Naatis

Naatis

Hej, jestem Naatis. Mam na swoim koncie 5 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Thriller. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

5 Odwiedzone

0 Planowane

Świeżak

14 Punkty

0
14 pkt
25

Wszystkie opinie

Escape room Galaktyka Tajemnic
Galaktyka Tajemnic

Co za klimaaaaaat!

02.12.2019 | data wizyty: 24.11.2019

Zanim przyszłam do kolejnego pokoju w escape arenie uslyszalam o nim wieeeele opini. Wszyscy się nim zachwycali tak bardzo, że bałam się, że będę miała uczucie rozczarowania nastawiajac się na coś WIĘKSZEGO niż w rzeczywistości się okaże. Powiem jedno! Ten pokój przerósł moje najśmielsze oczekiwania! :))) Totalna różnorodność zagadek i nieoczywistość rozwiązań. Pokój zaskakiwał mnie na każdym kroku, a przez ilość bodźców, która docierała do mnie podczas pobytu w nim zapomniałam o mojej klaustrofobii. Z czystym sumieniem polecam :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Bardzo trudny

Escape room Jaskinia Hazardu
Jaskinia Hazardu

Zaskakujący i nieprzewidywalny

06.11.2018 | data wizyty: 05.11.2018

Ten pokój to moje największe zaskoczenie. ? Bylam w kilku pokojach i zawsze celowałam w mroczny klimat horroru i wlasnie zmienił się mój wenętrzny ranking. Daje dyszkę z czystym sumieniem ??? najlepszy w jakim byłam do tej pory. Wszystko sie w tym pokoju zgadza - zaczynając od stopnia zaskoczenia, przez wystój, po mega klimat tworzony przez właścicieli-ludzi z pasją. ?? czekam na kolejne osłony escape ARENY! Brawo!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny