Karla20
 • Escape room Piła - Odkupienie

  Piła - Odkupienie
  WALKOUT
  Gdynia

  W sidłach Piły

  04.06.2019 | data wizyty: 04.06.2019

  Kolejny pokój w Walkout i tym razem poprzeczka również wędruje w górę. Po tajemniczym wejściu rozpoczyna się gra o życie. Klimat rodem z horroru, wyczuwalny jest w każdym calu tego pokoju. Na uwagę zasługuje pomysłowość twórcy zagadek oraz to jak w ciekawy sposób angażują one całą drużynę. Po kilku przestojach i trzymającej w napięciu końcówce udało nam się wydostać 3 minuty przed końcem czasu. Obsługa jak zwykle w Walkout na poziomie! Przesympatyczna Pani po rozgrywce zrobiła nam pamiątkowe zdjęcie. Polecamy wszystkim żądnym mocnych wrażeń!

 • Escape room Koszmar

  Koszmar
  WALKOUT
  Gdynia

  Sen na jawie!

  22.05.2019 | data wizyty: 22.05.2019

  Był to nasz drugi pokój tego samego dnia i była to najlepsza decyzja, bo udało się nam wyjść bez żadnej podpowiedzi! Zagadki bardzo zróżnicowane i głównie oparte o elektronikę. Każdy miał co robić i w związku z panującą w pokoju aurą musieliśmy ze sobą mocno współpracować, żeby wykonywać podstawowe czynności. Klimat pokoju jest na najwyższym poziomie i momentami przechodzą nawet ciarki po plecach! Jest kilka momentów, gdzie można się nieźle wystraszyć i nigdy nie wiadomo, kiedy nastąpi "ten" moment. W pokoju jest też opowiedziana bardzo ciekawa historia, którą warto prześledzić mimo natłoku zadań do wykonania i uciekającego czasu. Póki co nasz nr 1 w Walkout!

 • Escape room Pokój agenta Snow

  Pokój agenta Snow
  WALKOUT
  Gdynia

  Pewne paryskie biuro

  22.05.2019 | data wizyty: 22.05.2019

  Pokój na pierwszy rzut oka wydaje się typowym biurem detektywa. Okazało się jednak, że przez prawie godzinę mieliśmy pełne ręce roboty i odkrywaliśmy jego zakamarki. Nie jest to escape room z gatunku najtrudniejszych ale też kilka zagadek wymaga dłuższego główkowania. Obsługa w Walkout jak zawsze bez zarzutu!

 • Escape room Gniew Bogów

  Gniew Bogów
  WALKOUT
  Gdynia

  Ucieczka z grobowca

  10.12.2018 | data wizyty: 10.12.2018

  Pokój robi wielkie WOW! Poczuliśmy się jak we wnętrzu prawdziwej piramidy. Zagadki ciekawe, logiczne z pewnością niebanalne. Zdecydowanie plus za to, że każdy miał się czym zająć i nikt się nie nudził przez zegarową godzinę. Zagadka z piramidą zajęła nam zdecydowanie najwięcej czasu, ale po naprowadzającej podpowiedzi udało się! W pokoju bardzo ważna jest współpraca.
  Świetnie się bawiliśmy! Pan z obsługi spisał się na medal:)!

 • Escape room Oddział psychiatryczny

  Oddział psychiatryczny
  WALKOUT
  Gdynia

  Godzina strachu!

  19.11.2018 | data wizyty: 19.11.2018

  Rewelacyjne przeżycie - gorąco polecam niezdecydowanym. Długo zbieraliśmy się, żeby wybrać się do escape roomu ale było warto. Oddział psychiatryczny okazał się strzałem w dziesiątkę! Nie sądziliśmy, że aż tak możemy wkręcić się w opowiedzianą w pokoju przygodę. Po niecałych 60 minutach wychodziliśmy z pokoju na miękkich nogach. Nie ma co opowiadać to trzeba przeżyć!