Betii
 • Escape room Przeklęta wróżba

  Przeklęta wróżba
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Powróżysz mi ?

  19.01.2020 | data wizyty: 29.12.2019

  Pokój wypełniony magią....w końcu idziemy po wróżbę. Tylko czy ta magia jest dobra?

  Wprowadzenie świetne, takiego czegoś się zdecydowanie nie spodziewałam. Na plus, zdecydowanie.

  Zagadki logiczne, nie zawsze należą do tych łatwych, czasem trzeba pomyśleć. Jako grupa doświadczona składająca się z 4 osób skorzystaliśmy z jednej podpowiedzi - system "niecodzienny" ;) Klimat super, można mieć lekkie dreszcze.

  Warto się wybrać, nikt się raczej nudzić nie powinien.

 • Escape room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Gdzie ja właściwie jestem?

  19.01.2020 | data wizyty: 24.11.2019

  Kurczę....weszliśmy do autobusu a nagle jesteśmy w salmolocie? Tak wygląda i tak czuć... Jakaś magia!

  Bardzo pozytywne wprowadzenie, już od samego początku znalezienie się tam było przyjemne i wesołe :) Po wprowadzeniu wchodzimy do "pokoju".... ale co się dzieje?! Coś jest nie tak. Musimy sprawić, by maszyna bezpiecznie wylądowała. Jak poprzednicy pisali - są elementy zabawne a są i takie w których należy się skupić by móc powiązać jedno z drugim.

  Naprawdę super to zostało wymyślone. Niby autobus, niby mało miejsca...więc jak może być to dobre? A może. I to bardzo. Przestrzeń naprawdę świetnie wykorzystana. Byliśmy w 4 osoby. Wyszliśmy bez podpowiedzi (co jest plusem, bo znaczy to że wszystko jest logiczne), bawiliśmy się 11/10! :)

 • Escape room Klub dżentelmenów

  Klub dżentelmenów
  Escape8
  Wrocław

  Czy uda się uwolnić na czas?

  22.01.2019 | data wizyty: 13.01.2019

  Będę nudna ale muszę wspomnieć....początek, czyli wprowadzenie do historii jest naprawdę świetne! Tego się nie spodziewałam! Wielki plus za ten pomysł.

  System podpowiedzi zdecydowanie na plus. Mimo, że może trochę bardziej "kusi" do skorzystania niż przy normalnym systemie.

  Jeżeli chodzi o poziom zagadek - nie należą zdecydowanie do najłatwiejszych, ale są jak najbardziej logiczne. Przydaje się duża spostrzegawczość.

 • Escape room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Fox O'clock
  Wrocław

  "Pobaw się ze mną"

  22.01.2019 | data wizyty: 21.01.2019

  Zacznijmy od klimatu. Jest to horror (tak, bardziej wg mnie jest to horror niż thriller). Od samego wejścia czułam się lekko....zaniepokojona? Niemalże przez cały czas trzymał w napięciu. Co oczywiście bardzo na plus - takiego czegoś właśnie oczekiwałam. Klimat naprawdę - mocne 12/10. Tylko spróbuj zrobić coś co nie spodoba się motylkowi - nie puści Cię dalej tak łatwo :)

  Jeżeli chodzi o zagadki - nie są super wygórowane - jeżeli chodzi o trudność. Może nie na pierwszy raz, ale sądzę, że po paru pokojach spokojnie można sobie poradzić. Wszystko jest logiczne, więcej problemów stwarza spostrzegawczość.

  Jeżeli chodzi o system podpowiedzi - jest on bardzo interesujący.

  Pokój naprawdę godny polecenia, co chyba z resztą widać po ocenach. Śmiało mogę polecić osobom nawet tym, które nie są fanami horrorów - warto!

 • Escape room Underworld

  Underworld
  Brain Code - Secret Room
  Wrocław

  Pierwszy i ostatni

  07.12.2018 | data wizyty: 06.12.2018

  Underworld to pokój rozpoczynający trylogię. Jednak ja odwiedziłam go jako ostatni.

  Na dzień dobry można być pewnym, że bez komunikacji nie ruszycie się ani o krok. Będziecie non stop w tym samym miejscu - bardzo szybko można się o tym przekonać :)

  Jest to pokój w którym jest pełno elektroniki. Uważam, że to plus. Większość rozwiązań w pokoju była ciekawa i oryginalna. Na minus idzie zagadka(?) manualna - zżera sporo czasu jak następuje brak koordynacji. Z resztą uważam, że nie bardzo pasuje do wystroju i klimatu.

  Jeżeli chodzi o poziom - nie jest on na pewno łatwy aczkolwiek super trudnym bym go nie nazwała. Na 5 osób tylko ja miałam większe doświadczenie, 2 osoby rozpoczynały przygodę z ER, 2 były w jednym pokoju. Wykorzystałyśmy 2 czy 3 podpowiedzi (swoją drogą sposób podpowiedzi jest ok - prowadzący raczej nie mówią wprost o co chodzi) i udało nam się wyjść minutę przed czasem (dodam, że wzięłyśmy wersję 120 min, uproszczoną).

  Z całej serii uważam, że jest to "najsłabszy" (o ile mogę tak powiedzieć, gdyż wszystkie pokoje są na naprawdę wysokim poziomie) pokój z trylogii. Jednak i tak warto jest go odwiedzić.

  Jest jedna rzecz, za którą z chęcią odjęłabym punkt ale niestety nie mogę - brak kolejnych pokoi w Brain Code ;)

 • Escape room Cela

  Cela
  Trapped
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Nie chcemy umierać!

  26.11.2018 | data wizyty: 21.11.2018

  Wchodzisz do pokoju który...cóż wygląda jak cela śmierci. Wiadomo, że chcesz się z niego wydostać. Pytanie brzmi JAK?
  Na pewno bez komunikacji między osobami nie uciekniesz. Pokój kładzie duży nacisk na współpracę.

  Pokój ciekawy, zagadki logiczne; mimo, że chwilami mieliśmy problem, gdyż myśleliśmy, że czegoś nie wolno ruszać. Lekki minus za to, że byliśmy z osobami niepolskojęzycznymi, a jedna podpowiedź w pokoju mogła być dla nich nie jasna. Mimo wszystko nawet bez znajomości polskiego dało się to przeskoczyć.

  Na pewno jest to pokój, który mogę śmiało polecić. Pokój może niekoniecznie jest odpowiedni dla grup, w których wszyscy są pierwszy raz, aczkolwiek na kolejne razy jak najbardziej ok. Byliśmy w grupie 2 doświadczone osoby + 2 które pierwszy raz miały okazję być w escape room - dzięki współpracy plus kilku podpowiedziom wyszliśmy przed czasem .

 • Escape room Pogrzeb Arystokraty

  Pogrzeb Arystokraty
  Brain Code - Secret Room
  Wrocław

  Pogrzeb, na który każdy szedł zadowolony...

  09.10.2018 | data wizyty: 09.10.2018

  ...i wyszedł jeszcze bardziej zadowolony i uśmiechnięty. Był to 2gi pokój od brain code. Wszystkie zagadki dopracowane i logiczne, przy jednej trochę się zgubiliśmy i wzięliśmy podpowiedź. Ale praktycznie "mieliśmy to".

  Faktycznie do czego można byłoby się "przyczepić" na siłę - że coś za jasno było. Ale mimo wszystko nie popsuło to absolutnie w żaden sposób zabawy.

  Bardzo przyjemny pokój, znacznie prostszy niż krypta. Na pewno wrócę by zakończyć (a może zacząć?) trylogię - został underworld.

 • Escape room Seksmisja

  Seksmisja
  ExitRoom ™
  Wrocław

  Idealny na panieński/kawalerski....

  10.09.2018 | data wizyty: 23.06.2018

  ...i dla osób z dystansem! Zdecydowanie nie jest to pokój dla osób, które są zgorszone na widok, ba, dotykanie zabawek erotycznych.
  Łatwy, przyjemny - nawet osoby bez doświadczenia na spokojnie powinny sobie dać z nim radę. Mały minus - za jedną, zręcznościową opcję. Pytanie czy każdy da sobie z tym radę...?

 • Escape room Krypta

  Krypta
  Brain Code - Secret Room
  Wrocław

  Mroczny, klimatyczny pokój

  10.09.2018 | data wizyty: 24.02.2018

  Już od momentu wejścia spotykamy się z ciekawym klimatem. Bardzo na plus. Interesująca fabuła, dobry wystrój pokoju sprawiły, że chcieliśmy więcej.

  Pokój zawiera raczej elektronikę, a nie kłódki - dobre rozwiązanie.

  By wydostać się z pokoju potrzebna jest komunikacja. I bez wątpienia - trochę doświadczenia. Bez podpowiedzi byśmy nie wyszli.

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Pokój po prostu obłędny!

  10.09.2018 | data wizyty: 08.09.2018

  Jeżeli chodzi o fabułę i klimat pokoju - naprawdę świetny. Już od momentu wejścia odczuwasz niepokój. Na wielu etapach zastanawiałyśmy się - czy na pewno chcemy to zrobić...
  Jeżeli chodzi o zagadki, jest ich sporo, są logiczne. Pokój nieliniowy, przez co kilka osób może pracować nad czymś innym. Mały minus za jedną z zagadek. Mimo, że wiedziałyśmy o co chodzi była ona w pewnym sensie manualna, straciłyśmy nad nią dużo czasu, a ostatecznie i tak wybrałyśmy podpowiedź.
  Pokój dla grup w których chociaż część ma jakieś doświadczenie - raczej nie dla początkujących. No i przede wszystkim - grupa musi być zgrana. Bez komunikacji nie ma szans na wyjście :)