Rafał S. 27
 • Escape room Nawiedzony Dwór

  Nawiedzony Dwór
  ShareLocked
  Nowy Sącz

  Najlepszy z najlepszych!

  28.08.2019 | data wizyty: 25.08.2019

  Najlepszy pokój w jakim do tej pory byłem! Klimat w pełni oddany, różnorodność zagadek oraz wiele nowatorskich zastosowań tak nas zachwyciło, że gdyby nie fakt, iż udało nam się wydostać z miłą chęcią wrócilibyśmy, by przeżyć to jeszcze raz! :) Spory szacunek dla twórców widać spory nakład pracy oraz zaangażowania, każdy kolejny pokój zaskakuje nas nowymi rozwiązaniami. Wprowadzenie na duży plus z elementem humorystycznym! My polecamy i chcemy więcej!

 • Escape room Coś

  Coś
  Black Box
  Poznań

  TO jest to!

  23.08.2019 | data wizyty: 28.06.2019

  Pokój mocno klimatyczny z oczywistym dreszczykiem emocji, szczególnie dla fanów pisarza. Zagadki na średnim poziomie, jednak jak bywa w tego typu pokojach brak normalnego światła sprawia, że jest odrobinę trudniej. Obsługa sympatyczna i widać mocno zainteresowana rozrywką. Dla nas to był jeden z lepszych pokoi!

 • Escape room Zdrada w Breslau

  Zdrada w Breslau
  Exit19.pl
  Wrocław

  Czyli to co Tygryski lubią najbardziej

  23.08.2019 | data wizyty: 26.07.2019

  Klimat pokoju robi niesamowite wrażenie, widać, że wszystko jest dopracowane i nie ma rzeczy, która nie powinna się tam znaleźć. Dla nas dodatkowym plusem jest świetne umiejscowienie historii pokoju w historię miasta. Pokój nieliniowi co przekłada się także na jego nieco większą trudność ale do przejścia. W naszej głowie zostanie na długo w pamięci. Polecamy!

 • Escape room Hrabia Drakula

  Hrabia Drakula
  Lock Ness Strefa Zagadek
  Rzeszów

  Robi wrażenie

  23.08.2019 | data wizyty: 14.08.2019

  Pokój dla grup mocno zaawansowanych, zagadki zróżnicowane, jednak ich szczegółowość, dokładność jak dla nas nieco przesadzona. Klimat i wnętrze robią niesamowite wrażenie, widać spory nakład pracy. Obsługa pomocna i bardzo sympatyczna.

 • Escape room Kolekcjoner kości

  Kolekcjoner kości
  ShareLocked
  Nowy Sącz

  Ciemność, widzę ciemność

  16.08.2019 | data wizyty: 03.05.2019

  Lekko nie było ale też nie spodziewaliśmy się, że sobie bez problemu wyjdziemy. Zagadki logiczne, aczkolwiek w znacznej mierze na ich trudność składa się znikoma ilość światła, która tworzy niesamowity klimat. Fakt, pokój nie jest dla początkujących, jednak zdecydowanie jedynie czego możemy żałować to, że nie udało nam się go dokończyć przed zamknięciem.

 • Escape room Statek Piratów

  Statek Piratów
  Combinator Kraków
  Kraków

  Wystrój - WOW

  24.11.2018 | data wizyty: 17.11.2018

  Pokój, który każdy gracz powinien odwiedzić, można by rzec klasyka gatunku. Zagadki ciekawe, różnorodne, dla każdego w tym pokoju coś się znajdzie. Jasne, widać ząb czasu, jakby nie patrzeć pokój już swoje lata ma, jednak my tak się wczuliśmy w rozrywkę, że dopiero po wyjściu sobie to uświadomiliśmy. Co do obsługi, przyzwoicie, choć do tej pory nie pamiętam wprowadzenia w fabułę, Pani chyba sama do końca nie była pewna co do historii i pojawiały się przerywniki typu "yyy" i rozmowa po grze też się nam jakoś nie kleiła ale podsumowując SZCZERZE polecamy, bo warto!

 • Escape room Vinci

  Vinci
  ShareLocked
  Nowy Sącz

  Muzeum nie takie nudne :)

  15.11.2018 | data wizyty: 16.08.2018

  Pokój na pierwszy rzut oka pusty, nie wiemy co mamy robić i mimo sugestii, żeby korzystać z tego co znajduje się w środku rozpoczęcie zabawy nie jest aż tak oczywiste ale bardzo efektywne :D Kolejne zagadki już zdecydowanie intuicyjne ale udało się nas zaskoczyć, co sprawia, że doświadczona grupa także będzie miała tutaj co robić. Bardzo duży plus za wprowadzenie, miła rozmowa przed i po grze. Pokój zdecydowanie wart odwiedzenia :)

 • Escape room Legendy Camelotu

  Legendy Camelotu
  ShareLocked
  Nowy Sącz

  Na ratunek Królestwu!

  10.11.2018 | data wizyty: 05.11.2018

  Pokój jest niesamowity i zaskoczył nas nie raz, nie dwa przygotowanymi w nim zagadkami, ich różnorodnością i ilością, każdy z naszej ekipy miał co robić :) Klimat i wystrój pokoju na duży plus, widać spory wkład czasu i poszukiwań na niektóre elementy, które nie znajdują się z przypadku a wpisują się w konwencje pomieszczenia. Zagadki logiczne, dopracowane i wymyślne, estetyka wykonania - well done! :D Obsługa bardzo zaangażowana, śledząca grę i zdecydowanie kochająca swoją pracę, bardzo sympatyczni ludzie, chętni do rozmowy, uśmiechnięci :)
  ShareLocked, oby tak dalej, bo wykonujecie niesamowitą robotę!