GenuaJ
 • Escape room Tajemnicza Posiadłość

  Tajemnicza Posiadłość
  Escape House
  Bielsko-Biała

  Amulet wykradziony

  29.05.2019 | data wizyty: 29.05.2019

  Świetny, klimatyczny pokój, obsługa miła i bardzo pomocna! Przypadkowo trafiliśmy na ten pokój z myślą, że damy radę bez problemu- ale jednak, wypadliśmy z rytmu zagadek. Zagadki bardzo dające do myślenia ale na wszystko da się wpaść, mimo że nam bez pomocy się nie udało to bardzo polecam spróbować. Warto zauważyć, że [spojler] jest na maxa bezpieczny, wręcz jest to ratunek dla graczy :D Można działać :)

 • Escape room Ucieczka z Czarnej Perły

  Ucieczka z Czarnej Perły
  Escape House
  Bielsko-Biała

  Niespodzianka

  17.02.2019 | data wizyty: 17.02.2019

  No szczerze mówiąc myślałam, że idę do nie trudnego pokoju. Tymczasem przerósł moje oczekiwania. Zabawa przednia. Poziom wysoki, nie udało się zmieścić w czasie, ale naprawdę pokój godny polecenia. Kolejne ciekawe zagadki oraz pełne podejrzeń rzeczy sprawiły, że uzależnienie do ER wzrosło. Polecam! Nie tak łatwo być piratem...

 • Escape room Zodiak

  Zodiak
  HURRY UP
  Bielsko-Biała

  To jest dopiero hit

  30.12.2018 | data wizyty: 30.12.2018

  Świetny pokój! Naprawdę, coś zupełnie innego. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że jedna osoba jest najpierw osobno. Zdecydowanie polecam! Nie ukrywam, nutka grozy gwarantowana. Świetne wprowadzenie, świetna ,,gra''- Ci, którzy tam będziecie się przekonacie. Pokój naprawdę warty odwiedzenia- Ciarki gwarantowane! Muzyka, która gra w tle daje idealny klimat, zresztą jak całe wystroje pokoju. Pokój zaliczam do jak najbardziej udanych i godnych polecenia!

 • Escape room Łowcy snów

  Łowcy snów
  HURRY UP
  Bielsko-Biała

  Wiarygodna opinia

  Czysta przyjemność

  16.12.2018 | data wizyty: 16.12.2018

  Drugi pokój w życiu, część grupy była pierwszy raz. Zabawa przednia. Kolejny pokój zaliczamy do naprawdę udanych! Udało się przejść co prawda minuty poza 60 minutą ale doszliśmy do końca! Fabuła bardzo ciekawa, kolejne nowe kłódki i bardzo wytężające umysły zagadki. Świetne uczucie, gdy pełzało się z pokoju do pokoju niczym w labiryncie :D
  Miła obsługa, dobre wprowadzenie. Wrażenie ogólne bardzo pozytywne. Polecam każdemu!

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Coś niewiarygodnego

  09.12.2018 | data wizyty: 09.12.2018

  Rewelacja! Genialnie zrobione, genialna obsługa oraz niesamowite przeżycie. Udało się ukończyć 10 sekund przed końcem. Bez podpowiedzi może by sie nie udało ale jak na pierwszy raz to można być z siebie mega dumnym. Będę wspominać na pewno przez długi czas i zachęcam wszystkich do odwiedzenia. Zagadki niektóre trudniejsze, niektóre łatwiejsze ale naprawdę wielki szacunek dla autorów. Z niecierpliwością czekam na przebudowę, do zobaczenia!