gry zauważy, że nam nie idzie bądź tracimy za dużo czasu, to sama coś nam zasugeruje. Niestety tak się nie stało. I tak część naszej grupy spędziła ok. 40 min zajmując się zagadkami, których na tym etapie nie dało się rozwiązać, podczas gdy druga część "z pewnego powodu" (bez spoilera) spędziła ten czas nie mając zupełnie nic do roboty. Wiem, że zawaliliśmy nie otwierając zamka mając w posiadaniu klucz (za pierwszym razem nie udało się go otworzyć, może źle został włożony, może kłódka się zacięła) ale wtedy, po kliku minutach, uważam że Mistrzyni Gry powinna nam zasugerować, żeby spróbować raz jeszcze, a nie dopiero po tym jak same poprosiłyśmy o podpowiedź, tracąc uprzednio masę czasu :( . Na plus trzeba dodać, że doliczono nam kilka minut, abyśmy mogli ukończyć grę - za to dziękujemy. Podsumowując - bardzo czekaliśmy na wizytę w Zdradzie, a niestety połowa naszej grupy wyszła z niej z poczuciem niedosytu, nie zdążyła się nacieszyć pokojem a druga połowa z lekkim poczuciem winy, że "nie ogarnęła" :/ .

 • Escape room Jumanji

  Jumanji
  HURRY UP
  Wrocław

  Wow wow wow

  27.08.2019 | data wizyty: 14.08.2019

  Przed pójściem do pokoju zrobiliśmy sobie dla przypomnienia wieczór z Jumanji, więc z klimatem byliśmy na bieżąco i z pewnością można stwierdzić, że pokój ten klimat oddaje w całej rozciągłości. Wspólnie również stwierdziliśmy, że zagadki były jednymi z ciekawszych i "logiczniejszych" z jakimi się zmagaliśmy. Do tego trzeba dodać obsługę, która moim skromnym zdaniem jest najsympatyczniejsza we Wrocławiu i mamy pokój na zasłużone 10/10! Poziom oceniam na trudny, bo ciężko nam było zacząć ale potem już szliśmy jak po sznurku, więc wystarczy się mocno skupić na początku i myślę, że każda średnio zaawansowana grupa da radę. Z niecierpliwością czekamy na budujący się nowy pokój od Hurry Up.

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Świetna zabawa w średniowiecznym klimacie

  02.06.2019 | data wizyty: 01.06.2019

  Wykonanie pokoju, rekwizyty i ogólna estetyka: 10/10. Zagadki bardzo pomysłowe, w czteroosobowej grupie nikt się nie nudził. Polecałabym go osobom z chociażby niewielkim doświadczeniem, raczej nie jako pierwszy pokój (poziom początkujący moim zdaniem może być mylący). Zabrakło mi jedynie klimatycznego wprowadzenia, ale pokój nadrobił zagadkami i wystrojem, więc ode mnie najwyższa ocena. Obsługa sympatyczna, propozycja pamiątkowej fotki to niby drobiazg, ale nie zawsze pracownicy er o to pytają, więc to dodatkowy plus.

 • Escape room Tożsamość

  Tożsamość
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Ciekawe miejsce, dla początkujących

  25.05.2019 | data wizyty: 18.05.2019

  Zacznę może od tego, że do "Tożsamości" przyszliśmy zaraz po wizycie w "Porwanym samolocie", więc trudno nas było tego dnia czymś zaskoczyć. Na plus na pewno wystrój pokoju, zagadki ciekawe aczkolwiek ich liczba jest jak na nasz apetyt trochę ograniczona. Po rozwiązaniu ostatniej czuliśmy lekki niedosyt i wręcz zastanawialiśmy się, czy aby na pewno czegoś nie pominęliśmy i nie wyszliśmy przypadkiem za szybko. Obsługa dosyć "sztywna", nie było ciekawego wprowadzenia, po grze też zabrakło rozmowy. Polecałabym ten pokój grupom, które dopiero zaczynają przygodę z ucieczkami, gdyż na doświadczonych uciekinierach może nie zrobić wrażenia.

 • Escape room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Najlepszy pokój ever

  25.05.2019 | data wizyty: 18.05.2019

  Wszystko w tym pokoju zachwyca, począwszy od samego wyglądu, poprzez niespotykane wcześniej zagadki, niestandardowe rozwiązania, skończywszy na "efektach specjalnych" i obsłudze. Rozmowa z mistrzem gry po wyjściu z pokoju to "wisienka na torcie", miło dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy od człowieka z pasją. Czekam z niecierpliwością na kolejne pokoje od tej ekipy.

 • Escape room Syreni Śpiew

  Syreni Śpiew
  Fox O'clock
  Wrocław

  Pokój i obsługa na najwyższym poziomie

  25.05.2019 | data wizyty: 17.05.2019

  Wykonanie pokoju, zagadki, mechanizmy i obsługa na najwyższym poziomie. Wystrój jest przepiękny, "efekty" robią wrażenie. Pani, która była naszym mistrzem gry, nie przerwała nam zabawy pomimo tego, że byliśmy już po czasie. Aha, no i kotek na poczekalni jest przesłodki :).

 • Escape room Klub dżentelmenów

  Klub dżentelmenów
  Escape8
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Dobry pokój na początek

  02.01.2019 | data wizyty: 30.12.2018

  Bardzo ciekawy pokój, interesujące zagadki i cała historia. Dobry dla początkujących. Był to drugi pokój w jakim byłam, ale udało się nam (4 os.) wyjść przed czasem.

Zobacz więcej opinii: 1 2