Angelika S. 9

Angelika S. 9

Hej, jestem Angelika S. 9. Mam na swoim koncie 19 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Przygodowy. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

19 Odwiedzone

1 Planowane

Podróżnik

42 Punkty

25
42 pkt
50

Wszystkie opinie

Escape room Indiana Jones
Indiana Jones

Przenosimy się na plan filmu

09.09.2020 | data wizyty: 06.09.2020

Pokój pięknie wykonany i zaskakujący. Na pierwszy rzut oka wydaje nam się, że jest bardzo dużo przedmiotów i trzeba będzie je bardzo dokładnie przeszukać co w przeszłości psuło zabawę w innych pokojach. W tym jednak było inaczej, całość akcji poprowadzona bardzo logicznie, nie było przypadkowych rozwiązań lub zagadak, które wyszły przez przypadek. Do tego cudny klimat i perfekcyjne wykonanie dekoracji. Kompetentna obsługa, można z nimi porozmawiać o swoich doświadczeniach a także widać, że obserwują cały czas grę.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Kemping
Kemping

Uwaga na komary

19.08.2020 | data wizyty: 02.08.2020

Oczywiście największą zaletą pokoju jest jego niespotykana forma :D
Dodatkowy plus za zaskakujące wprowadzenie :-)
Na miejscu dużo komarów !!!! Warto się na to przygotować :-) (choć twórcy pokoju też o tym pomyśleli)
Co do zagadek, to było bardzo dużo polegających na zbieraniu i niektóre nie były powiązane ze sobą.
Choć znalazła się też część zaskakujących, zwłaszcza te wykorzystujące umiejscowienie.
Jeśli ktoś się wybiera to polecam zaplanować trochę więcej czasu, żeby pospacerować po okolicy i ewentualnie zjeść coś w pobliskim barze ;)

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 7/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Tajemnica starej kamienicy
Tajemnica starej kamienicy

Rozgrzewka po epidemii

21.06.2020 | data wizyty: 20.06.2020

Pokój całkiem ok, fajny klimat, polecam początkującym. Zagadki dość proste, aczkolwiek ciekawe. Według mnie historia pokoju nie do końca spójna. Ale ogólne wrażenie pozytywne.

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 7/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Łatwy

Escape room Klątwa Faraona
Klątwa Faraona

Za dużo tu wszystkiego

22.02.2020 | data wizyty: 01.12.2019

Pomysł na pokój banalny, bo pokoi o tematyce piramid i faraonów jest mnóstwo, uważam, że potrzeba czegoś więcej niż tandetna muzyczka i miliony bezsensownych gadżetów z pchlego targu, żeby pokój wyszedł dobrze. Masa przedmiotów nie brała żadnego udziału w grze, zagadki każdego typu - na spostrzegawczość, na myślenie, kojarzenie, ale i też takie gdzie trzeba było wymyślić co autor miał na myśli. [Spojler] fajnie wykonane. Pokój nie zachwycił i wychodziliśmy z niego ze sprym żalem i niedosytem ... Obsługa dziwna, dali nam jakieś zgody wyciągające nasze dane osobiste i kazali podpisywać, nie do końca ogarniali co się dzieje, kazali zwracać dużą uwagę na malowidła na ścianach, co wprowadziło nas w duży błąd.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 5/10

Poziom trudności: Trudny

Odpowiedź firmy Logic Games - Escape Room Białystok
Dziękujemy za opinię. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę w dalszych działaniach. Naszym, zdaniem, akurat w tym pokoju liczba gadżetów jest bardzo mała... nie licząc elementów scenografii... ale pewnie to kwestia gustu. Co do "papierków" nigdy nikomu nie kazaliśmy nic podpisywać. Każdy gracz zapoznaje się z regulaminem co potwierdza swoim podpisem. Może też, ale nie musi podać email oraz zgodzić się na publikację foto ekipy z czasem na koniec gry (też nie lubimy tej papierologii, bo psuje ona klimat.... niestety takie mamy obecnie prawo... ), ale obie zgody są dobrowolne.
Pozdrawiamy serdecznie.
Escape room Orion 53  - Space Challenge
Orion 53 - Space Challenge

Bez zaskoczenia

22.02.2020 | data wizyty: 01.12.2019

Klimat w pokoju fajnie pomyślany, lecz zrobiony dość "tanio". Pokój liniowy, prowadzi uczestnika za rączkę i pokazjue wprost jak co rozwiązać, zero zagadek na logiczne myślenie czy też brak rzeczy trudnych do odnalezienia. Obsługa raczej słaba, wciskali nam jakieś deklaracje do podpisania, co do czego mam wątpliwości czy jest w 100% zgodne z prawem..., do tego mało obeznani i mało kontaktowi. To jeden z najsłabszych pokoi w jakim byliśmy, ale być może okaże się w porządku dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Bardzo łatwy

Odpowiedź firmy Logic Games - Escape Room Białystok
Szkoda że pokój zrobił na Was wrażenie "taniego". Ilość środków i pracy jakie w niego włożyliśmy niebyły małe.... przy kolejnych postaramy się jeszcze mocniej. Deklaracje - niestety są potrzebne właśnie po to, żeby działanie było zgodne z obecnym prawem,czyli RODO. Każdy gracz zapoznaje się z regulaminem co potwierdza swoim podpisem. Może też, ale nie musi, podać email oraz zgodzić się na publikację foto ekipy z czasem na koniec gry (też nie lubimy tej papierologii, bo psuje ona klimat.... niestety takie mamy obecnie prawo... )- obie zgody są dobrowolne.
Pozdrawiamy serdecznie.
Escape room Złoto nazistów
Złoto nazistów

Lekcje niemieckiego w szkole się przydały

22.02.2020 | data wizyty: 16.02.2020

Klimat w pokoju był perfekcyjny! Rekwizyty i drzwi z epoki robią mega klimat. Zagadki w pokoju na swój sposób zaskakujące. Jeśli uczyliście się choć trochę niemieckiego w szkole to ta umiejętność może się przydać, choć nie jest niezbędna. Ostatnia zagadka nieco niedopracowana technicznie przez co nie mogliśmy wyjść mimo poprawnego wykonania. Dziewczyny z obsługi super, mega wkręcone w świat escape roomów :D

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Kopalnia węgla
Kopalnia węgla

Musicie się trochę ubrudzić

22.02.2020 | data wizyty: 22.02.2020

Miła obsługa, ciekawe zagadki, potrzeba dużo spostrzegawczości, klimat ekstra, a firma planuje jeszcze udoskonalić pokój. W kopalni serio był węgiel! Trzeba uwzględnić to w ubiorze ;-)
Cała misja bardzo spójna i trzymająca się kupy. Zagadki bardziej bazujące na szukaniu i łączeniu faktów niż na myśleniu i rozwiązywaniu zadać.
mega plus za ciekawe wykorzystanie przedmiotów, które spotykamy na codzień w życiu oraz efekty specjalne w pokoju

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Nautilus: Podmorska przygoda
Nautilus: Podmorska przygoda

Wyjście awaryjne jak zwykle robi robotę (y)

16.08.2019 | data wizyty: 14.08.2019

Klasa !!! Ekstra klimat, przemiła obsługa, ciekawe zagadki, uznaliśmy, że musimy odhaczyć każdy pokój pod szyldem tej firmy :D

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Olimp
Olimp

Zaskakujący pokój

27.04.2019 | data wizyty: 26.04.2019

Mega nowoczesny pokój, dużo szukania, dużo ciekawych rozwiązań, mega klimat! Brak jakichkolwiek kłudek. Wszystko automatyczne, interaktywne.
Byliśmy z młodszymi siostrami, które mega wczuły się w klimat, raz się trochę bały, za innym razem robiły wielkie WOW!
Widać, że pokój dopracowany w najmniejszych szczegółach.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 7/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Kryjówka Hobbita
Kryjówka Hobbita

Nie znalezliśmy Hobbita

27.04.2019 | data wizyty: 27.04.2019

Wiarygodna opinia

Wszystko w pokoju było ok. Poza tym, że spodziewaliśmy się większej ilości nawiązań do książkowego Hobbita. Pokój starego typu, pełen kłudek, brak mechanicznych rozwiązań. Zagadki jednak ciekawe i różnorodne, fajny leśny klimat, ale leśny nie Hobbici :D
Bardzo miły Pan z obsługi.

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

Strona 1 z 2

Pokaż następne