Rafał H.
 • Escape room The Dig

  The Dig
  Escape the Room
  Boston

  Digged

  31.07.2019 | data wizyty: 31.03.2019

  This was my first experience in US in escape rooms. That's pretty uncommon to me to share the room with bunch of guys I haven't met before. But I liked it. I got really nice team. I was the only non native speaker. But still it was fairly easy to communicate. I miss such option in Poland so that I would go to the room with strangers. As sometimes that's not easy to find mates willing to go at the same time.
  About the room. That was really interesting. Riddles was challanging and satisfying. The introduction was so immersive - great job guys! :)

 • Escape room HexIT

  HexIT
  LetMeOut
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  1000100‬ 1001111 1000010 1010010 1000101

  16.07.2019 | data wizyty: 30.06.2019

  Bardzo fajny pomysł na pokój. Zapewne wśród escapowiczów jest pokaźna grupa programistów. W tym i ja :). Pokój ciekawy, bardzo w klimacie geeków, z zagadkami poruszającymi różne aspekty informatyczne, nie tylko programowanie. Bylismy grupą 4 osób, z czego 3 były programistami. Ta osoba, która nie była, nie była w stanie za wiele uczestniczyć w zabawie. Niestety :/. Wbrew niektórym opiniom, które czytaliśmy przed przyjściem do tego pokoju.

 • Escape room Stranger Room

  Stranger Room
  In&Out
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Will - gdzie jesteś?

  16.07.2019 | data wizyty: 29.06.2019

  Pokój świetnie trzyma klimat serialu. Wiele elementów z lat 80. No i DnD. Kozacko! :) Zagadki zróżnicowane. Kilka niespodzianek ;). Polecam!

 • Escape room Inferno

  Inferno
  Portal Escape Games
  Łódź

  7 kręgów piekła

  16.07.2019 | data wizyty: 14.07.2019

  Pokój ze sporą ilością zagadek, które jednak rozwiązuje się dość sprawnie. Także są logiczne, a ich poziom jest wyważony. Ciekawe rozwiązania, niektóre znane z gier video - a to ciekawe doświadczenie zobaczyć je realu. Trochę klimat psują niezbyt zamaskowane elementy, które wydaje mi się powinny być zaskoczeniem. A także elementy niezautomatyzowane, ale uruchamianę przez obsługę w odpowiednim momencie. Przy 5 osobach było co robić - zwłaszcza pod koniec.

 • Escape room Lochy Króla Artura

  Lochy Króla Artura
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Arcydzieło!!!

  13.07.2019 | data wizyty: 29.06.2019

  Najsmutniejsze, że trudno opisać w słowach jaki to fantastyczny pokój. Mistrzowski poziom wykonania sprzętów i przedmiotów. Zagadki pomysłowe, wszystko działa jak należy. Kilka razy zbieraliśmy szczęki z podłogi. Klimat 15 / 10. Absolutnie najlepszy pokój w jakimkolwiek byłem. Bydgoszcz przede mną jeszcze ;) - ale osoby, które były w bydgoskich pokojach mówią, że ten pokój je zmiata. Warty swojej ceny!

 • Escape room Jumanji

  Jumanji
  HURRY UP
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Wypowiedz te słowa: Ju-man-ji!!

  13.07.2019 | data wizyty: 29.06.2019

  Pokój na bardzo wysokim poziomie. Ciekawe zagadki, głównie nie kłódkowe - takie przynajmniej pozostawił po sobie wrażenie. Przenosi w świat Jumanji i możesz poczuć się jak w dżungli. Końcówka nieco nieintuicyjna, ale nie psuje ona obioru całości. Będę wspominał z uśmiechem na twarzy.

 • Escape room Wioska Smerfów

  Wioska Smerfów
  HURRY UP
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Fantastyczna wioska Smurfów

  13.07.2019 | data wizyty: 29.06.2019

  Jeden z lepszych pokojów, w jakim byłem. Trudno mi sobie wyobrazić, że można było lepiej zrobić ten pokój. Piękne wykonanie zagadek, przedmiotów. System podpowiedzi - niesamowity. System postępu - pierwszy raz się z tym spotkałem - świetna sprawa. Nie da się wiele napisać bez spoilowania. Czy masz czy nie masz dzieci - koniecznie odwiedź!

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Scooby dooby dooooo

  13.07.2019 | data wizyty: 30.06.2019

  Fantastyczny pokój. Świetne wprowadzenie, realizacja zagadek, niespodzianki, przede wszystkim klimat zagadek, ich różnorodność. Wszystko to robi niesamowite wrażenie. Dla mnie szkoda, że ten pokój robiliśmy jako ostatni w dwudniowym maratonie po Wrocławiu. Zmęczenie dało już się we znaki i potrzebowaliśmy pod koniec kilku podpowiedzi, aby wyjść. Zagadki nie są trudne, w sam raz, a nawet proste, ale bardzo w klimacie. Jednak ich ilość nie pozwala na dłużej zatrzymać się w jednym miejscu, bo potem zwyczajnie brakuje czasu na pozostałe. A w cztery osoby było co robić non stop. Szkoda, że wszyscy nie mają "latarek". Ci którzy nie mają są trochę wyłączeni z gry.

 • Escape room Bon Appetit

  Bon Appetit
  Portal Escape Games
  Łódź

  Wiarygodna opinia

  Co na kolację?

  13.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Nowy pokój, ale nie ma niedoróbek. Z początku trudno było ruszyć z miejsca, ale potem, już jakoś szło. Ilość zagadek kłódkowych do niekłódkowych oceniam na pół na pół. Ciekawe pomysły. Dość liniowy. Fabuła niezbyt rozwija się w trakcie - aż do pewnego momentu. Niemniej jednak fabuła choć ciekawa to dość przewidywalna. Zabrakło nam paru minut, aby wyjść. Ale mogliśmy kontynuować nawet po upływie umówionego czasu.

 • Escape room Quadrum

  Quadrum
  Portal Escape Games
  Łódź

  Klątwa? Sen? Cube? Quadrum!

  10.12.2018 | data wizyty: 10.12.2018

  Pokój nieco inny niż wszystkie dotychczasowe, które odwiedziłem. Pokój na pozór ascetyczny, ale kryjący kilka ciekawych zagadek z różnych wymiarów ;). Zagadki dość proste. Sprawę ułatwia brak rozpraszaczy. Praktycznie wszystko co widzisz lub znajdziesz bierze udział w rozgrywce. Pewnie z tego właśnie powodu rozgrywka toczy się dość płynnie. Miły prowadzący, respektujący potrzeby grupy, na przykład odnośnie podpowiedzi. Polecam :).

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5