Dawid - ,,Grupa DAWIDY
 • Escape room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  Room Escape
  Warszawa

  Kryształ mocy odnaleziony!!

  03.02.2020 | data wizyty: 01.02.2020

  Odwiedziliśmy ten pokój w 5-osobowej drużynie. Po zaliczeniu poprzednich lokalizacji wiedzieliśmy, że ekipa Room Escape Nas nie zawiedzie. Pokój dopracowany jest w najmniejszym szczególe, odkrywa przed nami tajemnice morskich głębin, a jedyne co pozwoli na ponowne uruchomienie łodzi to odnalezienie kryształu mocy!

  W pokoju znajdziemy zaawansowane technologicznie rozwiązania i nie znajdziemy w nim ani jednej kłódki. Zagadki są bardzo przyjemne , dające dużo radości i satysfakcji.

  Obsługa bardzo profesjonalna i przede wszystkim miła i przyjazna! Obowiązkowy punkt do odwiedzenia!
  Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne pokoje ekipy Room Escape gdyż był to ostatni do odwiedzenia w tej firmie :)

 • Escape room P@ssWord

  P@ssWord
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Kolorowa przygoda

  16.08.2019 | data wizyty: 10.08.2019

  To kolejny odwiedzony przez Nas pokój u ekipy DOM ZAGADEK. Tym razem podeszliśmy do pokoju w 4-osobowej grupie. Pokój rozbudowany, bardzo fajnie przygotowany i dopracowany. Kolorowe zagadki oraz zastosowanie elektroniki sprawia, że jest on bardzo przyjemny i daje dużo radości z gry. Pokój idealny dla dzieci. Zagadki może nie należą do najtrudniejszych ale uporanie się z nimi wszystkimi na pewno zajmie Wam sporo czasu. Ekipa Domu Zagadek trzyma poziom! ;)

  Do zobaczenia!

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Tajemnice Olimpu i Hadesu

  12.07.2019 | data wizyty: 29.06.2019

  Odwiedziliśmy ten pokój w 5-osobowej drużynie. Po zaliczeniu poprzednich lokalizacji wiedzieliśmy, że ekipa Room Escape Nas nie zawiedzie i musimy przyznać, że kolejny raz jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Pokój dopracowany jest w najmniejszym szczególe, odkrywa przed nami tajemnice Olimpu i Hadesu. W pokoju znajdziemy zaawansowane technologicznie rozwiązania i nie znajdziemy w nim ani jednej kłódki. Zagadki są bardzo przyjemne , dające dużo radości i satysfakcji. Ekipa nie byłaby sobą, gdyby nie dodała niespotykanej atrakcji, po której na długo zapamiętacie ten pokój! Jeśli twierdzicie, że widzieliście już wszystko i nic nie jest w stanie Was zaskoczyć, musicie odwiedzić ten pokój i przekonać się, że się mylicie!
  Obsługa bardzo profesjonalna i przede wszystkim miła i przyjazna! Obowiązkowy punkt do odwiedzenia!
  Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne pokoje ekipy Room Escape gdyż był to ostatni do odwiedzenia w tej firmie :)

  Do zobaczenia!!

 • Escape room Solna Komnata

  Solna Komnata
  FunEscape
  Warszawa

  Wizyta w komnacie solnej

  18.04.2019 | data wizyty: 30.03.2019

  Odwiedziliśmy ten pokój w 5-osobowej drużynie. Był to kolejny pokój odwiedzony w tej firmie. Pokój jest nowością na mapie Polskich RE, to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Wizyta w podziemnej komnacie solnej daje możliwość zrelaksowania się, a jednocześnie dobrej zabawy.

  Pokój dopracowany, a zagadki umieszczone w pokoju nie są trudne, jednakże uporanie się z nimi może zając sporo czasu.

  Pokój oceniamy 7/10 ponieważ dużo odstaje od poziomu pozostałych w FunEscape.

  Obsługa bardzo profesjonalna i przede wszystkim miła i przyjazna.


  Do zobaczenia! :)

  FunEscape

  Odpowiedź FunEscape

  Dziękujemy za opinię, każda jest dla nas cenna; przyjrzymy się ponownie zagadkom w Grocie Solnej, by spełniały oczekiwania naszych najbardziej wymagających Graczy. Zapraszamy ponownie, także do skorzystania z naszej nowości - laserowego painballa FunOne :D

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Pociąg został odbity z rąk terrorystów!

  14.01.2019 | data wizyty: 12.01.2019

  Odwiedziliśmy ten pokój w 4-osobowej drużynie. Pokój długo wyczekiwany przez Nas ponieważ pomysł ekipy na ten pokój poznaliśmy długi czas temu (w poprzedniej lokalizacji), ale warto było czekać! Był to kolejny pokój odwiedzony w tej firmie i musimy zgodnie przyznać, że zapamiętamy go na długo!

  Historię pokoju możemy traktować jako kontynuacje pokoju "Napad na bank", więc warto wcześniej wybrać się do niego, chociaż nie jest to wymagane.

  Pokój dopracowany jest w najmniejszym szczególe, w 100% przenosi nas do środka akcji w pędzącym pociągu, klimat oceniamy na 11/10!! Pokój opiera się na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, zagadki umieszczone w pokoju nie są trudne ale za to bardzo przyjemne, spójne i logiczne - dające dużo radości i satysfakcji.
  W pokoju warto działać w zespole aby pomyślnie odbić pociąg z rąk terrorystów!

  Po zrealizowaniu ostatniej zagadki okazało się, że pobiliśmy rekord pokoju!

  Obsługa bardzo profesjonalna i przede wszystkim miła i przyjazna, po opuszczeniu pokoju chętnie porozmawialiśmy i wymieniliśmy się wskazówkami. Obowiązkowy punkt do odwiedzenia!

  Z niecierpliwością czekamy na kolejny pokój!
  Do zobaczenia! :)

  P.S: Właściciele bardzo dbają o bezpieczeństwo w lokalu jak i podczas gry. Z całą pewnością możemy polecić tą firmę zarówno pod względem organizacyjnym jak i bezpieczeństwa!

 • Escape room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  Richelieu bez szans!

  02.11.2018 | data wizyty: 27.10.2018

  Odwiedziliśmy ten pokój w 5-osobowej drużynie. Po zaliczeniu poprzednich lokalizacji wiedzieliśmy, że ekipa Room Escape Nas nie zawiedzie i musimy przyznać, że kolejny raz jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Pokój został dopracowany w najmniejszym szczególe, przenosi nas do komnaty kardynała Richelieu. W pokoju znajdziemy mnóstwo rozwiązań zaawansowanych technologicznie co daje jeszcze większą frajdę z zabawy! Brak kłódek to dodatkowy plus dla tego pokoju. Zagadki są bardzo przyjemne , dające dużo radości i satysfakcji. Ten pokój skrywa więcej niż myślicie!
  Obsługa bardzo profesjonalna i przede wszystkim miła i przyjazna! Obowiązkowy punkt do odwiedzenia!
  Do zobaczenia niebawem!!

 • Escape room Wehikuł Czasu

  Wehikuł Czasu
  Spaced-out
  Toruń

  Wehikuł Czasu

  04.06.2018 | data wizyty: 01.06.2018

  Wiedząc, że Warszawska scena RE przyzwyczaiła Nas do wysoko postawionej poprzeczki postanowiliśmy przyjechać do Torunia w 5 osobowej grupie aby odwiedzić pokój, który jest najlepiej oceniany w tym mieście. Pokój ma potencjał, jest duży i aż prosi się żeby tą przestrzeń zapełnić, niestety nie jest ona wykorzystana w 100%. Czas na rozwiązanie zagadek to 75 min. Jest to optymalny czas na pomyślne wyjście. Zagadek w pokoju może nie jest tak dużo ale są one przyjemne, logiczne i przemyślane, nie należą także do trudnych. Duży plus za pomysł na komunikację z Mistrzem Gry, świetnie wpisuje się w klimat pokoju, a także za możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia. Obsługa bardzo sympatyczna, chętnie wymieniliśmy się doświadczeniem z odwiedzonych RE. Minusem była wysoka temperatura panująca w pokoju w upalne dni, gdyż pokój znajduje się na ostatnim piętrze budynku.

 • Escape room Interactive

  Interactive
  Room Escape
  Warszawa

  Kosmiczny test zaliczony!

  14.05.2018 | data wizyty: 11.05.2018

  Odwiedziliśmy ten pokój w 5-osobowej drużynie. Po zaliczeniu poprzednich lokalizacji wiedzieliśmy, że ekipa Room Escape Nas nie zawiedzie i musimy przyznać, że kolejny raz jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Pokój dopracowany jest w najmniejszym szczególe, przenosi nas do galaktycznej rzeczywistości. Pokój w 100% opiera się na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach i nie znajdziemy w nim ani jednej kłódki. Zagadki umieszczone w pokoju są bardzo przyjemne , dające dużo radości i satysfakcji. W pokoju warto wyostrzyć absolutnie wszystkie swoje zmysły, a także działać w zespole aby pomyślnie zaliczyć galaktyczny test! Ekipa nie byłaby sobą, gdyby nie dodała niespotykanej atrakcji, po której na długo zapamiętacie ten pokój. Jeśli twierdzicie, że widzieliście już wszystko i nic nie jest w stanie Was zaskoczyć, musicie odwiedzić ten pokój i przekonać się, że się mylicie! Obsługa bardzo profesjonalna i przede wszystkim miła i przyjazna! Obowiązkowy punkt do odwiedzenia! Do zobaczenia niebawem!!

 • Escape room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Poziom ekspert zaliczony!

  30.04.2018 | data wizyty: 27.04.2018

  Odwiedziliśmy ten pokój w 5-osobowej drużynie, wybierając poziom ekspert. Jest to bardzo fajny pomysł na dopasowanie pokoju dla mniej i bardziej doświadczonych grup. Pokój bardzo klimatyczny, wszystko jest przemyślane i dobrze dopracowane. Pokój naszpikowany jest mnóstwem elektroniki, sporo rozwiązań z którymi jak dotąd się nie spotkaliśmy. Poziom ekspert z pewnością daje doświadczonym grupom 100% satysfakcji! To miejsce stawia wysoko poprzeczkę konkurencji. Obsługa bardzo miło Nas przyjęła. Polecamy i czekamy na kolejne pokoje! Do zobaczenia!

 • Escape room Tajemnice Leonarda

  Tajemnice Leonarda
  Escapers
  Warszawa

  Kamień filozoficzny Leonarda odnaleziony!

  03.01.2018 | data wizyty: 22.12.2017

  To kolejny odwiedzony przez Nas pokój u ekipy Escapers. Podeszliśmy do tego pokoju w 5-osobowej grupie. Pokój rozbudowany, bardzo klimatyczny, przenoszący Nas w czasie do pracowni Leonardo da Vinci. Ciekawe zagadki tematyczne oraz zastosowanie elektroniki sprawia, że jest on bardzo przyjemny i daje dużo radości z gry. Zagadki może nie należą do najtrudniejszych ale uporanie się z nimi wszystkimi na pewno zajmie Wam sporo czasu. Do zobaczenia!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 6 7 8