Cosette
 • Escape room Krwawa Rzeźnia

  Krwawa Rzeźnia
  Questrooms
  Gdańsk

  Co ja tu robię?

  21.11.2019 | data wizyty: 16.11.2019

  Czekałam z niecierpliwością na ten dzień, kiedy przekroczę drzwi Krwawej Rzeźni. Nie sądziłam, że popełnie taki błąd... Dzięki niesamowitemu Mistrzowi Gry, człowiekowi, który po prostu został stworzony do tego zadania, już samo wejście do pokoju stało się szaleństwem. Potem przyszedł czas lekkiej frustracji nad pewną złożoną zagadką, ale po osiągnięciu celu nastąpił rozpęd w grze. Pokój mega klimatyczny, zaskakujący i wpędzający w ogromne poczucie strachu. Taki miał być, nie dla osób o słabych nerwach, ale jednocześnie obowiązkowy do odwiedzenia w Gdańsku, szczególnie ze względu na Mistrza Gry :) Szacuneczek!

 • Escape room Klątwa starej wiedźmy

  Klątwa starej wiedźmy
  Ewakuacja
  Bydgoszcz

  Czas zająć się Widźmą

  25.10.2019 | data wizyty: 23.10.2019

  Jak można być nieszczęśliwym, skoro dookoła tyle wspaniałych escapów? Poszliśmy, więc uświadomić Wiedźmę o tym i przy okazji poszperać w jej przepisach :) W chatce było tak uroczo, że najlepiej zostałabym jeszcze troszkę, no ale niestety nam się spieszyło. Niech ta słodkość Was nie zwiedzie, chatka kryła wiele zagadek, które były na różnym poziomie trudności, jednocześnie bardzo fajnych i ciekawych. Na szczęście udało się nam i możemy dalej cieszyć się kolejnymi pokojami. Obsługa bardzo sympatyna i poświęcająca nam dużo czasu. Wielka szkoda, że pokój jest zamykany :( kto ma jeszcze okazje to pędzikiem do Galerii :)

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Gdzie jestem? Gdzie reszta?

  25.10.2019 | data wizyty: 23.10.2019

  Chcieliśmy tylko pomóc... a sami staliśmy się ofiarami. Coś się stało, nie wiem gdzie są pozostali. Bez na prawdę, ale to na prawdę dobrej komunikacji niczego nie możemy zrobić. Pokój sprawił, że jak już wyszłam to się cała trzęsłam, więc spełnił swoje zadanie i moje oczekiwania. A zadań było bardzo dużo i to na różnym poziomie, bardzo dobrze zorganizowanych i wykorzystujących nasze wszelkie umiejętności. Będąc w 3 osobowej grupie to troszkę mało, szczególnie na początku. Lepiej nie bać się samemu... Na szczęście czuwała na nami nieoceniona Mistrzyni, której bardzo dziękujemy za wspaniale poświęcony nam czas. Niedługo wrócimy :)

 • Escape room Gniew Olimpu

  Gniew Olimpu
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Odwiedziny u Hadesa

  25.10.2019 | data wizyty: 23.10.2019

  Ratowanie świata stało się naszą pasją :) Po raz kolejny podjęliśmy się tej walki i oczywiście udało się. Ale Bogowie cały czas próbowali udaremnić nam to zadanie. Stawiali na naszej drodze zagadki różnego rodzaju, znalazły się kłódki jak i dużo ciekawsze elektroniczne mechanizmy, przez co mieliśmy dużo do zrobienia. Przekraczając bramy pokoju znaleźliśmy się w wspaniałych egipskich czasach, które były idealnie odzwierciedlone z naszymi wyobrażeniami.
  Nasza Prowadząca była przesympatyczna i ugościła nas bardzo serdecznie :)

 • Escape room W krainie Trolli

  W krainie Trolli
  Dom Kłódek
  Toruń

  Idąc przez las...

  19.10.2019 | data wizyty: 17.10.2019

  Jeżeli macie ochotę być w innej krainie, która jest mega urocza, to koniecznie się wybierzcie do tego pokoju. Jest boski. Poziom oznaczony dla początkujących, ale nie dajcie się zwieść są też zagadki dosyć trudne i jak to się też często zdarza można pokombinować pewne rzeczy. System podpowiedzi rewelacyjny. Zabawa w pokoju była wspaniała, dlaczego trzeba koniecznie go zobaczyć, szczególnie że mówimy tu o Domu Kłódek, obok którego nie można przejść obojętnie. Obsługa jak zawsze rewelacyjna.

 • Escape room Tajemnica Strefy 51

  Tajemnica Strefy 51
  Bunkier51
  Toruń

  Misja wykonana

  19.10.2019 | data wizyty: 17.10.2019

  Nowiutki pokój na Toruńskim rynku, więc nie można było go ominąć. Zaskakujące wprowadzenie i jeszcze ciekawszy początek gry. Pokój na pewno pozwoli na odkrycie nowych niespotykanych dotąd zagadek przede wszystkim w typie elektoronicznym. Wrażenia z pokoju bardzo pozytywne, bawiłyśmy się super, w grupie 2 osobowej spokojnie dałyśmy radę. Warto tu wpaść i odkryć tajemnicę :)

 • Escape room Plan na włam

  Plan na włam
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Działo się

  28.09.2019 | data wizyty: 25.09.2019

  Ostatni zbadany przez nas pokój w tej firmie i dzięki niemu nasz życiowy rekord bez podpowiedzi :) Po ucieczce z "Celi nr 4" zostaliśmy zwerbowani do poważnego zadania. W końcu z czegoś trzeba żyć. Tak, więc wpadliśmy do kasyna na rabunek. Zagadki po raz kolejny nas zaskoczyły oryginalnością, mechanizmami i sprawiły nam niezłą frajdę. Można śmiało dzielić się zadaniami, każdy znajdzie coś dla siebie.
  Koniecznie trzeba tu zajrzeć, całe Wyjście Awaryjne jest tego warte.
  Czekam z niecierpliwością na kolejny pokój :)

 • Escape room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Uciekaj, czas goni

  28.09.2019 | data wizyty: 25.09.2019

  Mówili, że pokój już jest dłużej na rynku, że może nie być tego efektu "wow", ale to wszystko okazało się na szczęście tylko słowami. Efekt był! . Pokój bardzo fajny, przyjemny, fabuła super. Było sporo zagadek z ciekawymi rozwiązaniami, całość super się łączyła. Bawiliśmy się świetnie. Mistrzyni Gry bardzo sympatyczna :)
  Polecam odwiedzić ten pokój, szczególnie na pierwszy raz, bo jest kilka smaczków, które wciągają.

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Piamidy mają swoją tajemnicę

  27.09.2019 | data wizyty: 25.09.2019

  Wyprawa do piramid pochłonęła nas całkowicie. Po wyjściu nie dowierzaliśmy, że faktycznie tam byliśmy, to co się wydarzyło w ciągu tej godziny, było jakby z innego wymiaru. Wystrój taki, że nie mogę pozbierać szczęki z podłogi, fabuła genialna, po prostu najlepszy pokój w jakim kiedykolwiek byłam. Po poprzednich pokojach z Wyjścia Awaryjnego, można było się spodziewać czegoś super, ale to było po prostu NIESAMOWITE! Całość współgra w każdym calu, każdy szczegół jest potrzebny w czasie gry. Jeżeli macie stałą ekipę, to będziecie umieli dzielić się rolami, bo jest co robić.
  Mistrzyni Gry rewelacyjna, przywitała nas bardzo serdecznie, poświęciła nam dużo czasu i po wyjściu z pokoju dokładnie oprowadziła nas jeszcze raz, a my z nie mieliśmy ochoty wyjść.
  Dziękujemy za wspaniałą przygodę. Na 1 rocznicę podbojów er w naszej stałej drużynie nie mogliśmy wybrać lepszego prezentu, jak tylko pokoje w WE.
  Pozdrawiamy serdecznie :) Najbardziej "zawiedziona" ekipa :D

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Nie poddamy się

  02.09.2019 | data wizyty: 29.08.2019

  Po wyjściu z Legendy Miecza przesiąknięci emocjami i mega wrażeniami przenieśliśmy się na łódź podwodną. To, co czekało na nas w środku, znów sprawiło, że nam szczęki opadły. Wystrój pokoju idealnie odzwierciedlał łódź podwodną, czuliśmy się, jakbyśmy faktycznie byli pod wodą. Zagadki bardzo różnorodne, od tych "to przecież jest niemożliwe do zrobienia", po te "faktycznie, to było takie proste" (oczywiście po wielu przekombinowaniach). W rozkminianiu trzeba było na prawdę wyostrzyć zmysły, wczuć się w role i działać na najwyższych obrotach, bo pracy mieliśmy sporo. Mistrz Gry po raz kolejny był cały do naszej dyspozycji, mogliśmy spokojnie porozmawiać, pośmiać się i poczuć, że na prawdę jesteśmy traktowani indywidualnie. Jednogłośnie stwierdzam, że po prostu trzeba przyjść do Wyjścia Awaryjnego i przeżyć te emocje, co my, bo WARTO!
  Do zobaczenia za miesiąc :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4