wnadarzewska
 • Escape room Postapo

  Postapo
  Forest Escape
  Łódź

  Wiarygodna opinia

  Zagonieni w las zagadek

  08.03.2020 | data wizyty: 07.02.2020

  Ten "pokój" to mistrzostwo! Przejechaliśmy prawie 300 km tylko po to, by w nim zagrać i warto by było przejechać nawet dwa razy tyle, jest bezbłędny! Klimat i immersja tego miejsca to zdecydowane 11/10, obsługa super sympatyczna i rozmowna po grze, rozgrywka poprowadzona genialnie a poziom zagadek bardzo zróżnicowany. Takie ERy lubimy!

 • Escape room Wrota Czasu - Egipt

  Wrota Czasu - Egipt
  TickTack
  Gliwice

  Wiarygodna opinia

  Gra warta pochodni

  26.01.2020 | data wizyty: 14.01.2020

  Pokój był świetny - bardzo klimatyczny, miał w interesujący sposób napisaną historię, zagadki różnorodne. Trochę widać po nim, że powstał dawno temu, ponieważ traci już ducha nowoczesności - co nie znaczy, że nie warto go odwiedzić! Polecam szczególnie dla małych (ok. 3 osób), ale dobrze zgranych ekip. Ta podróż w czasie jest warta świeczki, czy raczej pochodni zakoszonej ze starożytnego Egiptu!

 • Escape room Zemsta

  Zemsta
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Zagadkowa zemsta

  26.01.2020 | data wizyty: 06.01.2020

  Kolejny świetny pokój od Maze In Mind - klimatyczny, zróżnicowany zagadkowo, z rozbudowanym scenariuszem, z nietypowymi rozwiązaniami, trafiony nawet dla grup z większym doświadczeniem. Nic dodać, nic ująć - po prostu trzeba iść i go przejść :)

 • Escape room Niepokój

  Niepokój
  ER 1871 Inny Wymiar
  Chorzów

  To NIEPokój, to MEGAPokój!

  03.12.2019 | data wizyty: 01.12.2019

  "Niepokój, strach, niedowierzanie... Dlaczego dałem się w to wpakować?! Czy uda nam się uciec?! Proszę, zgaście tę niepokojącą muzykę! Ja nie chcę! ON tam jest! Czy wszyscy są w komplecie? TA muzyka! Obłęd!"
  Te i inne myśli obijają się w głowie w trakcie gry w tym pokoju (O! A jak łatwo jest zapomnieć, że to tylko gra!). Zagadki fundują niezły fun, ale klimat i wszystko inne, co dzieje i znajduje się w tym pokoju to podstawa jego sukcesu! Jest w nim co robić a wprowadzenie jest mistrzowskie, tak trzymać!
  Inny Wymiar sponsoruje 75 minut czystego niepokoju :)

 • Escape room PostApo: Schron

  PostApo: Schron
  ER 1871 Inny Wymiar
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  Schrońcie się, zagadki, bo was rozwiążemy!

  03.12.2019 | data wizyty: 10.11.2019

  Mnie osobiście ten pokój nie porwał, choć wiem, że moja ekipa była bardzo zadowolona. Klimat oczywiście, jak to w przypadku Innego Wymiaru, zasługujący na "dychę"! Wprowadzenie + element dodatkowy jeszcze przed rozpoczęciem gry super :) Zagadki były trudne, a jedna posprzątała naszą ekipę na dobre 20 minut. Cała fabuła nie była super liniowa, co jest plusem. Jednakże ja osobiście odczuwałam trochę, że zagadki są "porozrzucane" w losowych miejscach. Można by też dodać jakiś fajny element na wyjście z pokoju, żeby bardziej zgrało się z historią. Mimo tych uwag, jak najbardziej polecam!

 • Escape room Horror

  Horror
  ER 1871 Inny Wymiar
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  Horror w starej kamienicy

  03.12.2019 | data wizyty: 10.11.2019

  Ten pokój to coś dla fanów ciężkich i mrocznych klimatów. Oczywiście, jak już wcześniej wiele osób wspomniało, lokalizacja tego ER jest perfekcyjna, już od wejścia czuć dreszczyk. Wprowadzenie do tego pokoju jest nietypowe, świetnie nastraja do wczucia się w historię. Pokój był zaskakujący kilkoma elementami, było w nim co robić a nutka horroru nie dawała o sobie zapomnieć ;)

 • Escape room wyZYSKpol

  wyZYSKpol
  Konsorcjum Czasu
  Bielsko-Biała

  Do roboty, korposzczury!

  09.11.2019 | data wizyty: 12.10.2019

  Pokój klimatycznie jest bezbłędny, zagadki bardzo zróżnicowane i nowatorskie. Do zrobienia jest tam duuużo a deadline nieubłaganie goni!
  Do pełnej dziesiątki w ocenie brakuje tylko porządnego wprowadzenia do pokoju.

 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wielki poziom niewielkich krasnoludków

  09.11.2019 | data wizyty: 14.09.2019

  Wprowadzenie do pokoju jest po prostu mistrzowskie! Klimat miejsca zasługuje na 11/10 a zagadki są tak różnorodne i na zróżnicowanym poziomie, że aż miło. W tym pokoju należy mieć oczy, uszy i nosy szeroko otwarte! Pokój jest po prostu fantastyczny, trzeba go odwiedzić a zarzucić mu można tylko to, że przygoda zdecydowanie powinna trwać, i trwać, i trwać...

 • Escape room Strych Szalonego Alchemika

  Strych Szalonego Alchemika
  Quest Cage
  Katowice

  Opinia archiwalna

  Strych szalonego matematyka

  09.11.2019 | data wizyty: 21.07.2018

  Pomimo, że minęło już sporo czasu od naszej w tym pokoju zapadł on nam szczególnie w pamięć przez najmocniej rozbudowany przez Quest Cage aspekt matematyczny ze wszystkich ich pokoi. Odnieśliśmy wrażenie, że pokój ten był nieprzerwanym liczeniem, podliczaniem i rozliczaniem każdej zagadki. I choć zagadki były bardzo logiczne to jednak liniowość fabuły i wszędobylska królowa nauk sprawiają, że pokój przeznaczony jest raczej do bardzo określonego rodzaju odbiorców. Klimat i obsługa jak zawsze w przypadku Quest Cage zasługują na dużą pochwałę.

 • Escape room Psychopata

  Psychopata
  Set Me Free
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Gdzie jesteś, psychopato?

  13.09.2019 | data wizyty: 03.09.2019

  Jedno z najlepszych wprowadzeń - mistrz gry jest specjalistą w swoim fachu! Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. A jeśli chodzi o zagadki? Interesujące, jednak bez odkrywania Ameryki - co nie znaczy, że tak łatwo je rozwiązać znajdując się pod solidną dawką adrenaliny! Pokój jest zbudowany w sposób, który ciągle zmusza do gry w stylu "watch your back!".
  Tylko jakby tego psychopaty trochę brak...

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4