kurkus97
 • Escape room Okup

  Okup
  Adventure Hunters
  Warszawa

  Porwani

  13.02.2020 | data wizyty: 09.02.2020

  Rodzina nie przysłała okupu więc musieliśmy poradzić sobie sami, ale udało się. Klimat od początku mocny, (oczywiście polecam wersję hard), mimo tego że z tyłu głowy wiemy że jest to zabawa, to stres robi swoje przy próbie rozwiązania zagadek. Porywacze świetnie odegrali swoją rolę. Bardzo ciekawy i inny escape room. Nigdy nie było wiadomo czy zaraz nie wydarzy się coś co zupełnie zmieni przebieg gry. Zagadki interesujące i interaktywne. Ogólnie bardzo polecam, organizatorzy zrobili kawał dobrej roboty. Lokalizacja, szczególnie po zmroku, jeszcze bardziej podkręca klimat.

 • Escape room Kemping

  Kemping
  Adventure Hunters
  Warszawa

  Wypad na kemping

  15.08.2019 | data wizyty: 03.08.2019

  Nie był to pierwszy escape room w którym byłem, ale z pewnością pierwszy w którym miałem chmury nad głową. Pomysł świetny, widać że autorzy wsadzili dużo pracy w przygotowanie miejsca i naprawdę można się poczuć jakby pojechało się ze znajomymi poza miasto. Jednak nie spodziewajcie się opalania na leżakach, bo czeka na Was wiele bardzo przemyślanych i ciekawych zagadek. Miejsce szczerze polecam, bardzo klimatyczne, łatwo stracić poczucie czasu i zapomnieć w jakim celu się tam pojechało :D

 • Escape room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  Grzechy odkupione ;)

  12.03.2019 | data wizyty: 12.03.2019

  Z pewnością jeden z trudniejszych pokojów, wymagający, raczej bez chwili zastanowienia nie da się go przejść. Absolutnie jednak nie uwłacza to grywalności. Zagadki bardzo ciekawe i rozwinięte, a efekty niektórych działań naprawdę wprawiały w osłupienie. W całym pokoju tylko 1 klucz, reszta zagadek zrobiona w bardziej oryginalny sposób za co ogromny plus. Bardzo polecam, ale 2 osoby miałyby kupę roboty ;)

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Olimpijskie przeżycie

  07.02.2019 | data wizyty: 06.02.2019

  Chyba najbardziej interaktywny pokój w jakim byłem. Zagadki bardzo ciekawe i logiczne, nie znajdzie się tu nudnego znajdź klucz/kod i otwórz kłódkę. Zastosowane technologie naprawdę robią wrażenie a klimat też bardzo na plus, można się mocno wczuć. Polecam

 • Escape room Tajemnica Drukarza

  Tajemnica Drukarza
  Adventure Hunters
  Warszawa

  Jeden z lepszych

  10.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Klimat czuje się już gdy jesteśmy prowadzeni do samego pokoju, opuszczona drukarnia robi klimat. Zagadki ciekawe, dobrze pomyślane i co ważne potrafiące zaskoczyć. Bardzo łatwo się wczuć, co daje tez lekki dreszczyk emocji. Naprawdę jeden z lepszych pokojów w jakich byłem.