D3BT
 • Escape room Ale Cyrk!

  Ale Cyrk!
  Escape Time
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  Z dziećmi do cyrku

  26.08.2019 | data wizyty: 20.04.2019

  Co robić z dziećmi w niezbyt słoneczny dzień? Cyrk wydał nam się świetnym pomysłem. Nalot zaplanowaliśmy z rozmachem, dorosły opiekun i aż piątka dzieci w wieku 14-7 lat, z których tylko połowa miała doświadczenie z ER. Efekty były takie jakich można się spodziewać po wizycie w na prawdę dobrym cyrku, choć rola jaką mieliśmy do odegrania bardzo nas zaskoczyła. Dzieci wyszły z wypiekami na twarzy, emocji nie brakowało, choć było się też czego bać (spokojnie, tylko troszeczkę ;) ). Dorosłego najbardziej zaskoczyło podejście do fabuły i zagadki, świetnie wpisujące się w pokój i jego fabułę.

  Podsumowując świetny pokój na wizytę z dziećmi mającymi trochę doświadczenia w ER. Dorośli, którzy potrafią bawić się jak dzieci również wyjdą bardzo zadowoleni.

 • Escape room Szalony naukowiec

  Szalony naukowiec
  Open The Lock
  Żory

  Wiarygodna opinia

  Czegoś zabrakło

  26.08.2019 | data wizyty: 08.02.2019

  Pokój oceniam po kilku miesiącach od wizyty. Byliśmy tam całą rodziną z synami 14,12 i 7 lat. Być może pechowo dla tego ER mieliśmy okazję odwiedzić kilka topowych pokoi w okolicy, które przyzwyczaiły nas do dbałości o szczegóły, stworzenia miejsca które fantastycznie oddaje klimat i pozwala wczuć się w rolę. Z pewnością dla kogoś kto ma mniejsze oczekiwania może to być ciekawa propozycja. Na duży plus daję niezasłonięte okno. Po wizycie w innym pokoju i niespodziance która nas spotkała okno pozwoliło naszemu najmłodszemu synowi czuć się bezpiecznie.

 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Z perspektywy czasu

  26.08.2019 | data wizyty: 06.03.2019

  Przeglądając nasze opinie w LockMe zauważyliśmy, że zapomnieliśmy podzielić się naszymi wrażeniami. Pokój odwiedziliśmy całą rodziną z synami 14,12 i 7. To że od czasu odwiedzin minęło już trochę czasu, kilka kolejnych pokoi padło naszym łupem (wybieramy zwykle te z topu rankingów), a my niezmiennie wracamy wspomnieniami do Krasnoludów, najlepiej świadczy o jakości i wyjątkowości tego miejsca. Wystrój - kapitalny. Zagadki - niebanalne. Zwykle licytujemy się która była najfajniejsza, bo każdy ma inną ulubioną :-). Koniecznie wpadajcie. Będziecie się równie dobrze bawić z dziećmi jak i w towarzystwie dorosłych.

 • Escape room Serce Grozy

  Serce Grozy
  Escape House
  Bielsko-Biała

  Kara musi być

  26.08.2019 | data wizyty: 10.08.2019

  Nie ma przeproś. Jak się podpadło niebezpiecznemu właścicielowi tajemniczej posiadłości nie ma się co dziwić, że będzie się mścić. Chwila nieuwagi i znaleźliśmy się w na prawdę mrocznym i mało przyjemnym otoczeniu. Wyjść nie było łatwo (nie licząc najmłodszego syna, który nie mając tam wiele do roboty oprócz rozbudzania swojej wyobraźni postanowił nas opuścić i wrócić po ograniu pracowników firmy w Jengę. Dziękujemy z opiekę!).

  Jeśli uważacie się za ekipę z doświadczeniem w ER i żadne zagadki Wam nie straszne wpiszcie ten pokój na szczycie swojej listy ER do odwiedzenia. Klimat dość mroczny, ale nie na tyle byśmy myśleli tylko o tym by nas wypuszczono, za to zagadki wycisnęły z nas wszystkie soki a mistrz gry miał pełne ręce roboty.

 • Escape room Tajemnicza Posiadłość

  Tajemnicza Posiadłość
  Escape House
  Bielsko-Biała

  Posiadłość odarta z tajemnic

  26.08.2019 | data wizyty: 10.08.2019

  Pokój o świetnym wystroju, tworzącym spójny klimat i nastrój. Niestety okazało się, że doświadczenie wyniesione z nieomal 20 pokoi pozwoliło nam pokonać wszystkie przeszkody bez większego kłopotu ( nie licząc jednej skrytki, która nas pokonała) i wyjść zdecydowanie przed czasem, co pozostawiło pewien niedosyt. Na szczęście w tej lokalizacji jest więcej pokoi, więc mieliśmy okazję wyżyć się w kolejnym ;). Nie mniej gorąco polecamy pokój początkującym, lub zaawansowanym w ramach rozgrzewki. Kilka rozwiązań z pewnością Was zaskoczy. A jedna z pewnością!

 • Escape room wyZYSKpol

  wyZYSKpol
  Konsorcjum Czasu
  Bielsko-Biała

  Mali agenci

  26.08.2019 | data wizyty: 17.08.2019

  Niby długi weekend a człowiek wylądował przy biurku w biurze, na dodatek całą rodziną ;) Swietny klimat pokoju, nieszablonowe zagadki o różnym stopniu trudności, wymagające spostrzegawczości, logicznego myślenia, matematyki a nawet zręczności. Do tego świetny klimat pokoju. Baardzo Baardzo polecamy i dużym i małym (w towarzystwie dużych).

 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  petarda

  15.05.2019 | data wizyty: 14.05.2019

  To była nasza 3 wizyta w ER Tick-Tacka, który jest dla nas punktem odniesienia dla innych ER które odwiedzamy. W Lokalizacji również możecie się spodziewać świetnego wprowadzenia w klimat gry od przekroczenia progu, dbałości o szczegóły, niebanalnych zagadek, zaskakujących rozwiązań, świetnego klimatu. Słowem benchmark ER. Co ważne dla niektórych gości, my bawiliśmy się świetnie całą rodziną z najmłodszym 7 latkiem. Jeśli zastanawiasz się czy iść z dziećmi - nie ma problemu, w takim przypadku najlepiej rezerwować telefonicznie, żeby obsługa mogła dostosować scenariusz do potrzeb dnajmłodszych.

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Wiarygodna opinia

  Godne polecenia

  07.05.2019 | data wizyty: 05.05.2019

  Są pokoje wyjątkowe, w których gra toczy się wartko, wszyscy mają co robić, a autorom udało się stworzyć klimat, który pozwala przenieść się w czasie i przestrzeni. Do takich pokoi należy z pewnością ten. Nawet najmłodszy, 7 letni obywatel miał co robić. Zagadki były nie liniowe, różnorodne, znalazły się też takie rozwiązania których nie znaliśmy. No i efekt WOW, o którym więcej ani słowa. Zdecydowanie miejsce z gatunku " musisz tam być". Pokój przeszliśmy w wyznaczonym limicie będąc w składzie rodzice + chłopaki w wieku 14, 12 i 7. Oceniamy trudność na trudny, patrząc przez pryzmat składu.

 • Escape room Cicha Noc

  Cicha Noc
  DO NOT ENTER
  Rybnik

  Rodzinna Cicha Noc

  02.01.2019 | data wizyty: 28.12.2018

  Świetna atmosfera od samej poczekalni, bardzo dobre prowadzenie moderatora. A pokój... dopieszczony w każdym calu, utrzymujący nastrój przez całą wizytę. detali i rekwizytów nie jest zbyt dużo, ale... wszystkie są ważne. Przyda się też dobry wzrok i słuch!! Zadania urozmaicone, naszej piątce nie udało się przebrnąć bez podpowiedzi, nie mniej daliśmy radę i możemy pokój polecić gorąco wszystkim mającym trochę doświadczenia. Pokój może nie jest 16+, ale 10+ z pewnością. I nie tylko o trudność zagadek tu chodzi. Więcej nie napiszę, żeby nie spoilerować ;)

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  rodzinna wyprawa

  28.12.2018 | data wizyty: 27.12.2018

  Świetne miejsce na wypad z dziećmi. Nasz wspólny 3 pokój, wszyscy mieli co robić, nawet 6 latek był zaangażowany. Dbałość o szczegóły, zróżnicowane zagadki, szalenie miła obsługa i ... co najmniej jedna spoora niespodzianka. Miejsce godne polecenia i dla dużych i dla małych

Zobacz więcej opinii: 1 2