Asia S.
 • Escape room Świat to za mało

  Świat to za mało
  Quest Hunt
  Warszawa

  Godny polecenia

  14.11.2017 | data wizyty: 01.11.2017

  Fajny, bondowski pokój z logicznymi, stosunkowo prostymi zagadkami. Niewielka przestrzeń, fajnie zagospodarowana. Pani obsługi bardzo miła i pomocna, choć podpowiedzi mogłyby być mniej oczywiste niż podanie już rozwiązania zagadki.

 • Escape room Pegazus

  Pegazus
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Rewelacja!

  13.11.2017 | data wizyty: 13.11.2017

  Klimatyczny pokój z logicznymi zagadkami, kupą dobrej muzyki i zabawy. Powrót do najlepszych gier z dzieciństwa. Świetny wystrój, wszystko utrzymane w idealnym stanie. I nie małe to, jest co robić:) Bardzo miła i pomocna obsługa.

 • Escape room Dom mordercy

  Dom mordercy
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Naprawdę warto..

  13.11.2017 | data wizyty: 13.11.2017

  jeśli lubicie mocne tematy detektywistyczne w stylu Dextera, zdecydowanie pokój godny polecenia. Zagadki średniej trudności, logiczne, ciekawe, co fajne nie ma ich dużo, a cały czas coś się jednak robi i myśli. Idealny dla 2-3 osób, w super klimacie. Obsługa bardzo miła i pomocna.

 • Escape room Tajemnice Leonarda

  Tajemnice Leonarda
  Escapers
  Warszawa

  Top w Warszawie

  06.08.2017 | data wizyty: 05.08.2017

  Jak dla mnie jeden z trzech najlepszych pokoi w Warszawie obok Chaty Wiedźmy i Piramidy. Fajne, logiczne zagadki, utrzymane w cudownym klimacie pracowni Leonarda. Zagadki manualne, zero elektroniki, super historia i wejście do pokoju:) Naprawdę dopracowany do ostatniego szczegółu.

 • Escape room Grobowiec smoka

  Grobowiec smoka
  Escapers
  Warszawa

  Świetna przygoda

  06.08.2017 | data wizyty: 05.08.2017

  Fajny, duży pokój, wiele ciekawych zagadek, nic superzaskakującego, ale bardzo satysfakcjonujące i wciągające. Jak dla mnie drugi najfajniejszy w Escapers po Leonardo. Na pewno bardzo duży plus za świetny klimat, zagadki logiczne, a obsługa jak zawsze miła i pomocna, fajnie naprowadzająca na odpowiedź w przypadku podpowiedzi, a nie dająca ją wprost.

 • Escape room Klątwa Tutenchamona

  Klątwa Tutenchamona
  Zagadkownia
  Warszawa

  Dobra zabawa, ale mogło być lepiej

  01.08.2017 | data wizyty: 20.07.2017

  Ogólnie pokój dobrze zrobiony, fajny wystrój. Zagadki ciekawe choć efekt psuje trochę to, że trudniejsze zagadki są na początku i trudno się rozkręcić, za to kolejne rozwiązuje się w 15 minut. Jedna bardzo fajna zagadka (już dawno chciałam na nią gdzieś wpaść). Drobny minus także za zablokowanie się kluczyka w jednej z zagadek, co obsługa sama zauważyła i wspomogła. Obsługa bardzo miła i pomocna.

 • Escape room Chata Wiedźmy

  Chata Wiedźmy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Ah ah ah

  05.02.2017

  Naprawdę świetny pokój! Zagadek akurat, logiczne, i średnie i trudne, jedna niedająca spać:D Klimat idealny, a doświadczenie coraz ciekawsze i większe ;) niż się początkowo wydaje:) A to co czeka na kolejnych etapach naprawdę zaskakujące. Naprawdę dobra robota z pokojem. Czekamy na kolejne:)

 • Escape room Wyspa

  Wyspa
  Amazeing
  Warszawa

  Przyjemna wysepka

  05.02.2017

  Fajny, przejrzysty, logiczny, całkiem spory pokój. Choć zagadek nie ma dużo i są średnio trudne (jedna trudniejsza), są na tyle złożone, że jednak chwilę zajmuje ich rozwiązanie. Dużym plusem jest 90 minut w pokoju. Dzięki temu i dzięki temu, że w środku nie ma zegara, pokój przechodzi się powoli i z dużym fanem, nie stresując się. Obsługa bardzo przyjazna i fajnie z nimi pogadać o innych pokojach. I choć znalezienie pokoju jest chyba już częścią gry (nie polecam bez samochodu, szczególnie wieczorem) i nie najbliżej, to warto się wybrać. Polecam.

 • Escape room Opuszczony hotel

  Opuszczony hotel
  Escapers
  Warszawa

  Hotel jak z thrillera

  29.01.2017

  Pokój robi świetne wrażenie, idealny klimat, czujesz się jak hotelu. Dużo zagadek, wszystkie logiczne, mialam tylko poczucie, że trochę za mało czasu na dojście do wszystkiego samemu, może wynika to z niewielkiego doświadczenia w ER, ale gdyby było to 90 min może obyłoby się bez wielu podpowiedzi:) natomiast zagadki naprawde ciekawe, dopracowane, z dozą niepewności, co teraz się otworzy:) obsługa 10/10. Teraz kolej na grobowiec smoka:)

 • Escape room Tajemnicza Komnata

  Tajemnicza Komnata
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Lumos!

  29.01.2017

  Świetny pokój. Klimat na 10, dla mnie nawet fajniesza pierwsza czesc pokoju niz sama komnata:) choc wszystko robi wrazenie bardzo dopracowanego. Zagadki logiczne, niezwiązśrednio trudne choć jedna zajęła nam trochę czasu. Ale jest ich na tyle dużo żebyśmy we dwie osoby miały ręce pełne roboty przez 50 kilka minut:) obsługa bardzo miła i pomocna. Bardzo polecamy.

Zobacz więcej opinii: 1 2