grzegorz s. 2
 • Escape room Licencja 00

  Licencja 00
  LOFTescape
  Chorzów

  Wysoki poziom utrzymany

  29.11.2019 | data wizyty: 22.11.2019

  Jak miło sie wraca do firmy która utrzymuje wysoki poziom w przygotowaniu nam rozrywki. Test na agentów przeszliśmy z powodzeniem, choć moeliśmy pare zagwozdek. Co do samego pokoju to dbałość o wykończenia wnętrza stawia go bardzo wysoko w naszym osobistym rankingu.Zagadki logiczne i nie przekombinowane myślimy ze dla wszystkich ekip nie zależnie od stażu. Jasna i czytelna droga ewakuacji oraz system przeciwpożarowy sprawia że w pokoju jesteśmy bezpieczni i w pełni oddajemy się zabawie. Świetne przeżycie super zabawa pokój należy wpisać do tych Obowiązkowych! Pozdrawiamy całą załogę Loftescape

 • Escape room Sekret Burmistrza

  Sekret Burmistrza
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Poziom utrzymany

  13.08.2019 | data wizyty: 11.08.2019

  Niezmiernie miło było nam zawitac poraz enty w progach Quest Cage. Szkoda ze nie trafilismy na przemilych włascicieli, lubimy wspulne pogaduchy.
  Teraz o pokoju
  Wszystko jak należ, dopracowane w każdym detalu. Fabula wystruj i elementy zaskoczenia tworzą spójną całość co stwarza że zabawa trwa przez cały pobyt w pokoju. Świetny Escape, zreszta jak wszystkie w tej firmie

 • Escape room Kopalnia Złota

  Kopalnia Złota
  Strych
  Chorzów

  Klasa sama w sobie

  28.01.2019 | data wizyty: 27.01.2019

  Przychodzac do Strychu wiedzielismy ze bedziemy sie dobrze bawic. Pogaduchy przed ,pogaduchy po a co najlepsze bylo pomiedzy. Pokoj dobrze przygotowany, wystroj od poczatku wprowadza nas w klimat pokoju i pochłonięci zagadkami nie zdawalismy sobie sprawy jak ucieks czas. Udało nam sie wyjsc w załozonym czasie ale apetyt był na lepszy wynik. Zagadki byly spójne wymagajace wspolpracy wiec wszyscy byli zaangazowani w ucieczke. Podsumowujac jest to obowiazkowy punkt na mapie escape. Dziekujemy za zabawe i pozdrawiamy wlasciciela!

 • Escape room Piekło Hazardzisty

  Piekło Hazardzisty
  Quest Cage
  Katowice

  Poziom zachowany

  07.12.2018 | data wizyty: 07.12.2018

  Kolejna wizyta w Quest Cage. Moriarty sp. z o.o. wyznaczył wysoką poprzeczkę. Właściciele dwoją się i troją by stworzyć pokój co najmniej na takim poziomie - co nie jest łatwe, ale dla nich nie niemożliwe.
  Wystrój pokoju odzwierciedla w pełni tematykę. Dopracowane elementy i wykończenie detali sprawia, że od razu wchodzimy w role. Nie brakuje elementów zaskoczenia i świetnej zabawy. Zagadki spójne, zróżnicowane, logiczne aczkolwiek co poniektóre zajęły nam więcej czasu. W pogoni za pieniędzmi z lewego rynku pochłonęła nas zabawa tak, że w końcówce rozgrywki nie zdaliśmy sobie sprawy, że jesteśmy dawno po czasie. Dziękujemy ekipie Quest Cage za pozwolenie dokończenia misji i świetny pokój. Brawo WY!!

 • Escape room Inkwizytor

  Inkwizytor
  EXODUS
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Klasyczny dobry pokój

  18.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Pokój fajny utrzymany w klimacie. Zostało zastosowane parę oryginalnych rozwiązań lecz nie był też pozbawiony kilku typowo błahych zagadek, gdzie człowiek miał się domyśleć o co chodzi twórcy. Pokój odwiedziłem z grupą osób rozpoczynających przygodę z escape room-ami. Wyszliśmy z pokoju, ale nie czuliśmy w pełni satysfakcji.
  Podsumowując pokój fajny, wart odwiedzenia.

 • Escape room Alladyn

  Alladyn
  EXODUS
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Alladyn wyjazdowo

  18.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Alladyna odwiedziliśmy w innym składzie niż zwykle. Grupa dziewczyn o różnym doświadczeniu od osoby, która pierwszy raz była w escape room po doświadczonego członka mojej grupy. Alladyn w opisie jest pokojem dla początkujących jednak zagadki podnoszą poziom. Jest wiele ciekawych rozwiązań i nie ma kłódek. Escape room w fajnym stylu. Dziewczyny dobrze kombinowały i rozwiązywały zagadki jednak pojawiły się drobne problemy techniczne, które wpłynęły na ciągłość gry. Pokój udało się opuścić.

 • Escape room Winiarnia

  Winiarnia
  Escape Room Katowice
  Katowice

  Pójść po wino do głowy

  30.07.2018 | data wizyty: 20.07.2018

  Troszkę wina musiało pójść zanim ten pokój powstał, widać że upojenie tym winem pomogło w kreatywności przy tworzeniu pokoju haha ha ha ha ha. Teraz poważnie! Pokój dobrze przygotowany, można powiedzieć dopieszczony. Zagadki fajne i logiczne, poza tym wystrój i zakamarki stwarzają tajemniczy klimat co skutkuje bardzo fajną zabawą w tym pokoju. Pokój jak najbardziej do polecenia dla wszystkich grup Escape-owych nieważne czy nowicjusze czy stare wygi każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa pierwsza klasa zawsze znajdzie czas na to by sobie pogadać za co dzięki.

 • Escape room Tunele pod miastem

  Tunele pod miastem
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Oj się na wspinałem!

  12.07.2018 | data wizyty: 12.07.2018

  Z każdym nowym pokojem właściciele przekraczają samych siebie . Kolejny raz wychodzę z pokoju z bananem na ustach, pisząc tą opinie dalej go mam. pokój trzeba zobaczyć. Wszystko dopięte na ostatni guzik, fachowość w każdym calu.Zagadki przyjemne stworzone z myślą o wszystkich graczach, wystrój i pomysł jak najbardziej pozwoli nam się świetnie bawić i zapomnieć o szarej rzeczywistości.Firma solidna godna polecenia a pokój za niedługo z pewnością znajdzie się polskie czołówce. Zachęcam do odwiedzin!!!

 • Escape room W gąszczu tajemnic

  W gąszczu tajemnic
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Tajemnice , tajemnice!

  12.07.2018 | data wizyty: 07.05.2018

  Świetnie czujemy się w tej firmie i jej pokojach wiec z przyjemnością odwiedzamy to miejsce. Tym razem zabraliśmy się do rozwikłania zagadki Gąszczu Tajemnic. Nic dodać nic ująć, pomysły właścicieli nie mają końca a zagadki do rozwiązania są bardzo zróżnicowane nie powtarzające się w innych pokojach. Ciekawe wprowadzenie, ciekawe zagadki, ciekawe wszystko. Dzięki za zabawę!

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Super!

  18.03.2018 | data wizyty: 15.03.2018

  Świetny pokój! Wreszcie się doczekaliśmy kolejnego pokoju w tej firmie. Dbałość o każdy szczegół to atut Lofta. Rozgrywka dostosowana jest dla wszystkich grup ucieczkowych a klimat pozwoli się wczuć w rolę. Odwiedzając ten pokój jestem pewien że długo zagości w mej pamięci jako jeden z lepszych w regionie! Zdecydowanie wart polecenia !!!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6