gregory.sk8
 • Escape room Szlak Nieumarłych

  Szlak Nieumarłych
  Open The Lock
  Gliwice

  Mroki śmierci ;)

  30.01.2020 | data wizyty: 15.01.2020

  Wprowadzenie bardzo fajne, inne niż dotychczas spotykaliśmy w pokojach.
  Jeśli chodzi o sam wygląd to naprawdę genialny! Pokój wykonany z należytą starannością, oddaje klimat mroku, śmierci, lekkiego niepokoju. Zagadki ciekawe, interesujące, nie przekombinowane. Ogólnie pokój bardzo rozbudowany i za to należy się ogromny plus!
  Generalnie pokój świetny, naprawdę polecamy odwiedzić! ;)

 • Escape room Świątynia Zagłady

  Świątynia Zagłady
  Open The Lock
  Gliwice

  Nie obyło się bez problemów ;)

  30.01.2020 | data wizyty: 15.01.2020

  Wprowadzenie do gry bardzo interesujące.
  Zaraz po wejściu do pokoju można było poczuć się jak w prawdziwej świątyni! Aranżacja - super, naprawdę mega zrobiony pokój , wystrój genialny!
  Zagadki nie były przesadnie trudne, choć czasem trzeba było się nagłowić.
  Niestety sporym minusem były dwie zagadki, które po prostu nie zadziałały, albo zadziałały ze znacznym opóźnieniem co spowodowało lekką dekonspirację.
  Mimo wszystko naprawdę warto udać się do pokoju, jest tego wart! ;)

 • Escape room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  Quest Cage
  Katowice

  Fajny pokój!

  30.01.2020 | data wizyty: 18.12.2019

  Pokój interesujący, wyglądem rzeczywiście przypominał nieco pokład łodzi podwodnej.
  Wprowadzenie interesujące, dawało do myślenia.
  Zagadki nie przesadzone, raczej dość proste, na logikę, spostrzegawczość.
  Ogólnie warto zajrzeć i poczuć się jak marynarz ;)

 • Escape room Reaktor 404: powrót atomu

  Reaktor 404: powrót atomu
  Quest Cage
  Katowice

  Interesujący!

  30.01.2020 | data wizyty: 18.12.2019

  Pokój inny niż te, w których dotychczas bywaliśmy. Sporo techniki, mechaniki. Fajnie oddany klimat reaktora. Wprowadzenie przez mistrza gry interesujące. Ogólnie fajny pokój, wszystko działało bez zarzutu. Zagadki nie przekombinowane, logiczne :)

 • Escape room Moriarty sp. z o.o.

  Moriarty sp. z o.o.
  Quest Cage
  Katowice

  Szczerze? Jeden z najlepszych pokojów!!!

  03.12.2019 | data wizyty: 27.11.2019

  Pokój był pierwszym (ponoć łatwiejszy :D) z dwóch oferowanych przez Quest Cage. Wprowadzenie w klimat bardzo fajne, tajemnicze, dające do myślenia. Sam pokój...cóż, jeden z najlepszych w jakich byliśmy (powtarzałem to po wyjściu z pokoju i powtarzam do dziś - śmiało może konkurować z Lokalizacją ;)). Zagadki logiczne, dobrze wykonane, nie było opcji, żeby coś nie zadziałało. Nie były też przekombinowane, nie znajdziecie zagadek bez sensu. Również w tym (jak i w drugim pokoju - Piekło Hazardzisty) mogliśmy się "pobawić" w kogoś innego (zrozumiecie, jak będziecie w środku ;)).
  Zdecydowanie polecam wybór tego pokoju, naprawdę robi mega wrażenie!!!!!

 • Escape room Piekło Hazardzisty

  Piekło Hazardzisty
  Quest Cage
  Katowice

  Hazardous area ;)

  03.12.2019 | data wizyty: 27.11.2019

  Był to drugi (bo trudniejszy ;)) pokój z arsenału Quest Cage. Wprowadzenie w klimat gry bardzo przyjemne, interesujące, dające do myślenia. Lecz to co zastaliśmy w środku...szok! Jak to się stało, że znaleźliśmy się w kasynie!? Pokój przygotowany z należytą starannością, dbałość o szczegóły rzucała się w oczy na każdym kroku ;), [spojler]..cóż, niektórzy z nas myśleli, że są prawdziwe :D Zagadki? Niektóre spokojne, niektóre zawiłe (nie przesadzone), niektóre bardzo trudne. Udało mi się spełnić w pokoju moje malutkie ... marzenie?? Zachciankę :D
  Generalnie po wyjściu z pokoju (udało się przed zakończeniem czasu) dowiedzieliśmy się, że pokój był również pokojem eliminacyjnym. Po przemyśleniu doszliśmy do wniosku, że było to widać w trakcie rozwiązywania zagadek.
  Summa summarum bardzo polecamy pokój, super przeżycie! Ale na końcu warto zaznaczyć, że jest to pokój trudny, raczej nie dla niedoświadczonych ;)

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Fajny pokój

  25.10.2019 | data wizyty: 26.09.2019

  Ogólnie pokój ładny, cukierkowy. Od początku daje się poczuć wszelkimi zmysłami, że znaleźliśmy się w cukierni. Mechanizmy fajne, dość łatwe ale też nie do przesady. Wszystko działało tak, jak powinno. Ogólnie warto wybrać się do pokoju aby miło spędzić czas ;)

 • Escape room Operacja Byfyj

  Operacja Byfyj
  Open The Lock
  Rybnik

  Kobieto, coś ukrywasz!

  25.10.2019 | data wizyty: 23.10.2019

  Pierwsze wrażenia - eee....to który mamy rok??? ;) Chyba coś poszło nie tak, bowiem znaleźliśmy się w śląskiej kuchni sprzed lat.

  Godne odwzorowanie poprzez umieszczenie w niej prawdziwych elementów z tamtych lat. Czasami można było zauważyć klej na niektórych przedmiotach, który troszeczkę niszczył ich wizerunek, lecz zjawisko to wystąpiło bardzo rzadko.

  Bardzo fajny zwrot akcji w pewnym momencie ;)

  Mechanizmy fajne, czasem aż intrygujące (jak to może działać w ten sposób?;)). Zagadki nie przekombinowane, raczej nietrudne.

  Mistrz gry miły, dobrze się z nim pracowało. Nie czuje się przy nim negatywnej presji kończącego się czasu. Jeśli chodzi o ewentualne podpowiedzi - super! W grze nie chodzi o to, aby podpowiedzi wyglądały jak prowadzenie gracza za rączkę. Były one przekazywane w ten sposób, abyśmy nadal mogli rozwiązać zagadkę samodzielnie, lecz z niewielką wskazówką. O to chodzi!

  Ogólnie polecam każdemu przygodę kuchenną ;)

 • Escape room Psychopata

  Psychopata
  Set Me Free
  Rybnik

  Bardzo klimatyczna rozgrywka!

  25.10.2019 | data wizyty: 23.10.2019

  Wprowadzenie do pokoju... Moi towarzysze mieli wątpliwości, czy to nadal zabawa, czy może jednak coś poszło nie tak i wszystko jest jak najbardziej realne. Następnie rozpoczął się wyścig z czasem. Pokój bardzo ładnie urządzony, klimatyczny, zagadki interesujące, nie przekombinowane. Czuć było niepewność, czasami strach, lecz nie był on przytłaczający (co uważam za atut - powinniśmy się bać, lecz nie na tyle, żeby strach paraliżował nasze ruchy ;)).

  Bardzo fajną sprawą było coś, w czym nie mieliśmy okazji uczestniczyć w innych pokojach - taki trochę debriefing. Po wyjściu z pokoju nastąpiła luźna rozmowa, mogliśmy zobaczyć pokój "z innej perspektywy", spojrzeć na niego troszeczkę okiem prowadzącego. Super interesujące doznanie, za to ogromny plus!!!!!

  Generalnie uważam, że naprawdę warto odwiedzić Psychopatę (jak i pozostały, równie dobry), poczuć trochę strachu, dać się ponieść emocjom. Mistrz gry - bardzo fajny, miły człowiek, ogarnia temat zadowalająco!

 • Escape room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  Interesujący pokój :)

  29.07.2019 | data wizyty: 16.07.2019

  Pokój od samego początku trzyma fajny klimat. Super wprowadzenie w fabułę, pokój ładnie zbudowany. Zagadki interesujące, nie przekombinowane. Jedynym minusem były podpowiedzi, które zawsze dotyczyły czegoś, co było już przez nas zrobione, co wprowadzało niepotrzebny chaos. Ogólnie warto zmierzyć się z pokojem ;)

Zobacz więcej opinii: 1 2