wnadarzewska
 • Escape room Psychopata

  Psychopata
  Set Me Free
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Gdzie jesteś, psychopato?

  13.09.2019 | data wizyty: 03.09.2019

  Jedno z najlepszych wprowadzeń - mistrz gry jest specjalistą w swoim fachu! Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. A jeśli chodzi o zagadki? Interesujące, jednak bez odkrywania Ameryki - co nie znaczy, że tak łatwo je rozwiązać znajdując się pod solidną dawką adrenaliny! Pokój jest zbudowany w sposób, który ciągle zmusza do gry w stylu "watch your back!".
  Tylko jakby tego psychopaty trochę brak...

 • Escape room W gąszczu tajemnic

  W gąszczu tajemnic
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  W gąszczu zagadek

  02.09.2019 | data wizyty: 31.08.2019

  Wizyta w Quest Cage, jak zawsze, mega pozytywnie! Pokój nas oczywiście nie zawiódł, wszystko działało jak należy, klimat miejsca super, zagadki jak najbardziej na TAK, poziom zróżnicowany - nie wymagający jednak (na szczęście!) znajomości fizyki kwantowej ;)
  Nie jest to może najlepszy pokój od Quest Cage, ale zdecydowanie warty odwiedzenia!

 • Escape room Psychiatryk 2.0

  Psychiatryk 2.0
  Set Me Free
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Normalnie nienormalni

  25.07.2019 | data wizyty: 21.07.2019

  Pewnego razu w Psychiatryku...
  Klimat i dekoracje - świetne. Fabuła - super. Poziom zagadek - od b. łatwych do średnich, ich logika natomiast na najwyższym poziomie!
  Całe doświadczenie może nie było na czymś niespotykanym a Psychiatryk mimo, że zalicza się do kategorii "Horror" nie jest pokojem b. strasznym ale nie można mu odmówić zaskakujących zwrotów akcji.
  Drobne usterki techniczne zostały naszej grupie wynagrodzone, za co serdecznie dziękujemy :)
  Ogólna ocena to 8/10 tylko dlatego, że za nami kilka ciut lepszych pokoi. Jednak w swojej kategorii punktowej ten pokój zasłużył na dychę! ;)

 • Escape room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Czarująca chatka

  25.07.2019 | data wizyty: 21.07.2019

  W Chatce Czarownicy wszystko jest dokładnie tak jak należy, nie można jej nic zarzucić, może poza tym że wciąga w klimat tak, że nie chce się jej opuszczać :) Fabuła prowadzi nas gładko, zagadki są mega ciekawe a niektóre dekoracje wywołują dreszcz na plecach - nic dodać, nic ująć!

 • Escape room Zodiak

  Zodiak
  HURRY UP
  Bielsko-Biała

  Wiarygodna opinia

  Jaki jest Twój znak, Zodiaku?

  29.06.2019 | data wizyty: 23.06.2019

  Jak już wspominano w komentarzach wcześniej, porównując "Zodiak" do "Łowców snów" spodziewać się można po pokoju więcej, jednak nie można zapominać o tym, że to pokój o całkowicie innej koncepcji! Zdania na temat tego pokoju naszej ekipie były po wyjściu podzielone - bo albo się go pokocha albo znienawidzi :) Schematyczne zagadki porozsiewane po pokoju są w pełni logiczne, o średnim poziomie trudności (choć ostatnia zagadka wymiotła!). Na pierwszy rzut oka (i ucha) pokój jest trochę straszny ale jeśli macie za sobą kilka dobrych thrillerowych pokoi raczej nic Was nie zaskoczy (a może?). Ocena jest pozytywna bo pokój był w porządku i nie mamy na co narzekać, popracowałabym jedynie minimalnie nad spójnością fabuły!

 • Escape room Tunele pod miastem

  Tunele pod miastem
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  Wpuszczeni w kanał

  29.06.2019 | data wizyty: 23.06.2019

  Wspaniała koncepcja na wykonanie pokoju i wykorzystanie niemałej przestrzeni! "Tunele pod miastem" to być może nie majstersztyk pod względem wizualnym ale pod względem rozrywkowym już tak! Przyjemny w odbiorze, ze średniej trudności zagadkami, jak wszystkie propozycje Quest Cage bardzo klimatyczny ze świetną obsługą. Nic dodać, nic ująć! Polecamy.

  P.S. Nie żartują ze sprawnością fizyczną ale też nie wymagają umiejętności akrobatycznych ;)

 • Escape room Łowcy snów

  Łowcy snów
  HURRY UP
  Bielsko-Biała

  Wiarygodna opinia

  Czy to jawa jest czy sen?

  23.06.2019 | data wizyty: 21.06.2019

  *zieeeeew* Tak smacznie nam się spało w tym pokoju... (bynajmniej nie z nudów!) Świetna obsługa przeprowadziła nas płynnie przez wszystkie fazy snu. Pokój jest pięknie dopracowany, zagadki bardzo interesujące z narastającym stopniem trudności. Co tu więcej pisać... *zieeeeeew* po prostu sami musicie... *zieeeew* to zobaczyć...

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  Słodka zagadka

  16.06.2019 | data wizyty: 15.06.2019

  Pokój był słodki w każdym calu - już od "przedpokoju" poczuć można klimat tego, co nas czeka w środku. Cukierkowy wystrój, ciasteczkowy zapach, radosna muzyka i wesoła atmosfera - och i ach! Ale nie dajcie się zwieść temu słodkiemu wstępowi! Czekają tu na Was zagadki w pełni logiczne i godne pochwały, a pokój nie samymi kłódkami stoi :) Poziom między łatwym a średnim, ale sam pokój jest idealny dla grup z niedużym doświadczeniem. Atmosfera jest bardzo relaksująca a miła obsługa sprawia, że aż chce się tam być (i wrócić)! Jak najbardziej polecam!

 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Wiarygodna opinia

  Zlokalizowano dobrą zabawę

  11.06.2019 | data wizyty: 09.06.2019

  Odbiór, odbiór! Tu agenci pod pseudonimem Alpaki Zagłady. Misja polegała na zlokalizowaniu "Lokalizacji" i opuszczeniu jej przed upływem wyznaczonego czasu. Misja wykonana w 100%. Zlokalizowano jedną z najlepszych lokalizacji w karierze. Niestandardowe zagadki, które zawsze w jakiś sposób dają znać, że są wykonywane dobrze - obecne. Klimatyczny pokój, w którym podczas przechodzenia wyjście z roli jest praktycznie niemożliwe - obecny. Dobra zabawa, w czasie której czas upływa niesamowicie szybko - jest. Fantastyczna obsługa, która swoją pracę wykonuje z pasją i chętnie poświęca czas po grze na rozmowę - jest! Usatysfakcjonowani agenci polecają każdemu. Bez wyjątku. Bez odbioru...

 • Escape room Różowa pantera

  Różowa pantera
  Mysterious Room
  Łódź

  Wiarygodna opinia

  Jak w kreskówce

  05.06.2019 | data wizyty: 04.06.2019

  Wszystko przygotowane jest z największą dbałością o każdy detal, w pokoju poczuć się można jak kreskówkowy bohater do spraw wszystkiego, co różowe!
  Zagadki może i są trochę liniowe ale na pewno nie nudne. Poziom zróżnicowany - od zagadek bardzo prostych do takich, które wymagają szczególnego zaangażowania. Pokój jednak jest tak przyjemny, że aż relaksujący.
  "Różowa Pantera" to kolejny pokój od Mysterious Room, który po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3