Sikoraa
 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Najlepszy w jakim byłem

  05.06.2019 | data wizyty: 04.06.2019

  Pokojowa trylogia tej firmy już za mną, lecz właśnie ten ostatni zrobił na mnie największe wrażenie! Istna wisienka na torcie! 😎

  Wszystko jest na najwyższym poziomie począwszy od wystroju, przez udźwiękowienie, mechanizmy, klimat, zagadki aż po konstrukcje pokoju! Wszystko pieczołowite i nietuzinkowe. Jestem fanem takich pokojów, robionych z rozmachem :)

  Wszystko okraszone oczywiście najwyższej jakości obsługą! Pełen profesjonalizm połączony z pełnym humoru, induwidualnym podejściem do grupy.

  Polecam wszystkim! Zacznijcie od Egiptu, przez Tortuge, aż do tajemniczej Lokalizacji!

  Czekam z niecierpliwością na nowe pokoje, samych sukcesów życzę :)

 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  Ten wystrój!!!

  14.05.2019 | data wizyty: 13.05.2019

  Jest nasz drugi pokój w tym miejscu, zaraz po Egipcie, i muszę przyznać że wystrój robi robote! Jest on jeszcze bardziej klimatyczny i realistyczny niż w przypadku poprzedniego pokoju :)

  Jednakże muszę przyznać że jeżeli chodzi o zagadki, to bardziej siadły mi w Egipcie :) co absolutnie nie znaczy że tutaj były złe, wręcz przeciwnie, były super! Może zależy to jednak od tego komu jaki klimat bardziej pasuje lub typ zagadek :)

  Pokój spełnił moje oczekiwania i znajduje sie w mojej osobistej czołówce ;) polecam większym grupom z jakimś doświadczeniem

 • Escape room Wrota Czasu - Egipt

  Wrota Czasu - Egipt
  TickTack
  Gliwice

  Genialny wystrój i klimat!!

  23.02.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Pokój świetny! Jeszcze takiego klimatycznego wystroju nie widziałem :) Jakbym faktycznie się cofnął o 3,5 tys. lat do tyłu.
  Zagadek dużo, niektóre wymagały więcej czasu więc trochę trudno. Koniec końców udało nam się wyjść bez podpowiedzi trochę przed czasem (co podobno jest rzadkościom). Polecam wszystkim! Najlepiej myśle w 3-4 osoby.
  Obsługa świetna, można porozmawiać i się duużo pośmiać :D Pozdrawiam i polecam!

 • Escape room Z archiwum X

  Z archiwum X
  45 minut
  Lublin

  Trudne, ale fajne!

  29.01.2019 | data wizyty: 30.12.2018

  Pokój mocno nawiązujący do serialu! Zagadki trudne, no może czasem troche naciągane, ale generalnie jest co robić. Wystrój prosty ale klimatyczny. Najlepiej wspominam ostatnie sekundy w pokoju 😅 jeżeli chodzi o minusy to:
  Na pewno obsługa nie była najlepsza, jako że byliśmy ostatnią grupą i panu sie spieszyło do domu to podpowiedzi było od niego bardzo bardzo dużo, i to zazwyczaj dosłownych czyli "spójrz tam, zrób to" przez co szybko wyszliśmy bo zrobiliśmy szybko co trzeba było zrobić. Jest też dużo momentów zastoju, gdzie nie wiadomo co robić.
  Gdyby nie to to generalnie pokój bardzo fajny :)

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Był bardzo fajny ale bez szału :)

  29.01.2019 | data wizyty: 28.01.2019

  Pani z obsługi była bardzo miła i pozytywna! Wystrój i wielkość pokoju bardzo fajny. Zagadki również dają do myślenia, ale uważam że niektóre rzeczy są troszke nielogiczne i stąd minus :p bardzo fajne nawiązania do filmu Burtona! Polecam :)

 • Escape room Piekło Hazardzisty

  Piekło Hazardzisty
  Quest Cage
  Katowice

  Super nowy pokój!

  04.12.2018 | data wizyty: 04.12.2018

  Wiemy nie od dziś, że firma Quest Cage znana jest z pokoi na wysokim poziomie i ich nowe dzieło nie zawiodło moich oczekiwań!

  Klimat jest niepowtarzalny: wystrój, sposób podpowiedzi, zagadki były super! Ale trzeba przyznać że było trudno.. nie udało nam się niestety wyjść o czasie :<

  Niektóre zagadki wymagają logicznego myślenia, łączenia faktów a najlepiej jest znać kilka gier rodem z kasyna (nie jest to konieczne, ponieważ w pokoju jest wszystko wytłumaczone) które na pewno przyspieszą rozgrywke :)

  Mega fajny pokój! Polecam bardziej zgranym i doświadczonym grupom :)
  Klimat i fabuła od początku do końca w zgodzie!

  PS. Da sie ocene obsługi zwiększyć na 12? ;)

 • Escape room Z Głową W Murach

  Z Głową W Murach
  Activity Escape Room
  Katowice

  Nie wszystko zagrało, ale było ok

  08.11.2018 | data wizyty: 07.11.2018

  Pokój ciekawy i zaletą jest to że ma sie stroje które jakoś w pokoju pomagają. Z wieloma manualnymi zagadkami trzeba się w tym pokoju mordować, gdzie po drodze wchodzi irytacja i rezygnacja, jedna rzecz nie działała jak należy a gdzie indziej utknął nam klucz i pani z obsługi musiała wejść do środa i go wydobyć co według mnie psuło klimat. Fajny motyw z [spojler]

 • Escape room Reaktor 404: powrót atomu

  Reaktor 404: powrót atomu
  Quest Cage
  Katowice

  Bardzo fajny! Lecz dla nas za krótki!

  30.10.2018 | data wizyty: 30.10.2018

  Ciężko było zacząć ale jak już poszło to na całego :D pokój ciekawy, inny, ponieważ używa sie prawdziwych narzędzi! Kozak! 12 minut przed czasem! :>

 • Escape room Strych Szalonego Alchemika

  Strych Szalonego Alchemika
  Quest Cage
  Katowice

  Mroczny!

  22.10.2018 | data wizyty: 22.10.2018

  Pokój bardzo klimatyczny! Duża ilość kłódek (różnego rodzaju) i dużo zagadek czysto logicznych jak i matematycznych :D Pokój wymaga również dokładnego przeszukania! Polecam wszystkim :D

 • Escape room Moriarty sp. z o.o.

  Moriarty sp. z o.o.
  Quest Cage
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  Najlepiej!

  08.10.2018 | data wizyty: 08.10.2018

  Pokój zaskakuje swoją konstrukcją ❤️ zagadki na wysokim poziomie i mega profesjonalna obsługa! Polecam!

Zobacz więcej opinii: 1 2