billie_lis

billie_lis

Hej, jestem billie_lis. Mam na swoim koncie 6 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Thriller. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

6 Odwiedzone

0 Planowane

Podróżnik

29 Punkty

25
29 pkt
50

Wszystkie opinie

Escape room Tajemnica Hrabiego Cromwell'a
Tajemnica Hrabiego Cromwell'a

To pułapka !!

22.01.2019 | data wizyty: 02.12.2018

To był nasz pierwszy pokój taką ekipą i byłyśmy bardzo zadowolone :D Do samego końca świetnie się bawiłyśmy ! W pokoju czekało nas mnóstwo zagadek, a niektóre z nich naprawdę nas zaskoczyły. Rozwiązania niebanalne, musiałyśmy pogłówkować... a do tego ten klimat, pokój bardzo ciekawie urządzony, z łatwością wczułyśmy się w całą akcję :) Bardzo nam się podobało, polecamy !!!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Night Club
Night Club

Przygoda w klubie nocnym

13.07.2018 | data wizyty: 10.07.2018

Wiarygodna opinia

Świetna fabuła, zaskakujące zagadki i niesamowita atmosfera. To wszystko sprawia, że czujesz się jak w prawdziwym klubie nocnym, gdzie do wykonania masz pewną misję...

Pokój genialnie zaprojektowany, wszystkie gadżety i rekwizyty oddają klimat i łączą się z fabułą, która przewija się przez cały pobyt w pokoju.
Zagadki pozytywnie mnie zaskoczyły, potrzeba dużo kreatywności i nieszablonowego myślenia, aby je rozwiązać. Szczerze mogę powiedzieć, że czegoś takiego jeszcze nie widziałam.
Obsługa bardzo miła, po wszystkim ucięliśmy sobie pogawędkę i otrzymaliśmy odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Pozytywne doświadczenie, bardzo gorąco polecam :) :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny