natalia.opuszkiewicz
 • Escape room Cela

  Cela
  Enigma Room
  Warszawa

  Ciekawa rozgrywka

  12.02.2016

  Bardzo ciekawy pokój, duży + za wykonanie, klimat bardzo mi się podobał. Obsługa sympatyczna. Na pewno wpadnę jeszcze nie raz z koleżankami :)!

 • Escape room The Flight No. C4

  The Flight No. C4
  Escaperooms.pl Warszawa
  Warszawa

  LOT C4 - miła niespodzianka

  02.02.2016

  Po wejściu do pokoju, możemy na prawdę poczuć się jak na pokładzie małego samolotu. Wykończenie bardzo fajnie odzwierciedlone z prawdziwym samolotem.
  Technicznie i wizualnie super! Jako dziewczyny miałyśmy problem z niektórymi kwestiami, ale to przez brak faceta w ekipie, aaale - udało się! Ciekawe rozwiązania, ciekawe zagadki - bardzo przyjemnie! Czekamy na kolejne 4 pokoje, które są w kolejce ! Do zobaczenia !

 • Escape room The Gold Train

  The Gold Train
  Escaperooms.pl Warszawa
  Warszawa

  Niesamowity wystrój, klimat na 6!

  02.02.2016

  Zaskoczyło mnie to jak udało im się wykończyć ten pokój, genialna aranżacja, klimat w tym pokoju zaspokoi każde oko. Zagadki trudne, gdybyśmy może miały kilkanaście minut więcej, a nie tylko godzinę to może by się udało przejść bez pomocy - choć tego nie wiem ;). Dużo frajdy było z rozwiązywania zagadek, trzeba było się czasami namęczyć, ale jak zawsze było warto! Nam się udało odnaleźć Złoty Pociąg. Z jedną łamigłówką miałyśmy problem, ale ponownie miły Pan Mateusz wszystko nam jasno wyjaśnił więc nie mamy zastrzeżeń do pokoju :)
  Polecam!

 • Escape room The Exorcism

  The Exorcism
  Escaperooms.pl Warszawa
  Warszawa

  Polecam każdej dziewczynie, która panicznie boi się horrorów itp ! :D

  02.02.2016

  Mnie namówiły koleżanki by po raz kolejny odwiedzić Escaperooms na Złotej :).
  Niespodzianka mówiły i tu nagle Egzorcyzmy ... byłem na NIE przez dobre 10 min, po czym jeden z miłych Mistrzów Gry, taki w lokowanych kręciołkach zapewnił mnie, że będę się świetnie bawiła i na pewno nie pożałuję ! I wiecie co? Nie żałuję, straaaasznie boję się ciemności, strasznej muzyki i strachów, tam to wszystko było, bałam się strasznie, ale pomimo tego wszystkiego po wyjściu czułam się dumna, że mi się udało, że udało się Nam wydostać kilka chwil przed końcem czasu. Polecam każdej koleżance, kolegom też, ponoć oni czasem się boją gorzej od dziewczyn więc generalnie super zabawa dla każdego :) !
  POLECAM !!! :)))

 • Escape room The Office Of John Monroe

  The Office Of John Monroe
  Escaperooms.pl Warszawa
  Warszawa

  Ciekawa fabuła, łatwo nie było, ale wyszłyśmy :)

  02.02.2016

  Pokój dał nam wiele zabawy, dużo myślenia, łączenia puzzli - niekoniecznie, które otwierały ponownie kłódki! Za to duży + !
  Ogólnie jesteśmy bardzo zadowolone, ekipa Mistrzów bardzo miła i sympatyczna!
  Ogólnie polecam ten pokój dla tych, którzy niekoniecznie myślą szablonowo! Człowiek całe życie się będzie dziwił ;)