wojciech.polubinski
 • Escape room Kuźnia Krasnoluda

  Kuźnia Krasnoluda
  Escape Me
  Szczecin

  Cwany Krasnolud!

  18.02.2019 | data wizyty: 17.02.2019

  Ostatni pokój w Escape Me, zdecydowanie najciaśniejszy! Nie oznacza to jednak, że najsłabszy. Władca Pierścieni to zdecydowanie nie mój klimat, dla reszty ekipy raczej też obojętny. Wystrój jak w każdym pokoju, na wysokim poziomie, fajnie dopracowane szczegóły. Zagadki bardziej zróżnicowane niż np. w Chatce Hagrida, logiczne i zręcznościowe.

 • Escape room Chatka Hagrida

  Chatka Hagrida
  Escape Me
  Szczecin

  Chatka zdobyta

  18.02.2019 | data wizyty: 17.02.2019

  Po wizycie w Komnacie Tajemnic, która była bardzo fajna i późniejszej Skrzyni Umarlaka, która była specyficzna, do przejścia, ale nie wyzwoliła w Nas jakiś skrajnych emocji uderzyliśmy do Chatki. Pokój, jak w wielu opiniach się przewijało, nie tylko dla fanów Czarodzieja z blizną na czole. Zaskoczył Nas pozytywnie, aczkolwiek zaraz po wejściu wnętrze po za dekoracjami wydało się być nazbyt ubogie. Dużo kłódek, ale mimo wszystko zagadki ciekawe, intuicyjne. To była nie cała godzina dobrej zabawy jak zawsze (do tej pory) z pozytywnym zakończeniem dla naszej ekipy :)

 • Escape room Faraon

  Faraon
  CentEr Poznań
  Poznań

  Faraon nie taki straszny ;)

  02.12.2018 | data wizyty: 02.12.2018

  To nasz drugi pokój podczas wizyty w Poznaniu, celowo w takim klimacie, bo jeszcze tego nie przeżywaliśmy :)

  Faraon okazał się niezwykle klimatycznym miejscem. Wystrój na piątkę, zagadki super, dobre zróżnicowane. Niektóre rzeczywiście wymagają głębszego zastanowienia, ale bez spostrzegawczości nie odniesiemy sukcesu! Pamiętajcie, że faraon patrzy i tanio skóry nie odda! Im dalej w las, tym lepsza zabawa. Obsługa, jak to zazwyczaj bywa, na najwyższym poziomie.

  Co prawda wolimy klimaty kryminalne, ale idąc tutaj wiedzieliśmy na co się decydujemy.
  Nie doszukujemy się nigdy minusów, analizując sobie po wyjściu, czasami coś nam się rzuci.
  W tym przypadku doszliśmy do wniosku, że, wiadomo, Egipt, Starożytność ale jednak nieco przytłoczyła nas ilość symboliki. Druga rzecz, (co nie jest bezpośrednio winą właścicieli, a nadmiernej ilości siły i destrukcyjnych zapędów klientów) niektóre mechanizmy wymagają odświeżenia, odbudowania, bo są już nieco zużyte, co z drugiej strony w pełni oddaje klimat pradawnych czasów ;)

  Podsumowując, udana zabawa, no i znowu udało nam się uciec ;)
  Polecamy!

 • Escape room Sekret dziadka

  Sekret dziadka
  CentEr Poznań
  Poznań

  Sekret? Dla nas już nie!

  02.12.2018 | data wizyty: 02.12.2018

  Jak tylko nadarzyła się okazja, żeby odwiedzić ESCroomy w Poznaniu od razu wybraliśmy właśnie ten! Sama nazwa była już na tyle intrygująca, że nie mogliśmy się doczekać wyjazdu! Teraz już wszystko wiemy! Sekret dziadka, okazał się totalnie czymś innym niż nasze wyobrażenia!!

  Pokój urządzony na maxa klimatycznie, nawet zapach jak w starej szopie.
  Zagadki? Jeden z najlepszych z jakimi się spotkaliśmy! Każdy znajdzie coś dla siebie, stopień trudności zróżnicowany, ale cały pokój zdecydowanie dla grup doświadczonych.

  Czas 90 minut nie przypadkowy, nam udało się wyjść 10 przed czasem, więc rezerwa była. Standardowe 60 minut byłoby na pewno nie wystarczające aby przebrnąć całość.

  Podsumowując,
  Polecamy każdemu, my bawiliśmy się świetnie i ocena w rankingu dowodzi, że nie jest to przypadek :)

 • Escape room Piracka Skrzynia Umarlaka

  Piracka Skrzynia Umarlaka
  Escape Me
  Szczecin

  Łajba z amatorem Rumu w tle!

  19.11.2018 | data wizyty: 17.11.2018

  Po Komnacie Tajemnic to drugi pokój Escape Me, który odwiedziliśmy. Wystrój wnętrza dopracowany, ale wiedzieliśmy czego możemy oczekiwać już po pierwszym pokoju. Bardzo dobrze odzwierciedlone stare wnętrze pirackiej łajby. Chociaż po wejściu wydaje się, że pokój jest nie co zbyt ubogi, jest to tylko wrażenie. Brak kłódek powoduje, że trzeba wybić się z pewnego schematu, w który można było popaść odwiedzając wcześniejsze pokoje. System podpowiedzi oryginalny i momentami dodający dużą dawkę śmiechu. Ogólnie kawał zabawy, bardzo miła obsługa i pozytywnie spędzony czas. Nie był to z pewnością pokój, w którym bawiliśmy się najlepiej, ale na pewno warty odwiedzenia :)

 • Escape room Reaktor atomowy

  Reaktor atomowy
  One Way Out Bydgoszcz
  Bydgoszcz

  Jak w 1986!

  26.08.2018 | data wizyty: 26.08.2018

  Dość niska ocena pokoju na tle pozostałych w Bydgoszczy była zastanawiająca. Tematyka jednak bardzo ciekawa, wiec zapowiadało sie nieźle! Nie było inaczej. Bardzo sympatyczna obsługa, pokój oddający klimat w sposób bardzo oryginalny, świetne zagadki. Zdecydowanie zasługuje na 10!

 • Escape room Na Dzikim Zachodzie

  Na Dzikim Zachodzie
  Element
  Bydgoszcz

  Dziki a jak!

  26.08.2018 | data wizyty: 26.08.2018

  Pierwszy pokoj w klimacie westernowym i to od razu jaki! Wielka dbałość o szczegóły, oryginalne zagadki, fantastyczna zabawa. Kasa i w nogi = Dziko a jak!

 • Escape room Operacja: Potop

  Operacja: Potop
  ESCapada
  Szczecin

  Potop? Czy aby na pewno?

  06.08.2018 | data wizyty: 21.04.2018

  Pokój odwiedziliśmy w 6 osób, czyli o 2 więcej niż standardowo. Było tłoczno. Optymalnie byłoby we 4. Zagadki oryginalne, ale nie w moim typie, czasami ciężko było dalej ruszyć. Ostatecznie do przejścia ale najmniej mi się podobało. Na plus na pewno wczuty mistrz gry, który nieco ożywia tą dość ciężką rozgrywkę.

 • Escape room Kompania braci

  Kompania braci
  Breakout
  Szczecin

  Militarna męka...

  06.08.2018 | data wizyty: 04.08.2018

  Po Escobarze wiedzieliśmy, że będzie ciekawie. Mistrz gry zachęca aby tam wrócić. Ten pokój miał być odskocznią od kryminalnych wątków. Tak też rzeczywiście było, chociaż dla naszej czwórki okazał się być najtrudniejszy. Zagadki ciekawe, pierwsza okazała się być banalna ale wciągnęła nam dużo czasu, więc później musieliśmy wyrabiać się, żeby zdążyć! Komunikacja także oryginalna. Klimat na 5. Z pewnością miłośnicy żołnierskich/wojennych klimatów będą wniebowzięci! Mimo małych perturbacji i tym razem się udało, siła doświadczenia robi swoje! Czekam z niecierpliwością na kolejny Breakout'owy pokój!

 • Escape room Narcos - Polowanie na Escobara

  Narcos - Polowanie na Escobara
  Breakout
  Szczecin

  Narcos!

  06.08.2018 | data wizyty: 25.05.2018

  Zachęceni serialem, który bardzo nam się podobał, postanowiliśmy podążyć śladem Pabla i jego szemranych interesów. Pokój powitał nas minimalistycznym ale bardzo trafnie oddanym klimatem mieszkania w Kolumbijskim Medelin. Na pierwszy rzut można było zaryzykować stwierdzenie, że zagadki będą mało ciekawe, wszystko przez ten minimalizm... W miarę upływu czasu wszystko nabierało rumieńców, a w połowie rozgrywki przeżyliśmy niesamowity entuzjazm. Gra zaskakuje rewelacyjnym scenariuszem, prowadzący na 5+. Bawiliśmy się fantastycznie i wyszliśmy jak zawsze, przed czasem. Dla mnie, ex aequo z Cela 107 nr 1 w Szczecinie!

Zobacz więcej opinii: 1 2