wnadarzewska
 • Escape room Niepokój

  Niepokój
  ER 1871 Inny Wymiar
  Chorzów

  To NIEPokój, to MEGAPokój!

  03.12.2019 | data wizyty: 01.12.2019

  "Niepokój, strach, niedowierzanie... Dlaczego dałem się w to wpakować?! Czy uda nam się uciec?! Proszę, zgaście tę niepokojącą muzykę! Ja nie chcę! ON tam jest! Czy wszyscy są w komplecie? TA muzyka! Obłęd!"
  Te i inne myśli obijają się w głowie w trakcie gry w tym pokoju (O! A jak łatwo jest zapomnieć, że to tylko gra!). Zagadki fundują niezły fun, ale klimat i wszystko inne, co dzieje i znajduje się w tym pokoju to podstawa jego sukcesu! Jest w nim co robić a wprowadzenie jest mistrzowskie, tak trzymać!
  Inny Wymiar sponsoruje 75 minut czystego niepokoju :)

 • Escape room PostApo: Schron

  PostApo: Schron
  ER 1871 Inny Wymiar
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  Schrońcie się, zagadki, bo was rozwiążemy!

  03.12.2019 | data wizyty: 10.11.2019

  Mnie osobiście ten pokój nie porwał, choć wiem, że moja ekipa była bardzo zadowolona. Klimat oczywiście, jak to w przypadku Innego Wymiaru, zasługujący na "dychę"! Wprowadzenie + element dodatkowy jeszcze przed rozpoczęciem gry super :) Zagadki były trudne, a jedna posprzątała naszą ekipę na dobre 20 minut. Cała fabuła nie była super liniowa, co jest plusem. Jednakże ja osobiście odczuwałam trochę, że zagadki są "porozrzucane" w losowych miejscach. Można by też dodać jakiś fajny element na wyjście z pokoju, żeby bardziej zgrało się z historią. Mimo tych uwag, jak najbardziej polecam!

 • Escape room Horror

  Horror
  ER 1871 Inny Wymiar
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  Horror w starej kamienicy

  03.12.2019 | data wizyty: 10.11.2019

  Ten pokój to coś dla fanów ciężkich i mrocznych klimatów. Oczywiście, jak już wcześniej wiele osób wspomniało, lokalizacja tego ER jest perfekcyjna, już od wejścia czuć dreszczyk. Wprowadzenie do tego pokoju jest nietypowe, świetnie nastraja do wczucia się w historię. Pokój był zaskakujący kilkoma elementami, było w nim co robić a nutka horroru nie dawała o sobie zapomnieć ;)

 • Escape room wyZYSKpol

  wyZYSKpol
  Konsorcjum Czasu
  Bielsko-Biała

  Do roboty, korposzczury!

  09.11.2019 | data wizyty: 12.10.2019

  Pokój klimatycznie jest bezbłędny, zagadki bardzo zróżnicowane i nowatorskie. Do zrobienia jest tam duuużo a deadline nieubłaganie goni!
  Do pełnej dziesiątki w ocenie brakuje tylko porządnego wprowadzenia do pokoju.

 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wielki poziom niewielkich krasnoludków

  09.11.2019 | data wizyty: 14.09.2019

  Wprowadzenie do pokoju jest po prostu mistrzowskie! Klimat miejsca zasługuje na 11/10 a zagadki są tak różnorodne i na zróżnicowanym poziomie, że aż miło. W tym pokoju należy mieć oczy, uszy i nosy szeroko otwarte! Pokój jest po prostu fantastyczny, trzeba go odwiedzić a zarzucić mu można tylko to, że przygoda zdecydowanie powinna trwać, i trwać, i trwać...

 • Escape room Strych Szalonego Alchemika

  Strych Szalonego Alchemika
  Quest Cage
  Katowice

  Archival rating

  Strych szalonego matematyka

  09.11.2019 | data wizyty: 21.07.2018

  Pomimo, że minęło już sporo czasu od naszej w tym pokoju zapadł on nam szczególnie w pamięć przez najmocniej rozbudowany przez Quest Cage aspekt matematyczny ze wszystkich ich pokoi. Odnieśliśmy wrażenie, że pokój ten był nieprzerwanym liczeniem, podliczaniem i rozliczaniem każdej zagadki. I choć zagadki były bardzo logiczne to jednak liniowość fabuły i wszędobylska królowa nauk sprawiają, że pokój przeznaczony jest raczej do bardzo określonego rodzaju odbiorców. Klimat i obsługa jak zawsze w przypadku Quest Cage zasługują na dużą pochwałę.

 • Escape room Psychopata

  Psychopata
  Set Me Free
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Gdzie jesteś, psychopato?

  13.09.2019 | data wizyty: 03.09.2019

  Jedno z najlepszych wprowadzeń - mistrz gry jest specjalistą w swoim fachu! Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. A jeśli chodzi o zagadki? Interesujące, jednak bez odkrywania Ameryki - co nie znaczy, że tak łatwo je rozwiązać znajdując się pod solidną dawką adrenaliny! Pokój jest zbudowany w sposób, który ciągle zmusza do gry w stylu "watch your back!".
  Tylko jakby tego psychopaty trochę brak...

 • Escape room W gąszczu tajemnic

  W gąszczu tajemnic
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  W gąszczu zagadek

  02.09.2019 | data wizyty: 31.08.2019

  Wizyta w Quest Cage, jak zawsze, mega pozytywnie! Pokój nas oczywiście nie zawiódł, wszystko działało jak należy, klimat miejsca super, zagadki jak najbardziej na TAK, poziom zróżnicowany - nie wymagający jednak (na szczęście!) znajomości fizyki kwantowej ;)
  Nie jest to może najlepszy pokój od Quest Cage, ale zdecydowanie warty odwiedzenia!

 • Escape room Psychiatryk 2.0

  Psychiatryk 2.0
  Set Me Free
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Normalnie nienormalni

  25.07.2019 | data wizyty: 21.07.2019

  Pewnego razu w Psychiatryku...
  Klimat i dekoracje - świetne. Fabuła - super. Poziom zagadek - od b. łatwych do średnich, ich logika natomiast na najwyższym poziomie!
  Całe doświadczenie może nie było na czymś niespotykanym a Psychiatryk mimo, że zalicza się do kategorii "Horror" nie jest pokojem b. strasznym ale nie można mu odmówić zaskakujących zwrotów akcji.
  Drobne usterki techniczne zostały naszej grupie wynagrodzone, za co serdecznie dziękujemy :)
  Ogólna ocena to 8/10 tylko dlatego, że za nami kilka ciut lepszych pokoi. Jednak w swojej kategorii punktowej ten pokój zasłużył na dychę! ;)

 • Escape room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Czarująca chatka

  25.07.2019 | data wizyty: 21.07.2019

  W Chatce Czarownicy wszystko jest dokładnie tak jak należy, nie można jej nic zarzucić, może poza tym że wciąga w klimat tak, że nie chce się jej opuszczać :) Fabuła prowadzi nas gładko, zagadki są mega ciekawe a niektóre dekoracje wywołują dreszcz na plecach - nic dodać, nic ująć!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3