adak
 • Escape room Złoto umarłych

  Złoto umarłych
  Element
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Skarb zdobyty!

  14.04.2019 | data wizyty: 14.04.2019

  Pokój bardzo fajny, dobrze oddany klimat, ciekawy wystrój i muzyka, zagadki związane z tematyką. Był to dopiero nasz 5 pokój, ale skarb zdobyliśmy z jedną małą podpowiedzią. Pokój świetny dla dzieci, była z nami dwójka 10-latków i bardzo im się podobało. Zagadki to głównie rozwiązania kłódkowe. Bardzo miła obsługa. Polecamy głównie początkującym i ekipom z dziećmi.

 • Escape room Plan na włam

  Plan na włam
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Udany skok

  02.03.2019 | data wizyty: 02.03.2019

  Pokój nie należy do najnowszych, ale z pewnością jest wart odwiedzenia. Zagadki są różnorodne, wymagają spostrzegawczości, współpracy i trochę zręczności. Jest ich sporo i przez cały czas każdy miał co robić (byliśmy w 5-osobowym składzie w tym 3 dzieci w wieku od 10 do 15 lat). Zakończenie bardzo zaskakujące. Obsługa, jak zwykle w Wyjściu Awaryjnym, na najwyższym poziomie. Zadania i wystrój spójny z tematem przewodnim pokoju.

 • Escape room Święty Mikołaj w tarapatach

  Święty Mikołaj w tarapatach
  Odklucz Swój Umysł
  Bydgoszcz

  Mikołaj uratowany

  06.01.2019 | data wizyty: 05.01.2019

  Do pokoju dzieci weszły same - czwórka dzieciaków w wieku od 6 do 10 lat. Bawiły się świetnie, po 30 minutach Mikołaj został uwolniony, a dzieci obdarowane słodyczami. Zagadki były dostosowane do wieku dzieci, rozwiązania głównie z kłódkami na szyfr. Wystrój pokoju świąteczny, zadania związane z tematyką. Polecamy dla dzieci.

 • Escape room Gniew Olimpu

  Gniew Olimpu
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Bogowie byli łaskawi :)

  30.12.2018 | data wizyty: 30.12.2018

  Wchodzimy do pokoju i przenosimy się do starożytnej Grecji. Wystrój bardzo fajny, dopracowany, spójny, Zagadki różnorodne - kłódki, mechanika i elektronika. Potrzebne też były zdolności manualne i trochę szczęścia :) Stopień trudności zagadek zróżnicowany, niektóre rozwiązania od razu wpadały do głowy, a nad innymi trzeba było trochę pomyśleć, wykazać się spostrzegawczością i odpowiednio skojarzyć fakty. Dopiero zaczynamy przygodę z ER (był to nasz trzeci pokój), więc poziom był dla nas raczej średni niż łatwy, ale "kielich życia" został odnaleziony. Pokój ze względu na klimat i różnorodność rozwiązań polecamy nie tylko początkującym.

 • Escape room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Uciec, ale jak?

  07.12.2018 | data wizyty: 04.11.2018

  Cela nr 4 to pierwszy escape room, który odwiedziliśmy. Jak na pierwszy raz ilość zagadek z jaką się spotykaliśmy budziła obawy, że utkniemy w więzieniu, ale w ostatniej chwili „rzutem na taśmę” uciekliśmy minutę przed czasem :) Zagadki w pokoju są różnorodne – kłódki, elektronika i parę oryginalnych rozwiązań wymagających współpracy grupy i zręczności. Trzeba wykazać się spostrzegawczością i nie omijać żadnego elementu, bo może być ważny. Przez całą godzinę nasza 5 – osobowa grupa miała co robić, każdy był czymś zajęty, od dorosłych po dzieci, i wszyscy bawili się świetnie. Pokój podobno jest dość stary, ale zdecydowanie warty odwiedzenia, bo przy tej ilości zagadek nawet bardziej doświadczenia gracze nie będą się nudzić. Wystrój pokoju surowy, ale w końcu to więzienie :) Wszystkie elementy i zagadki związane są z motywem przewodnim. Obsługa profesjonalna i sympatyczna, jako „świeżaki” zostaliśmy odpowiednio przeszkoleni, a po wyjściu była jeszcze chwila czasu na podsumowanie. Jak na pierwszy raz pokój nie jest łatwy, było kilka podpowiedzi i ucieczka w ostatniej chwili, ale za to satysfakcja z finału ogromna.

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  W poszukiwaniu miecza

  07.12.2018 | data wizyty: 02.12.2018

  Legenda Miecza to dopiero drugi odwiedzony przez nas pokój. Jako rodzina początkujących graczy mieliśmy obawy czy uda nam się wyjść, bo opinie są różne. No i tu spotkała nas niespodzianka, bo nie dosyć, że wyszliśmy to jeszcze 16 min przed czasem, co prawdę mówiąc nas rozczarowało, bo pokój jest tak fantastyczny, że chętnie spędzilibyśmy w nim jeszcze trochę czasu :) Zdecydowanie polecamy Legendę Miecza dla graczy początkujących, ale też zaawansowanych ze względu na jego wystrój i różnorodność zagadek. Klimat pokoju przenosi nas do średniowiecznego zamku, wszystkie dekoracje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Warto podczas rozwiązywania zagadek zatrzymać się na chwilę i przyjrzeć elementom wystroju. Co do samych zagadek są zróżnicowane – znajdziemy tu kłódki, operacje manualne, trochę tekstu, który trzeba przeczytać ze zrozumieniem oraz szczypta magii. Kilka zaskakujących i zabawnych rozwiązań też było :) Współpraca grupy oraz spostrzegawczość i kojarzenie faktów pozwolą wam bez trudu zdobyć ten pokój. Obsługa profesjonalna i bardzo miła, zostaliśmy wprowadzeni w historię, a po wyjściu było jeszcze trochę czasu na podsumowanie i pamiątkowe zdjęcie. Byliśmy ekipą rodzinną i wszyscy od dorosłych do 10-latków bawili się świetnie.