Cosette
 • Escape room Sala Przesłuchań

  Sala Przesłuchań
  Escape Time
  Gdańsk

  Co takiego zrobiliśmy?

  31.01.2020 | data wizyty: 30.01.2020

  Wyszliśmy z Chatki i z Cyrku, natomiast Sala nas położyła. Szło nam dobrze, gdyby nie 2 zagadki, które zatrzymały nas na amen. Jedna z naszej nieumiejętności, a druga w wyniku małego chochlika obsługi. Jednak w czasie gry, nasza Mistrzyni prowadziła nas bardzo dobrze. Pozwoliła nam ukończyć grę, mimo, że już było po czasie. Po wyjściu wyjaśniliśmy sobie wszystkie problemy i okazało się, że nie było z nami tak najgorzej :D Pokój na prawdę typowo policyjny, surowy, było tylko to, co być powinno. Zagadki trudne, ale taki jest poziom tego pokoju. Trzeba wyostrzyć myślenie. Ogólnie po spędzonym całym dniu w Escape Time wyszliśmy zadowoleni i na pewno wrócimy :)

 • Escape room Ale Cyrk!

  Ale Cyrk!
  Escape Time
  Gdańsk

  Panie i Panowie przed Wami...

  31.01.2020 | data wizyty: 30.01.2020

  Gdy emocje już opadną, można napisać opinie. Ale moje emocje jeszcze nie opadły i długo tak się nie stanie. Pokój od wprowadzenia po zakończenie to istna, świetna, niezapomniana zabawa. W czymś takim nigdy nie byłam. Zawsze każdy pokój wywiera presję wyjścia i rozwiązania zagadek. Tutaj jest coś zupełnie innego. Mamy dużo czasu, więc spokojnie poświęcamy go na zabawę. Wychodzimy z uśmiechem od ucha do ucha i chcemy jeszcze raz!
  Nasza wspaniała Duszyczka, która nas prowadzi w czasie naszego pobytu spisuje się po raz kolejny świetnie. Polecam!

 • Escape room Chata guślarki

  Chata guślarki
  Escape Time
  Gdańsk

  Pomóc wioseczce.

  31.01.2020 | data wizyty: 30.01.2020

  Pierwszy zaatakowany pokój w tej firmie. Zacznę od obsługi. Mega sympatyczna, wesoła duszyczka ugościła nas od samego progu. Prowadziła nas przed 3 pokoje, które tego dnia odwiedziliśmy. To była godna polecenia współpraca. Natomiast, jeśli chodzi i pokój
  to był skromny, ładny, a wystrój oddawał tematykę. Zagadki ciekawe, zarówno kłódki jak i troszkę technologii. Ogólnie fajnie się bawiliśmy. Szczególnie na końcu :)

 • Escape room W odległej galaktyce

  W odległej galaktyce
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Rycerze Jedi ruszają na pomoc!

  13.12.2019 | data wizyty: 27.11.2019

  Co tu się działo? Magia, czary, przeniesienie w czasie? Musicie sami sprawdzić. Ja jako fanka Gwiezdnych Wojen długo nie mogłam pozbierać szczęki z podłogi. Wykonanie pokoju bezbłędne. Zagadki bardzo różnorodne i wymagające od gracza dobrej organizacji. Obsługa mega sympatyczna. Aż mi przykro, że stamtąd wyszłam. Złoty medal za stworzenie tego pokoju.

 • Escape room Seryjny morderca

  Seryjny morderca
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Czy to, aby na pewno tu?

  13.12.2019 | data wizyty: 27.11.2019

  Ooo drzwi, schowajmy się. To nie był dobry pomysł, pokój okazał się zasadzką. Zagadki w nim ukryte sprawiły nam nie lada trudności, aczkolwiek były bardzo ciekawe. Całość przechodziło się z ogromnym dreszczem emocji. Na szczęście uciekliśmy, a morderca dalej robi swoje... Więc macie szanse go schwytać. Powodzenia...

 • Escape room Krwawa Rzeźnia

  Krwawa Rzeźnia
  Questrooms
  Gdańsk

  Co ja tu robię?

  21.11.2019 | data wizyty: 16.11.2019

  Czekałam z niecierpliwością na ten dzień, kiedy przekroczę drzwi Krwawej Rzeźni. Nie sądziłam, że popełnie taki błąd... Dzięki niesamowitemu Mistrzowi Gry, człowiekowi, który po prostu został stworzony do tego zadania, już samo wejście do pokoju stało się szaleństwem. Potem przyszedł czas lekkiej frustracji nad pewną złożoną zagadką, ale po osiągnięciu celu nastąpił rozpęd w grze. Pokój mega klimatyczny, zaskakujący i wpędzający w ogromne poczucie strachu. Taki miał być, nie dla osób o słabych nerwach, ale jednocześnie obowiązkowy do odwiedzenia w Gdańsku, szczególnie ze względu na Mistrza Gry :) Szacuneczek!

 • Escape room Klątwa starej wiedźmy

  Klątwa starej wiedźmy
  Park17 Sp. z o.o.
  Bydgoszcz

  Czas zająć się Widźmą

  25.10.2019 | data wizyty: 23.10.2019

  Jak można być nieszczęśliwym, skoro dookoła tyle wspaniałych escapów? Poszliśmy, więc uświadomić Wiedźmę o tym i przy okazji poszperać w jej przepisach :) W chatce było tak uroczo, że najlepiej zostałabym jeszcze troszkę, no ale niestety nam się spieszyło. Niech ta słodkość Was nie zwiedzie, chatka kryła wiele zagadek, które były na różnym poziomie trudności, jednocześnie bardzo fajnych i ciekawych. Na szczęście udało się nam i możemy dalej cieszyć się kolejnymi pokojami. Obsługa bardzo sympatyna i poświęcająca nam dużo czasu. Wielka szkoda, że pokój jest zamykany :( kto ma jeszcze okazje to pędzikiem do Galerii :)

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Gdzie jestem? Gdzie reszta?

  25.10.2019 | data wizyty: 23.10.2019

  Chcieliśmy tylko pomóc... a sami staliśmy się ofiarami. Coś się stało, nie wiem gdzie są pozostali. Bez na prawdę, ale to na prawdę dobrej komunikacji niczego nie możemy zrobić. Pokój sprawił, że jak już wyszłam to się cała trzęsłam, więc spełnił swoje zadanie i moje oczekiwania. A zadań było bardzo dużo i to na różnym poziomie, bardzo dobrze zorganizowanych i wykorzystujących nasze wszelkie umiejętności. Będąc w 3 osobowej grupie to troszkę mało, szczególnie na początku. Lepiej nie bać się samemu... Na szczęście czuwała na nami nieoceniona Mistrzyni, której bardzo dziękujemy za wspaniale poświęcony nam czas. Niedługo wrócimy :)

 • Escape room Gniew Olimpu

  Gniew Olimpu
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Odwiedziny u Hadesa

  25.10.2019 | data wizyty: 23.10.2019

  Ratowanie świata stało się naszą pasją :) Po raz kolejny podjęliśmy się tej walki i oczywiście udało się. Ale Bogowie cały czas próbowali udaremnić nam to zadanie. Stawiali na naszej drodze zagadki różnego rodzaju, znalazły się kłódki jak i dużo ciekawsze elektroniczne mechanizmy, przez co mieliśmy dużo do zrobienia. Przekraczając bramy pokoju znaleźliśmy się w wspaniałych egipskich czasach, które były idealnie odzwierciedlone z naszymi wyobrażeniami.
  Nasza Prowadząca była przesympatyczna i ugościła nas bardzo serdecznie :)

 • Escape room W krainie Trolli

  W krainie Trolli
  Dom Kłódek
  Toruń

  Idąc przez las...

  19.10.2019 | data wizyty: 17.10.2019

  Jeżeli macie ochotę być w innej krainie, która jest mega urocza, to koniecznie się wybierzcie do tego pokoju. Jest boski. Poziom oznaczony dla początkujących, ale nie dajcie się zwieść są też zagadki dosyć trudne i jak to się też często zdarza można pokombinować pewne rzeczy. System podpowiedzi rewelacyjny. Zabawa w pokoju była wspaniała, dlaczego trzeba koniecznie go zobaczyć, szczególnie że mówimy tu o Domu Kłódek, obok którego nie można przejść obojętnie. Obsługa jak zawsze rewelacyjna.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5