bartekk0717
 • Escape room Godzina do zmroku

  Godzina do zmroku
  Ewakuacja
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Szybsze bicie serca

  30.01.2020 | data wizyty: 18.01.2020

  Ten pokój zaskoczył nas pozytywnie już od samego początku. MG wprowadził nas i zaczeła się cała zabawa. Bardzo ważna od samego początku była współpraca naszej ekipy. Klimat w pokoju sprawiał, że serce zaczynało szybciej bić, a to pomagało nam rozwiązywać zagadki. Było ich naprawde sporo i były bardzo zróznicowane, a oddech zabójcy nie zawsze pozwalał nam się skupić. Osobiście bardzo polecam ten pokój dla wszystkich nawet dla tych co chca spróbowac pierwszy raz swoich sił w horrorze 😁

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Ratujmy świat

  11.05.2019 | data wizyty: 10.05.2019

  Długo przymierzaliśmy się do tego pokoju aż w końcu jeden spontaniczyny wypad zakończył się powodzeniem. Samo wprowadzenie do gry dał nam już taka frajde że nie mogliśmy doczekać się jej rozpoczęcia. W samym pokoju cieżko się myślało na paczątku gdy czułeś że wieżowiec wali się pod twoimi nogami. Jednak dzięki naszym supermocą i chłodnej głowie udało nam sie ocalić świat. Zagadki bardzo różnorodne każdy znajdzie coś dla siebie i nawet w 5 będziecie mieli pełne ręce roboty. Nie zwlekajcie i też uratujcię świat już dziś !

 • Escape room Plan na włam

  Plan na włam
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Zaplanujmy włam

  21.12.2018 | data wizyty: 10.09.2018

  Jako że z nasz ekipa uwielbiamy propozycje Wyjścia Awaryjnego musieliśmy odwiedzić ten pokój. Nasz MG wprowadził nas idealnie w klimat pokoju i gdy tam weszliśmy od razu wiedzieliśmy że to będzie dobry pokój. Zagadki rożnorodne i trzeba zwracać uwage na detale żeby nie stracić za dużo czasu na zadaniach, których jest w sam raz żeby wykorzystać całe 60min.
  Obowiazkowa pozycja dla osób lubiących serie filmów Ocean’s Eleven itd. Ale inni gracze napewno też się nie zawiodą :)

 • Escape room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Za kratami

  19.12.2018 | data wizyty: 08.10.2018

  Bardzo lubimy z naszą ekipą odwiedzać propozycje Wyjścia Awaryjnego i tym razem też byliśmy zadowoleni z tej decyzji. Wprowadzenie do naszej celi przez mistrza gry bardzo nam się podobało. Sam klimat pokoju na duży plus, zagadki dość różnorodne jedna bardzo nam się spodobała. To uczucie uciekajacego czasu w tym pokoju sprawia że mozna poczuc sie jak skazaniec.
  Jesli i Ty chcesz tak sie poczuć sprawdź go osobiscie

 • Escape room Seryjny morderca

  Seryjny morderca
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Strasznie ?!

  19.12.2018 | data wizyty: 05.11.2018

  Na sam początek wprowadzenie do pokoju przez mistrza gry nie bylo zbyt profesjonalne, sam pokój na pierwszy rzut oka nie zrobił WOW. Na szczęście jak rozpoczeliśmy grę to zagadki zrobiły robotę i wyszliśmy zadowoleni z tego pokoju, trochę przestraszeni, ale też z nutką niedosytu.
  Przekonajcie się sami co czeka za drzwiami.

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Król Artur

  19.12.2018 | data wizyty: 22.06.2018

  Tym pokojem zacząłem przygodę z escape room i to był najlepszy wybór. Pierwszy raz nie wiedzieliśmy co robić czego szukać, ale po pierwszej podpowiedzi wszystko się ruszyło. Pokój jest tak zrobiony że zagadki kierują cie dalej i w całości wciagają. Cudowny klimat pokoju sprawia, że czujesz się jak w średniowieczu. Jestem szcześliwy że akurat ten pokoj był pierwszy bo był tak wciagajacy ze już 3 dni pożniej bylem w nastepnym pokoju.

  Polecem dla osob zaczynajacych swoja przygodę, ale tez dla stałych bywalców. Obowiązkowo trzeba go odwiedzić

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Byłem w Egipcie....

  12.12.2018 | data wizyty: 23.10.2018

  Tu żadne słowa nie oddadzą tego co znajduje się w środku. Pokój wykonany z najwieksza starannoscia o detale , idealnie zgrywa sie z zadaniami do wykonania. Cały klimat sprawia ze można sie przenieść do Egiptu.

 • Escape room Nautilus: Podmorska Przygoda

  Nautilus: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Podmorskie WOW !!!!

  01.10.2018 | data wizyty: 16.09.2018

  Z grupką przyjaciół szukaliśmy pokoju który mogłby się równać z " legenda miecza". Odwiedziliśmy kilka różnych pokoi ale żaden nie miał w sobie tego WOW xd az w koncu trafilismy tutaj. Od samego wejścia poczuliśmy sie jak w prawdziwej łodzi. Muzyka, detale wszystko dopracowane. Zagadki bardzo różnorodne, wciagajace i wszystko tak dobrze zgrane że cała nasza piątka świetnie sie bawiła. Szczerze polecam ten pokój. Obowiązkowy punkt dla każdego gracza.