EscapeGirl
 • Escape room Ostatni Templariusze

  Ostatni Templariusze
  House of game
  Wrocław

  Ucieczka Templariuszy

  27.07.2018 | data wizyty: 26.07.2018

  Już od samego wejścia w progi House of Gamę można było wczuć w klimat. Obsługa wspaniałe wytłumaczyła nam co i jak, nie szczędząc żartów. Bez nich ten pokój na pewno nie byłby taki sam :D. Pierwsze wrażenie z pokoju... W-O-W. Późniejsze etapy utrzymywały nas w zachwycie - po prostu coś pięknego. Nieliniowość pokoju - na plus. Poziom zagadek - na plus. Wyjście z pokoju - na plus (!!!). Zdecydowanie jeden z lepszych pokoi, w których byliśmy! Nie możemy się doczekać kolejnej wizyty :)

 • Escape room Przeklęty Statek

  Przeklęty Statek
  Mr. Y's Room
  Szczecinek

  Pirackie emocje!

  27.07.2018 | data wizyty: 17.07.2018

  Pokój dopracowany, bardzo ładne wnętrze i pomysłowe zagadki. Bardzo nieszablonowy sposób wyjścia, co oczywiście stanowi ogromny plus. Obsługa jak zawsze 10/10 ;) Nie mogę się doczekać nowych pomysłów!

 • Escape room Szpieg

  Szpieg
  Mr. Y's Room
  Szczecinek

  Szpiedzy - strzeżcie się!

  22.07.2018 | data wizyty: 20.12.2017

  Pokój naprawdę estetyczny, wprowadza w klimat zabawy. Zagadki nieraz wymagały od nas ruszenia głowami, bardzo spodobały nam się niektóre rozwiązania, a wizytę w pokoju przeżywaliśmy jeszcze przez dwa dni. Obsługa jedynie poprawiała sytuację - klarownie wytłumaczyli reguły, również naszym zagranicznym gościom :). Misję ukończyliśmy niemalże w ostatnim momencie, ale jednak. Chciałabym pochwalić pomysłodawcę uzyskiwania podpowiedzi - po prostu magia ;). Gorąco polecam!

 • Escape room Kuba Rozpruwacz

  Kuba Rozpruwacz
  Mr. Y's Room
  Szczecinek

  Na tropie Kuby...

  22.07.2018 | data wizyty: 17.01.2018

  Już na samym początku zabawy miłośnicy „straszniejszych” Escape Roomów poczują się jak ryba w wodzie! Mroczna kryjówka seryjnego mordercy skrywa naprawdę wiele informacji, które trzeba odpowiednio zinterpretować! Nasza pięcioosobowa grupa bawiła się świetnie, pokój jest liniowy, wszystkie rozwiązania są jasne i logiczne. Polecam raczej początkującym grupom, bardziej doświadczonym poleciłabym Szpiega. Czekam na więcej pokoi w Szczecinku!

 • Escape room Nekromanta

  Nekromanta
  Exit19.pl
  Wrocław

  Upiorna zabawa!

  22.07.2018 | data wizyty: 22.07.2018

  Od samego początku House of Crimes przypadło całej grupy do gustu - wystrój, obsługa, tłumaczenie zasad... po prostu WOW.

  Pokój, choć z początku niepozorny i... dość ciasny dla sześciu osób, z czasem pokazał klasę i nie przestawał nas zaskakiwać! Choć zagadki nie były najtrudniejsze, to bez zwracania uwagi a szczegóły bylibyśmy zgubieni... Gorąco polecam i nie mogę się doczekać ponownej wizyty w House of Crimes!!!