Unii
 • Escape room Dżungla Azteków

  Dżungla Azteków
  Malta Escape Room
  Poznań

  Na pierwszy raz

  13.11.2019 | data wizyty: 09.11.2019

  Wybraliśmy ten pokój, ze względu na to że część osób z którymi byliśmy dopiero rozpoczynała zabawy w takim pokoju. Obsługa jest dużym plusem, gdy podpowidzi zawierały dużą dawkę humoru. Kłudki oraz zadania wywodziły się z początków rozwiazywania escape roomów w Polsce, co jest coraz ciężej dostępnym klasykiem. Naprawdę miło spędziliśmy czas ;)

 • Escape room Obiekt 3000

  Obiekt 3000
  Składnica Szyfrów
  Legnica

  Wiarygodna opinia

  Tajemnicza sterownia

  06.11.2019 | data wizyty: 02.11.2019

  Jest to kolejny pokój, który postanowiliśmy odwiedzić rodzinnie. Młodsze pokolejnie miało juz doświadczenie z różnymi pokojami w różnych miastach. Jednak jak zawsze składnica szyfrów zaskoczyła nas pozytywnie dając nam kilka nowych zagadek, z którymi nigdy nie mieliśmy doczynienia.
  Niestety, ale ten pokój różni się od już zamkniętych pokoich oraz od sekretu maga wieloma czynnikami.
  Wprowadzenie było bardzo słabe.
  Zagadki są niepowiązane z rozwiązaniami... często musieliśmy domyślać się gdzie coś wpisać, przez co dane hasło wpisywaliśmy do każdej kłódki do której była możliwość dopasowania.
  Podpowiedzi, które otrzymywaliśmy były również bardzo mało intuicyjne. Pierwszy raz brałem więcej niż jedną podpowiedź do zadania i nie wiedziałem, czy dana podpowiedź na pewno jest do tej konkretnej zagadki.

 • Escape room Kraina Wiecznej Nocy

  Kraina Wiecznej Nocy
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Kraina wiecznej przygody

  23.10.2019 | data wizyty: 22.10.1989

  Kraina Wiecznej przygody ;)
  jest bardzo przyjemnym pokojem, w którym natkneliśmy na kilka bardzo przyjemnych oraz niezwykłych zagadek. Wraz ze znajomymi postanowiliśmy na chwilę zmienić klimat naszej rozrywki z mrocznych pokoi w bardziej bajkowe. Nie zawiedliśmy się, pokój był logicznie poukładany, pozwalający poznać bardzo ciekawą fabułe. Wadą pokoju jest jego duża linowość. Polecam wszystkim, którzy chcą miło spędzić czas ;)!

 • Escape room Sekret Maga

  Sekret Maga
  Składnica Szyfrów
  Legnica

  Wizyta rodzinna

  13.10.2019 | data wizyty: 12.10.2019

  Bardzo fajny i przyjemny pokój, zwłaszcza na spotokanie rodzinne. Klimat oraz poziom rozgrywki pozwolił wciągnąć się wszystkim członkom rodziny. Każdy był w stanie odnaleźć coś dla siebie. Zagadki były bardzo zróżnicowane, tak samo jak rozwiązania zadań -> kłódka, kluczyk, czy czujnik. Pokój głównie liniowy, dobry na początek rozrywki oraz na wspólne wypady rodzinne ;)

  Składnica Szyfrów

  Odpowiedź Składnica Szyfrów

  Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy :)

 • Escape room Cargo 117

  Cargo 117
  Malta Escape Room
  Poznań

  Przyjemny lot

  09.06.2019 | data wizyty: 08.06.2019

  Przy okazji wizyty w Poznaniu chcieliśmy grupą odwiedzić jeden z lokalnych pokoi. Wybór padł na Cargo, pokój jest naprawdę przyjemny. Zagadki są proste i na logikę, na szczęście wśród zagadek były dwie ... których dawno nie spotklaiśmy. POlecamy ;)

 • Escape room Syreni Śpiew

  Syreni Śpiew
  Fox O'clock
  Wrocław

  Czy jest z nami? No sami wiecie kto?

  04.06.2019 | data wizyty: 06.03.2019

  Pokój o serii Harego Pottera wywarł na nas pozytywne wrażenie. Fabuła była nielinowa, a zróżnicowanie zagadek pozwoliło znaleźć każdemu coś dla siebie - wykonanie pokoju, jak i klimat pozostawiło na nas duże wrażenie, ale też i pokazało, ze zespół stworzył kolejny świetny pokój. Dawno się tak nie bawiliśmy rozwiązując zagadki i walcząc z sługami ciemności ;)

 • Escape room Wulkan na Madagaskarze

  Wulkan na Madagaskarze
  Exit19.pl
  Wrocław

  Archival rating

  Gorący ten Wrocław

  04.06.2019 | data wizyty: 06.03.2019

  Pokój jest naprawdę ładnie zrobiony, do tego zagadki nie raz wymagały współpracy przynajmniej 2ch osób. Niestety, ale oczekiwaliśmy, czegoś więcej po pokoju z mistrzostw - parę razy zagadki "zacinały się" przez co byliśmy proszeni o spróbowanie rozwiązania ich raz jeszcze. W przypadku podpowiedzi, często były niejednoznacze, co prowadziło do zamieszania w zespole. Pokój skupia się na fabule, która według nas jest linowa. Wydaje nam się, że pokój jest idealny dla 3ch osób. Przy cztech osobach pokój robi się ciasny

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Gdzie są scoobie chrupki?

  31.07.2018 | data wizyty: 31.07.2018

  Jako miłośnicy przygody oraz seriali animowanych musiliśmy odwiedzić ten pokój. Początkowo wydawało nam się, że pokój będzie w miłych klimatach oraz będzie "kilka" zagadek, więc poco aż 90 min na przygodę?
  Przejdźmy jednak do opini... wprowadzenie było naprawdę ciekawe, klimatu cukierkowego nie było, zamiast niego przeżyliśmy mroczną przygodę, gdzie co krok musilismy uciekać niczym główni bohaterowie serialu.
  Zagadki były naprawdę ciekawe, a niektóre z nich przerażały liczbą szczegółów (dzięki, za czas jaki został poświęcony na przygotowanie takich detali) . Wszystkiego było bardzo dużo, tak dużo, że zamiast podchodzić do wszystkiego na spokojnie było "szybko, szybko"... jednym słowem mieliśmy bardzo dobrą zabawę, z możliwością wcielenia się w głównych bohaterów bajek z dzieciństwa.

  Dzięki wielkie za pokój :)

 • Escape room Wstęp wzbroniony

  Wstęp wzbroniony
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Wiejcie skoro sił

  25.04.2018 | data wizyty: 19.04.2018

  Pokój naprawdę bardzo klimatyczny. Odlczanie zostało przygotowane w bardzo przyjemny i niekonwencjonalny sposób ;) Jeżeli chodzi o trudność zagadek to zadania są dla każdego, wystarczy chwilę pogłówkować i wszystko da się rozwiązać. Niestety, ale brakowało mi zadań zespołowych. Klimat porwania i uwięzienia jest dopracowany i miły dla odwiedzających (Tfu, jak może być miłe porwanie i uwięzenie - czuliśmy się okropnie skrępowani). Właściciele są naprawdę kontaktowi oraz bardzo zaangażowani w Escape Roomy. Dobra robota ;)!

 • Escape room Duch kopalni

  Duch kopalni
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Ssssz Szzz możemy zaczynać?

  28.03.2018 | data wizyty: 26.03.2018

  Hej Kuba, zapytaj się czy możemy zaczynać ... tak rozpoczeliśmy zabawę z pierwsza podpowiedzią ;)
  Pokój jest naprawdę fajnie pomyślany i zrobiony. Każdy z naszej 4rki znalazł w nim coś dla siebie - czy to zagadki do pomyślania, dostrzeżenia czegoś, czy poprostu wykazania się kreatywności. Po usłyszeniu głosu ducha kopalni wszyscy pomyśleliśmy, że Diablo znów utknął gdzieś za drzwiami i trzeba je otworzyć, bo sam ma z tym zawsze problem :) Pokój jest nielinowy co jest jego dużym plusem, jedynym problemem jaki mieliśmy to było postrzeganie czasu. Pod koniec godziny zaczeliśmy pędzić, żeby zdąrzyć w "60 minut". Udało nam się, ale o włos, gdyż właściciele byli już za drzwiami ;) Pokój będzie nam się miło kojarzył, tak samo jak pozytywnie zakręceni właściciele ;)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5