Ania K. 48
 • Escape room Pokój laleczki Chucky

  Pokój laleczki Chucky
  SCARY HOSTEL KRAKÓW
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Wanna play?

  09.03.2020 | data wizyty: 08.03.2020

  Pokój dość prosty, zagadki liniowe, dużo kłódek i mini zagadek. Zdecydowanie dobra opcja jak na pierwszy raz, ale także dla grup już w jakimś stopniu doświadczonych. W mojej opinii optymalna ilość graczy to 3 osoby, gdyż przy większej ilości robi się dość tłoczno. Obsługa miła i obeznana. Klimat pokoju dobrze oddany.

 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  Trochę nami zachwiało na tym statku ^^

  19.11.2018 | data wizyty: 17.11.2018

  Pokój idealnie przygotowany, wprowadzenie przez obsługę niezapomniane, widać i czuć ich pasję. Klimat lekko mroczny i przydymiony. Ilość przejść i zagadek przechodzi pojęcie. Niektóre bardzo intuicyjne, nad innymi trzeba troszkę bardziej pogłówkować. Pokój zaliczyłabym raczej do trudniejszych, parę podpowiedzi zawsze się przyda. Miejcie oczy do okoła głowy! Serdecznie polecam.

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Słodka przygoda śladami Umpalumpów

  19.11.2018 | data wizyty: 17.11.2018

  Pokój od samego wejścia powala swoją perfekcyjnie przygotowaną aranżacją. Szczególnie jadalnymi elementami dekoracji. Pokój względnie liniowy, intuicyjny, nie posiada niedopowiedzeń, które mogłyby utrudnić zabawę. Znalazło się w nim miejsce i na klasyczne zagadki i te bardziej techniczne. Przyjemny ER dający super zabawę i satysfakcję. Polecam każdemu :D

 • Escape room Napad na bank

  Napad na bank
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Po co iść do Milionerów jak można na napad!

  12.11.2018 | data wizyty: 12.11.2018

  Jeden z najlepiej przygotowanych pokoi w jakim byłam. Profesjonalny sprzęt w każdym aspekcie. Toteż zalecam wygodny, obcisły ubiór, a dla dziewczyn - gumkę do włosów. Mission Impossible w realu. Niech techniczne zagadki Was nie zmylą! Warto czytać dokładnie i przeglądać każdy napotkany element. Pomysłowość również będzie miała tutaj pewne znaczenie, warto mieć otwarty umysł! Pan (jak mniemam właściciel) świetnie zorientowany w świecie ER, idealne wprowadzenie, rozeznanie w doświadczeniu grupy no i rozmowa o wrażeniach PO. To jeden z elementów wizyt w ER, które cenię sobie najbardziej!
  Szkoda tylko, że brakło nam 40 sec do pobicia rekordu pokoju. :D Drugie miejsce również zaszczytne. ;p

 • Escape room Pacjent Psychiatryka

  Pacjent Psychiatryka
  LetMeOut
  Katowice

  Coś poszło nie tak...

  12.11.2018 | data wizyty: 01.09.2018

  Jesteśmy grupą dość doświadczoną, ale pokój nas pokonał. Może jesteśmy zbyt "normalni" na psychiatryka. Troszkę chaos, brak składu, liniowość mogłaby tutaj pomóc, lecz jej również brak. Dużo skakania, a pokój opiera się praktycznie tylko i wyłącznie na cyfrach i literach. Co kto lubi, na pewno znajdą się miłośnicy takiego typu zagadek :D
  Jeśli chodzi o wystrój i dekorację to ta przygotowana jest solidnie i ciekawie :D Może zmiana scenariusza lub rodzaju zagadek pomogłaby temu pokojowi zdobyć wiecej jego miłośników.

 • Escape room Operacja Byfyj

  Operacja Byfyj
  Open The Lock
  Rybnik

  Sekrety omy

  12.11.2018 | data wizyty: 30.09.2018

  Byliśmy jednymi z pierwszych "użytkowników" tego pokoju, a od samego początku był on przygotowany na wysokim poziomie. Każdy detal dopracowany, a klimat odzwierciedlony w 100% - jak za dawnych czasów. Czasem przydaje się dokładność, czasem spostrzegawczość. Wytężcie wzrok i wszystkie zmysły, a na pewno ukończycie pokój z sukcesem. Jak na osobę ze stażem kilkunastu pokoi raczej oceniłabym go na pokój dla średnio zaawansowanych niż doświadczonych :D POLECAM! :D
  Odwiedziliśmy wszystkie pokoje w tym miejscu i zawsze czekał na nas przemiły właściciel, który zaraża swoją pasją. Zawsze znajdzie się czas na pogawędkę przed oraz po - u mnie ten aspekt jest bardzo ważny i doceniam. Złoty człowiek!

 • Escape room Krypta

  Krypta
  Set Me Free
  Rybnik

  Mroczne łoże

  12.11.2018 | data wizyty: 07.11.2018

  Razem z grupą znajomych odwiedziliśmy ten pokój tuż po Święcie Zmarłych. Atmosfera pasuje tutaj jak ulał - mroczny i klimatyczny. Pokój niewielki, ale dobrze przygotowany. Dość liniowy oraz posiadający spójne i logiczne zagadki. Jak najbardziej polecam dla początkujących jak i dla grup o większym stażu jak nasza - dla każdego poziomu graczy będzie to pokój zadowalajacy i na pewno przyniesie dobrą zabawę.

 • Escape room Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa

  Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Detektywistyczna zagwozdka

  11.11.2018 | data wizyty: 11.11.2018

  Pokój bardzo dobrze przygotowany, liczy się każdy detal. Pokój nie należy do najtrudniejszych w jakich byliśmy z grupą. Oceniłabym go raczej na średnio zaawansowany. Dzięki rekwizytom, które dostaje się na wejściu można poczuć się jak prawdziwy detektyw. Zagadki dosyć logiczne i względnie liniowe. Zdecydowanie polecam :)