Patryk M. 25
 • Escape room Okup

  Okup
  Adventure Hunters
  Warszawa

  Mega wrażenia!

  23.02.2020 | data wizyty: 23.02.2020

  W 2020 roku mamy wiele escape roomów, do których większość wchodzi i generalnie po prostu „wie, za co się wziąć”. Tutaj jednak nie doświadczymy takiej prostoty, a czeka nas totalne przełamanie tradycyjnej konwencji czterech ścian i paru kłódek. Ja jako facet wchodzę tam i myślę, że będzie śmiesznie, jednak [spojler] jest na tyle wysoki, że po prostu nie masz wyboru - czujesz presję, zupełnie jakby okup nie miał być żartem, a zagadki same się nie rozwiążą, więc trzeba zacząć myśleć. Jest to diametralnie inny poziom escape roomu, w którym po prostu dochodzi ta dawka stresu (osobiście brałem udział w wersji hard), co dodaje ogromu wrażeń i emocji, a sam poziom wczucia się rośnie z minuty na minutę. Obsługa podchodzi do tego profesjonalnie, nie da się odczuć tutaj braku zaangażowania w żadnym aspekcie. Zdecydowanie polecam każdemu, kto po prostu chce doświadczyć prawdziwych emocji! :)

 • Escape room Kemping

  Kemping
  Adventure Hunters
  Warszawa

  Bardzo ciekawy pomysł!

  06.08.2019 | data wizyty: 03.08.2019

  Po raz pierwszy zdarzyło mi się być w escape roomie w plenerze, co totalnie odmieniło koncepcję poruszania się po nim. Zagadki przez to były inne niż w tych pokojach, gdzie jesteśmy klasycznie umieszeni w pokoju w budynku. Jako osoba, która była w kilku escape roomach, jestem bardzo zadowolony z tego, że klimat pleneru totalnie zmienia zabawę i myślenie przy zagadkach, co dodaje świeżości „Kempingowi”. Jesteśmy wystawieni na nowe wyzwania, co oczywiście jest bardzo porządane dla klientów. Polecam dla osób nowych, jak i tych, którzy już chodzą po pokojach od dłuższego czasu :)

 • Escape room Tajemnica Drukarza

  Tajemnica Drukarza
  Adventure Hunters
  Warszawa

  Tajemnica Drukarza

  11.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Nawet dla osoby, która dopiero co zaczyna swoją przygodę z escape roomami, jest to świetny sposób na niesamowitą przygodę. Realizm pokoju uderza już na starcie, co przyprawia o dreszczyk emocji (a o ten trudno w innych, sterylnych i plastikowych escape roomach)! Gorąco polecam!