Joasiek
 • Escape room Wagary

  Wagary
  Open The Lock
  Rybnik

  Powrót do szkoły

  31.08.2019 | data wizyty: 18.08.2019

  No i kto by się spodziewał że z własnej woli wrócimy do szkolnej ławki i jeszcze będziemy się przy tym dobrze bawić ;)
  Pokój solidny, zagadki pasujące do tematu i miła obsługa sprawiły że przyjemnie spędziliśmy tam czas.

 • Escape room Psychopata

  Psychopata
  Set Me Free
  Rybnik

  Psychopaci otaczają mnie...

  31.08.2019 | data wizyty: 21.08.2019

  Najlepsze wprowadzenie na jakie dotychczas trafiłam. Momentalnie wprowadza w klimat, a pokój świetnie ten klimat podtrzymuje, na tyle że nawet po skończeniu rozgrywki nie byliśmy pewni czy oby na pewno się skończyła...
  Brawo dla MG, świetna robota od początku do końca, a właściwie po końcu też ;)
  Zagadki odpowiednie do klimatu i nieirytujące. Wygodny strój się przydaje, tak samo jak odrobina sprawności fizycznej ;)

 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Nie tylko dla najmłodszych

  31.08.2019 | data wizyty: 31.08.2019

  Kawał solidnej roboty, od wprowadzenia, przez klimat i wystrój do oczywiście zagadek, które jak zwykle u Maze'ów są doskonale wpasowane w fabułę - nic tu jest na siłę, i do niczego nie da się przyczepić;) Świetny wybór dla początkujących graczy i dzieciaków (poziom trudności nie jest wysoki), ale gwarantuję, że doświadczone ekipy też będą się świetnie bawić.

 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  Arrrrr, Arrrrr!!!

  27.04.2019 | data wizyty: 24.04.2019

  Czapki z głów. Fantastyczne dopasowanie fabuły, wystroju i zagadek, co doceniam nie tylko jako świr escape'owy, ale też jako żeglarka;) Pokój zdecydowanie wart odwiedzenia i dający poczucie, że w ciemno można brać każdy inny pokój tej ekipy. Dodatkowy plus za obsługę, która dzielnie zniosła gadatliwego starszego pana pierwszy raz odwiedzającego escape room:)

 • Escape room Rozdział II Watson - Porwanie w pociągu

  Rozdział II Watson - Porwanie w pociągu
  Share_Lock
  Kraków

  Pociąg do pociągu

  16.01.2019 | data wizyty: 13.01.2019

  Muszę przyznać, że pociąg od pierwszego spojrzenia skradł me escape'owe serduszko, ale może to dlatego, że jestem córką kolejarza;) Pomijając sympatię wywołaną kolejowym dziedzictwem rodowym, poziom sympatii wywołanej jakością pokoju też jest całkiem wysoki. Przede wszystkim - naprawdę fantastycznie dopracowany wizualnie, a akurat jeśli chodzi o ten aspekt to jestem raczej wymagająca. Zagadki w temacie, w klimacie, sensowne, w zgodzie z fabułą - naprawdę udane. Uwielbiam konsekwencję fabularną, a Share_Lock trzyma naprawdę wysoki poziom jeśli o to chodzi. Absolutnie ujęło mnie też wprowadzenie do rozgrywki, i bonusowa zagadka "na deser". Pokój jak dla mnie idealny dla 3 osób, 2 ogarnięte też powinny sobie poradzić, przy czterech będzie jeszcze ok, większe grupy bym odradzała. Obsługa - bardzo sympatyczna, nawet dla wariatek :)
  Podsumowując - z czystym sercem polecam i nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału Share-lock'owej historii :)

 • Escape room Łowca Głów

  Łowca Głów
  Amazeing
  Warszawa

  Numer 1

  10.11.2018 | data wizyty: 08.11.2018

  Pierwszy pokój, który zdecydowałam się odwiedzić w pojedynkę. I muszę powiedzieć, że trochę żałuję tej decyzji, ale tylko dlatego, że niestety nie udało mi się przejść całości:( Mimo tego, że przesympatyczna obsługa przedłużyła mi czas pobytu, za co serdecznie dziękuję:). Wielki plus, również za pokazanie mi, co czekało dalej...

  Przechodząc do sedna, czyli oceny pokoju - po wizycie w Wyspie oczekiwałam wysokiego poziomu i zdecydowanie się nie zawiodłam. Po raz kolejny - sensowne pasujące do klimatu zagadki, świetny wystrój, i to za co absolutnie kocham Amazeing, czyli konsekwencja fabularna. Załoga stara się, żeby całość miała sens, i zdecydowanie im to wychodzi.

  Nie mogę się doczekać kolejnego pokoju!!

 • Escape room Wyspa

  Wyspa
  Amazeing
  Warszawa

  Pozycja obowiązkowa

  10.11.2018 | data wizyty: 08.11.2018

  Po wizycie w tym pokoju, a właściwie na tej wyspie, każdy kolejny pokój w Amazeing biorę w ciemno. Wszystko dopracowane w najdrobniejszym szczególe, obsługa fantastyczna, zagadki pasujące do klimatu i nieirytujące;) Wielkie brawa za konsekwencję fabularną i idealny wystrój. Zdecydowanie warto odwiedzić :)