joanna.rogoska
 • Escape room Powrót

  Powrót
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Dla fanów trylogii :)

  16.01.2019 | data wizyty: 11.01.2019

  Bardzo ciekawy pokój utrzymany w klimacie Powrotu do Przyszłości. Wiele nawiązań do filmowej trylogii, oraz ogólnie do dawnych lat :) Zagadki dosyć proste (wyszliśmy 15 minut przed czasem bez żadnej podpowiedzi, ale to był już nasz 5 pokój więc mieliśmy pewne doświadczenie). Zabawa naprawdę udana. Pokój inny niż dotychczas przez nas odwiedzone (brak kłódek!). Polecam!

 • Escape room Sex room

  Sex room
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Fajny dla dwojga :)

  16.01.2019 | data wizyty: 02.12.2018

  Fajny pokój dla początkujących lub średnio zaawansowanych. Ciekawe zagadki (dość proste - mówię to z perspektywy doświadczeń z 5 pokojami), można się trochę pośmiać a momentami pogłówkować.

 • Escape room Redrum

  Redrum
  ExitRoom ™
  Łódź

  Here's Johny

  13.11.2018 | data wizyty: 03.11.2018

  To był nasz pierwszy escape room i wrażenia były bardzo pozytywne, choć nie udało nam się uciec. W porównaniu z naszym kolejnym pokojem, ten miał dość mało zróżnicowane zagadki (głównie na spostrzegawczość), ale ogólnie podobało nam się - szczególnie wystrój i klimat! Mroczny, nastrojowy, w sam raz dla fanów Lśnienia :)

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Fajna zabawa we dwoje :)

  13.11.2018 | data wizyty: 11.11.2018

  To dopiero nasz drugi escape room, więc nie mamy dużego porównania, ale wyszliśmy z mężem bardzo zadowoleni :) Zagadki ciekawe i różnorodne (logiczne, zręcznościowe, na spostrzegawczość). Udało nam się uciec 2 minuty przed czasem, choć musieliśmy skorzystać z drobnych podpowiedzi obsługi :) Ogólnie świetna zabawa, klimat mniej nam się podobał niż za pierwszym razem (pierwszy pokój był utrzymany w konwencji horroru i chyba to nas bardziej kręci jeśli chodzi o podkręcanie atmosfery :)), ale nie można narzekać. Z biegiem gry robi się coraz ciekawiej! Polecam dla grup początkujących (choć może nie jako pierwszy escape room, raczej 2-3) lub średnio zaawansowanych.