Amelia W.
 • Escape room Opuszczony Teatr Lalek

  Opuszczony Teatr Lalek
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Przedstawienie musi trwać

  22.01.2020 | data wizyty: 19.01.2020

  Pokój bardzo klimatyczny a tematyka i zadania pasowały do siebie całkowicie. Miało się ciągle wrażenie że jednak teatr ten nie jest opuszczony lecz żyje własnym życiem
  Poziom ekspert w którym byliśmy, był dla nas nie lada wyzwaniem, oraz świetną przygodą, w której po za dobrą zabawą można było odczuć upragniony dreszczyk

 • Escape room Tajemnice Elfandiru

  Tajemnice Elfandiru
  LockER
  Legnica

  Wiarygodna opinia

  Leśna kraina

  16.01.2020 | data wizyty: 16.01.2020

  Pokój świetny, zwłaszcza dla osób które szukają czegoś nowego. Zawiera on w sobie wiele zagadek które świetnie wpisują się w leśny klimat. Sam wystrój jest dopracowany na 100%
  Zarówno grupy doświadczone jak i nowe znajdą tu świetny sposób na dobrą przygodę

  LockER

  Odpowiedź LockER

  Bardzo dziękujemy za opinię!

 • Escape room Klątwa Skarbu Majów

  Klątwa Skarbu Majów
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Głos zza światów

  17.11.2019 | data wizyty: 17.11.2019

  Świetny pokój z ciekawy pomysłem na zagadki. Atmosfera oraz wystrój pokoju świetnie oddają klimat, który pozwoli każdej osobie w nim przebywającym poczuć się niby Indiana Jones.
  Każda zagadka oraz każdy przedmiot i jego położenie zostały starannie przemyślane przez co przejście fabuły jest bardzo przyjemne.

 • Escape room Przeklęty Pierścień

  Przeklęty Pierścień
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Wielka przygoda tam i....

  21.09.2019 | data wizyty: 21.09.2019

  Pokój idealny dla miłośników fantasy oraz fanów serii Hobbit, Władca Pierścienia. Można doświadczyć tu wiele różnych emocji oraz przygód, które będą towarzyszyć graczom do samego końca. Pokój składa się z przyjemnych zagadek, jednak są momenty gdzie potrzeba dłuższej chwili aby zastanowić się nad rozwiązaniem. Pokój jest świetny, a jeśli ktoś nie oglądał filmów na podstawie Tolkiena, to nic. Pokój zachwyca wszystkim, a brak wiedzy z zakresu fabuły Władcy pierścienia, nic a nic nie psuje gry.

 • Escape room Syreni Śpiew

  Syreni Śpiew
  Fox O'clock
  Wrocław

  Magia, eliksiry i trochę adrenaliny

  17.06.2019 | data wizyty: 16.06.2019

  Witamy na kolejnym turnieju trójmagicznyn! Nie różni się on niczym od wieków. Rywalizacja, magia i odrobina mroku jak co 100 lat trwają tu nieustannie.
  Pokój inspirowany 4 częścią Harrego Pottera całkowicie nas zaskoczył. Dopracowany został pod każdym względem. Jednak jedno pytanie nie daje w tej grze spokoju. Czy to prawda że sam wiesz kto może znów powrócić?
  Salka idealna dla 2 osób doświadczonych lub dla po prostu większej grupy magów, którzy nie parają się mugolstwem i znają kilka zaklęć. Niech moc będzie z wami oraz wasz patronus w tym pokoju. Każda pomoc się przyda, więc ćwiczie zaklęcia szykują się na turniej
  Obrót i trach :)

 • Escape room Skarbówka - Tajemnicza Zbrodnia

  Skarbówka - Tajemnicza Zbrodnia
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Finansowy zawrót głowy

  17.06.2019 | data wizyty: 09.06.2019

  Korporacyjna propaganda, przekręt finansowy, czy tylko zwykłe spekulacje z zewnątrz? Ciężko powiedzieć, w końcu jak to w urzędach. Nigdy nie wiesz do końca co Ci się przytrafić może i tak również było i tutaj. Pokój bardzo klimatyczny, a zagadki zrobiły z nas agenta 007 wersja polska do spraw przekrętów. Zagadki niebanalne, które nie jeden raz wymagały ułożenia w głowie dobrej strategii.

 • Escape room Nekromanta

  Nekromanta
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Mrok i zagadki co krok

  03.02.2019 | data wizyty: 02.02.2019

  Pokój inny niż wszystkie. Bardziej mroczny i zagadkowy niż zazwyczaj spotykane co zbudowało naprawdę świetny klimat! Nieliniowe zagadki i historia która tworzy w głowie uczestników wiele pytań sprawia, że pokój zamienia się w prawdziwe leże nekromanty, ktory w każdej chwili może nieoczekiwanie się pojawić :)

 • Escape room Schizofrenium

  Schizofrenium
  Trapped
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Ciężki pokój....

  25.02.2018 | data wizyty: 24.02.2018

  ....ale bez charakteru. Po samym opisie oczekiwalam wiecej z klimatu, którego prawie nie było. Zagadki trudne, na pewno to nie jest pokoj dla osób niedoswiadczonych.
  Wszystko fajnie ale brak klimatu i ogolnej fabuły troche zepsuł mi zabawę

 • Escape room Cień Małej Moskwy

  Cień Małej Moskwy
  Składnica Szyfrów
  Legnica

  Ciekawa podróż w czasie

  15.02.2016

  Można się poczuć jak w filmach. Niesamowita zabawa w świetnym klimacie stworzonym przez profesjonalną oraz przemiłą obsługę. Po rozwiązaniu kilku zagadek człowiek może się wczuć w rolę :) Polecam każdemu !!!

  Składnica Szyfrów

  Odpowiedź Składnica Szyfrów

  Dziękujemy bardzo za miły komentarz i wspólną zabawę :)