Czarny Ł.
 • Escape room Urok

  Urok
  DreamScape
  Poznań

  Magiczna misja

  09.02.2020 | data wizyty: 08.02.2020

  Dostałem pilną wiadomość z Ministerstwa Magi. Arcymag pokrótce poinformował mnie, że w cieniu zaczarowanego lasu czai się niebezpieczeństwo, a stworzenia nieznane szerzej zwykłym śmiertelnikom są zagrożone. Niezwłocznie zawiadomiłem swoich przyjaciół a kiedy nasza czwórka była w komplecie wyruszyliśmy na rozmowę do samego arcymaga. Ja, czarownica i dwoje naszych uczniów wysłuchaliśmy dokładnego sprawozdania ostatnich wydarzeń. Czasu było niewiele, a do zrobienia dużo. Zostaliśmy przeniesieni nieopodal docelowego miejsca i już tam czekały na nas pierwsze niebezpieczeństwa. Daliśmy radę przedrzeć się, niestety nie udało nam się powstrzymać czarodzieja. Jego zagadki okazały się ponad nasze zdolności jednak od wykonania zadania dzieliło nas naprawdę niewiele. Wierzcie mi, dzikie magiczne stworzenia, napięty klimat i gra z uczuciami to nie dziecinne igraszki! Strzeżcie się, powiadam wam! Ale póki nosicie w sercach nadzieję pokonacie każdą przeszkodę!

 • Escape room Nemo

  Nemo
  EXODUS
  Poznań

  Tu jest Nemo

  25.01.2020 | data wizyty: 25.01.2020

  Pokój bardzo fajny, exodus jak zawsze trzyma poziom. Zagadki dopasowane do dzieci. Byłem sam z córką, że wszystkim poradziła sobie praktycznie sama. Gorąco polecam grupie dzieci jak i rodzicom z pociechami ☺

 • Escape room Szeol - Schron Ostateczny

  Szeol - Schron Ostateczny
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Ostatnia deska ratunku

  05.01.2020 | data wizyty: 05.01.2020

  Z dziennika mieszkańca schronu 110: "Nie wiemy ile czasu minęło odkąd nas tu zamknięto, na pewno miesiące, może nawet lata. Zapasy kończą się, a ostatnie części zapasowe do aparatury podtrzymującej życie wewnątrz krypty zużyliśmy jakiś tydzień temu. Umieramy tutaj. Z grupy kilkudziesięciu osób którym udało się na czas dotrzeć do punktu ostatniego ratunku zostało nas tylko troje: ja i dwie kobiety. Mimo wszystko nie pociągniemy tutaj... [...]
  Zdecydowaliśmy opuścić kryptę w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia, jeśli i tak mamy umrzeć to co nam szkodzi spróbować? Pozbieraliśmy sprzęt i resztki zapasów, powinno wystarczyć na kilka dni... [...] To niesamowite! Nadal w to nie wierzę ale udało nam się odnaleźć Szeol! Kiedy to piszę stawiamy właśnie pierwsze kroki w korytarzu wiodącym do środka. A więc to prawda, on istnieje! Zaraz, coś jest nie tak... To gaz usypiający! [...]
  Nie wiem co się wtedy stało ale znaleźliśmy się w środku. Szeol znacząco różnił się od wszystkiego co widzieliśmy wcześniej. To był chyba jakiś test. Musieliśmy wytężyć nasze zmęczone i przestraszone mózgi by dostać się do schronu właściwego, mnóstwo zagadek i łamigłówek, napromieniowane przedmioty i mnóstwo innych dziwacznych rzeczy... Rzeczy i nie tylko... Momentami miałem wrażenie że to sen, jakiś film albo gra komputerowa... Wszystko wydaje się takie nierzeczywiste... Czuliśmy jakby ktoś spoglądał zza ściany na każdy nasz krok i odmierzał czas... [...]
  Koniec końców udało nam się! Jesteśmy bezpieczni. Jeśli ktokolwiek znajdzie tą wiadomość... Jeśli ktoś to czyta... Szeol istnieje! Zbierzcie zapasy i przybywajcie najszybciej jak to możliwe, czekamy na was!"

 • Escape room Walkiria

  Walkiria
  Key To Be Free
  Poznań

  Gabinet Führera

  05.01.2020 | data wizyty: 02.01.2020

  Rok 2020, Polska. Tajna organizacja rządowa wysyła mnie wraz z jedną z agentek do zadań niewykonalnych w podróż w czasie. Z akt wynika że lądujemy bezpośrednio w gabinecie Adolfa H. Zadanie: znaleźć i uzbroić ładunek wybuchowy i zapobiec tragicznym skutkom II Wojny Światowej poprzez wyłączenie głównego elementu jakim jest Führer we własnej osobie. Przebieg misji: transmisja w czasie bez żadnych problemów, rozlokowanie według współrzędnych, obiekt gabinet. Część pierwsza pomyślna. Faza druga znalezienie i uzbrojenie ładunku: gabinet z pozoru zwyczajny jednak okazuje się pełen pułapek i zamków do otwarcia. Elementy ładunku rozsiane są po całym pomieszczeniu, jednak doświadczenie i spryt pozwalają otworzyć nam wszystkie zamki i mechanizmy. Nie było tak łatwo jak zakładaliśmy, ale udało nam się wykonać misję zanim ktokolwiek zdążył wykryć naszą obecność. Nie obyło się bez drobnego wsparcia z bazy jednak cel został osiągnięty z wielką przyjemnością. Misja wykonana! Koniec raportu.

 • Escape room Da Vinci

  Da Vinci
  Key To Be Free
  Poznań

  Godzina w muzeum

  02.01.2020 | data wizyty: 21.12.2019

  Pokój bardzo klimatyczny i zagadkowy. Mistrz gry również bardzo dobrze oddaje jego klimat. Jest co robić i trzeba wiedzieć na czym się skupić. Na pewno godny polecenia i byle tak dalej.

 • Escape room Krwawy Baron

  Krwawy Baron
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Porządna robota

  15.12.2019 | data wizyty: 14.12.2019

  Wykonanie pokoju zasługuje niewątpliwie na szacunek, choć w moim mniemaniu nie zrobił na mnie efektu wow o którym naczytałem się w opiniach. Pokój jak najbardziej klimatyczny i bardzo budujący klimat o którym mowa w wprowadzeniu, dodatkowy atut wprowadzenie aktora też oceniam jak najbardziej na plus. W pomieszczeniu znajduje się kilka elementów prowadzających nieco w błąd choć może to też po części na plus bo nieco podnosi poziom trudności wprowadzając nieco gracza na ślepy tor. Generalnie zabawa przednia tu akurat nie da się nic ująć, nawet dla niezbyt doświadczonych graczy rozgrywka brnie płynnie do przodu dawkując emocje do samego końca. Jak najbardziej polecam odwiedzić zainteresowanych tematem ER.

 • Escape room Szum

  Szum
  Continuum
  Poznań

  Prosta sprawa (?)

  10.09.2019 | data wizyty: 01.08.2019

  To miała być prosta robota: wejść, zabrać co trzeba i wyjść. Robota jak każda inna. Tyle że z takim czymś nie miałem nigdy do czynienia. Nie można tego nazwać człowiekiem, jest zbyt inteligentne i potężne. prosta robota zamieniła się w nierówną walkę w której stawką było nasze życie! Do dziś nie wiem co to jest ani co temu siedzi w głowie... i szczerze? nawet nie próbuję się domyślać. I dobrze wam radzę trzymajcie się od tego z dala jeśli życie wam miłe. My uciekliśmy to fakt. Ale taki był chyba plan tego czegoś. Mieliśmy was ostrzec. Wierzcie lub nie... ale nie sądzę by ktokolwiek wyszedł stamtąd jeszcze żywy!

  Continuum... The best Escape room ever! Niepowtarzalna fabuła, niepowtarzalny klimat, to co możecie tam zobaczyć i czego doświadczyć nie znajdziecie nigdzie indziej! Jeśli lubicie escape roomy to pozycja obowiązkowa na waszej liście!

 • Escape room Skarby Majów

  Skarby Majów
  Key To Be Free
  Poznań

  Już wiemy co jest największym skarbem!

  10.09.2019 | data wizyty: 17.08.2017

  Pokój choć mniejszy od innych nie odstaje im na krok. Bardzo fajny i choć wydaje się prosty, pozostaje wielką zagadką i bardzo interesującym miejscem! polecam!

 • Escape room Murder House

  Murder House
  Continuum
  Poznań

  A miała być fajna wycieszka...

  10.09.2019 | data wizyty: 13.04.2019

  Mówili jedź z nami, będzie fajnie... No to kurna pojechałem... Z początku dom jak dom, nic specjalnego. tylko było się trzymać grupy! odłączyliśmy się i to był nasz największy błąd. Pamiętam jak schodziliśmy... później już tylko jak obudziłem się w zamkniętej piwnicy. I na co mi to było?! On tam był! słyszałem jego kroki wszędzie, czułem jego oddech na karku! to było najgorsze przeżycie w moim krótkim życiu. Byłem pewny że to koniec. Ale cóż... upór maniaka chyba wyparł reszki inteligencji więc jakimś cudem udało nam się stamtąd zwiać. Nie pytajcie jak. Stres i chęć przeżycia były zbyt wielkie i po prostu nie pamiętam. Nigdy nie sądziłem że widok centrum miasta tak bardzo mnie ucieszy...

  Pokój bardzo klimatyczny, buduje klimat i wzmaga emocje już od pierwszej sekundy a im dalej tym straszniej. Z pewnością na długi czas zostanie w czołówce mojego prywatnego rankingu!

 • Escape room Inkwizytor

  Inkwizytor
  EXODUS
  Poznań

  O włos od egzekucji!

  10.09.2019 | data wizyty: 16.04.2019

  Zaszła straszliwa pomyłka! Niesłusznie oskarżeni zostaliśmy pojmani i uwięzieni. Czas uciekał, a liczyła się każda sekunda. O tyle dobrze że wciąż sprzyjało nam szczęście (lepiej późno niż wcale). Udało nam się wydostać i wrócić do domu w jednym kawałku.

  Jak przystało na Exodusa tak i fabuła jak i zagadki dopięte na ostatni guzik! pokój z pewnością wart odwiedzenia choć uprzedzam że można tam stracić życie na wiele różnych sposobów. Pokój trzyma klimat na każdym kroku naszej wędrówki. Koniecznie dajcie znać jak wam poszło!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3