Jacob
 • Escape room Las Vegas

  Las Vegas
  ExitRoom ™
  Lublin

  Opinia archiwalna

  Pokój bez kłódek z kłódkami

  17.03.2016

  Poziom trudności pokoju jest w sam raz, niektóre zagadki naprawdę nam się podobały, było nad czym pogłówkować. Sam wystrój też w naszych klimatach :) Jedna rzecz nie zadziałała, ale tego nie będę oceniać, bo może się przecież zawsze zdarzyć.

  ExitRoom ™

  Odpowiedź ExitRoom ™

  Przepraszamy za usterkę.
  Dziękujemy za wizytę i cieszymy się że się Państwu podobało w naszych Komnatach.

 • Escape room Grobowiec Faraona

  Grobowiec Faraona
  ExitRoom ™
  Lublin

  Opinia archiwalna

  Trochę za prosty, ale ciekawy

  17.03.2016

  Pokój bez kłódek jak najbardziej jest, zagadki są ciekawe i pomysłowe, jednak jest ich za mało i są zbyt mało złożone, przez co z 60 minut wykorzystane było poniżej połowy. Jednak mimo wszystko bardzo nam się podobało, klimat pokoju też super :)

  ExitRoom ™

  Odpowiedź ExitRoom ™

  Dziękujemy za wizytę i cieszymy się że się Państwu podobało w naszych Komnatach.

 • Escape room Zbrodnia

  Zbrodnia
  Tkalnia Zagadek
  Łódź

  Fajny :)

  10.03.2016

  Był to jeden z pierwszych pokojów, w którym byliśmy. Gdybym na nim skończył, to zdecydowanie dostałby wysoką ocenę, jednak już mamy pewne porównanie z innymi escape roomami. Jednak wciąż zasługuje na mocną 4 ogółem :) pokój był dosyć prosty, a klimat nas bardzo nie powalił. Tkalnia do każdego pokoju wkłada 1 rzecz od czapy (pod kątem klimatu) :P

 • Escape room Bez Instrukcji

  Bez Instrukcji
  Splot Zagadek
  Łódź

  Drugi pokój

  10.03.2016

  Zawiodłem się na lockme szczerze mowiłąc. Drugi pokój bardziej się podobał niż ten, ale wciąż - nie chce mi się wierzyć, że pokój nie wiadomo gdzie, ma aż taką pozycję :O
  Klimat nie zaskakuje, pokój Hansa Klossa, czyli po prostu dużo różnych gratów. Tutaj 2 zagadki mnie zaskoczyły pomysłowością, ale poza tym nic :( Właściciel na pewno ma pasję do escape roomów. Jeżeli chodzi o poziom trudności. Jest trudny - zgadzam się z wieloma komentarzami, ale jest tam tych drobiazgów po prostu tyle, że nie dziwne, że jest uważany za trudny :P

 • Escape room


  KOD - kiedy otworzysz drzwi
  Łódź

  Znajdź jeśli potrafisz

  10.03.2016

  Oprócz 3-4 "zagadek" łatwiejszych lub też nie, w pokoju wszystko inne trzeba po prostu znaleźć. Fajny motyw z jedną "bardziej techniczną rzeczą", ale niestety chyba nie działała jak powinna :( Wystrój pokoju fajny, ale naprawdę można by tam dołożyć kilka ciekawych logicznych zagadek.

 • Escape room Krypta

  Krypta
  KOD - kiedy otworzysz drzwi
  Łódź

  Bez urazy

  02.03.2016

  Klimat pokoju trochę jak krypta, trochę nie. Wydaje mi się, że właściciele KOD-u bardzo przycisneli klientów, żeby pisali opinie na lockme, bo nagle się pojawili i przeskoczyli dużo starszych konkurentów. Zgadzam się z opinią o trudno dostępnych kłódkach, mogłoby to być rozwiązane troszkę inaczej. Same zagadki mogłyby być bardziej zróżnicowane. Problemem też jest natłok informacji, który nie prowadzi nigdzie, tylko rozprasza. Ciężko jest odnaleźć zagadkę do kłódki, z rozwiązaniem już jest łatwiej :)

 • Escape room Motel "Brzask"

  Motel "Brzask"
  ZAGWOZDKA
  Łódź

  Fajny, ale nieintuicyjny

  02.03.2016

  Pokój naprawdę nam się podobał. Klimat tak 4/5 bo niektóre elementy bardzo naciągane. Jeżeli chodzi o zagadki to też przyjemne, dość proste ale było ich naprawdę dużo. Niektóre rzeczy takie zupełnie bez jakiegokolwiek naprowadzenia, w stylu człowieku znajdź coś co da Ci kod. Co nie zmienia faktu, że naprawdę bawiliśmy się super w tym pokoju :)

 • Escape room Manuskrypt

  Manuskrypt
  Twierdza Pełna Szyfrów Łódź
  Łódź

  Fajne rozwiązania, szkoda że nie wszystkie działały

  29.02.2016

  Byliśmy zaraz po otwarciu, pokój był naprawdę prosty. Jedynym utrudnieniem była podpowiedź :P Wystrój super, technologia również - jednak szkoda, że nie wszystko działało :( Ogólnie nie było źle :)

 • Escape room Bez Znieczulenia

  Bez Znieczulenia
  Splot Zagadek
  Łódź

  Top 4 ?

  28.02.2016

  W momencie pisania komentarze - numer 4 na liście Łódzkiej. Bardzo naciągana pozycja biorąc pod uwagę lokalizację (nie wiadomo gdzie) oraz ilość rezerwacji (nie ma problemu ze znalezieniem terminu), jednak trzeba było sprawdzić. No i lipa, na pewno lepszy od ich drugiego pokoju (który ma numer 1 ? :O). Zagadki były tak w 50% ciekawe. Pan bardzo miły chociaż bardzo wpatrzony tylko w swoje pokoje, nic poza tym nie widzi. A szkoda.

 • Escape room Świat Iluzji

  Świat Iluzji
  ExitRoom ™
  Łódź

  Ciekawy, tylko ta końcówka

  28.02.2016

  Całość była liniowa, zagadki ciekawe, końcówka trochę odbiegała. Niemniej jednak sam pokój dość fajny, zdecydowanie lepszy od drugiego. Klimat mógłby być bardziej nawiązujący do nazwy :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3