Sieczkoś
 • Escape room Manewry Kartelu

  Manewry Kartelu
  Find a Way
  Poznań

  DAJ MI TEN KOKS!

  11.03.2019 | data wizyty: 05.03.2019

  Ciekawy pokój w Poznaniu, który przenosi nas gdzieś do Kolumbijskiego miasteczka. Zagadki logiczne, sporo mechanizmów, ale znajdą się tutaj również kłódki, czy elementy sprawdzające naszą zręczność. Warto również pochwalić Panią, która prowadziła grę za uśmiech, pozytywną energię i zaangażowanie.

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Powrót do przeszłości

  11.03.2019 | data wizyty: 10.03.2019

  Mimo, że nie przepadam za pokojami w stylu średniowiecza to trzeba przyznać, że podobnie jak nautilus dopracowany jest co do milimetra. Pokój jest urządzony po sam sufit, a mechanizmy w nim zastosowane sprawiają, że można poczuć się jak król, mag, rycerz, czy nawet zwykły niewolnik, gdzieś w odmętach kopalni. Pokój sprawdza graczy pod względem logicznego myślenia, spostrzegawczości, czy nawet zręczności. Bydgoszcz kolejny raz nie zawodzi! Polecam wybrać się do tej firmy, bo jak do tej pory, każdy ich pokój jest niesamowity.

 • Escape room Plan na włam

  Plan na włam
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Czysta robota

  11.03.2019 | data wizyty: 10.03.2019

  Kolejny pokój tej firmy, który sprawia, że do Bydgoszczy chętnie się wraca do escape roomów. Pełno zagadek mechanicznych, ale nie zabrakło kłódek z szyfrem (pod tym względem jest dobrze wyważony). Nie uważam, żeby by był to pokój dla grup doświadczonych. Nam udało się wyjść z niego dość szybko. Uważam, że początkujący też powinni sobie z nim poradzić. Bardzo duża ilość zagadek sprawia, że jest co robić. Dobrze, że nie są one liniowe, więc można zająć się kilkoma rzeczami na raz, przez co jeszcze bardziej sprawdzamy nasze zgranie w drużynie. Na koniec chciałem wspomnieć jeszcze o historii, która zaskakuje w pewnym momencie.

 • Escape room Freakshow

  Freakshow
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  GENIALNIE!

  11.03.2019 | data wizyty: 10.03.2019

  Pokój jest niesamowity, zapierający dech w piersi, dopracowany, GENIALNY! To właśnie takie pokoje zostają na długo w pamięci i do takich pokoi często wraca się myślami. Klimat cyrku/lunaparku dopracowany idealnie. Ten pokój po prostu żyje... Macie wrażenie, że cały czas jesteście obserwowani przez nie wiadomo co, nie wiadomo kogo... A może to nie wrażenie... Początkowo towarzyszy strach, niepokój, ale z czasem przyzwyczajasz się do tego, oswajasz się z tym klimatem... Pokój uważam, że jest dość trudny, ale rozwiązanie jakie zostało zastosowane sprawia, że niejako prowadzeni jesteście przez pokój "za rękę" i to nie jest uwaga na minus, bo minusów w tym pokoju trudno się doszukiwać.

 • Escape room Coś

  Coś
  Black Box
  Poznań

  Coś niesamowitego

  11.03.2019 | data wizyty: 16.12.2018

  Niesamowity pokój! Cała przygoda wciągnęła niesamowicie w historię rodem z książki Stephen'a, czy z filmu Andy'egp. Praktycznie cały czas natykamy się na rzeczy związane właśnie z historią Pennywise'a. Duże podziękowania dla mistrza gry, który od początku, od samego progu budował ten niepokojący klimat. Zagadki różne, mogące sprawić trudność nawet doświadczonym graczom. Na pewno jest to pokój obowiązkowy w Poznaniu.

 • Escape room Lądowanie na Księżycu

  Lądowanie na Księżycu
  ENIGMA
  Poznań

  Houston...

  25.11.2018 | data wizyty: 11.11.2018

  Według mnie pokój jest poprawny, ciekawa historia i intrygujący wystrój. Nie mniej jednak uważam, że zagadek jest dość mało. Dla grup kilkuosobowych, które mają kilka pokoi za sobą uważam, że pokój może wydać się łatwy, dlatego uważam, że pokój fajny na początek zabawy z escape roomami.

 • Escape room Olimp

  Olimp
  ENIGMA
  Poznań

  OLIMP

  25.11.2018 | data wizyty: 11.11.2018

  Fajny, ciekawy pokój z nutą edukacji o mitologii Greckiej. Pokój oprócz spostrzegawczości, umiejętności logicznego myślenia sprawdza też współpracę w grupie. Pokój jest idealny dla dwóch doświadczonych osób, natomiast jeżeli ktoś chciałby wybrać się w grupie to polecam raczej osobom początkującym. Pokój dobry na początek przygody z escape roomami. Zagadki dość proste, wykorzystujące różne mechanizmy. Przyjemny ciekawy wystrój i klimat.

 • Escape room Szaman

  Szaman
  Quest
  Poznań

  Pięknie!

  25.11.2018 | data wizyty: 14.11.2018

  Kolejny pokój firmy i kolejny pokój, który zapada w pamięć. Powierzchnia pokoju i klimat zrobiły na mnie spore wrażenie, tak duże, że w pewnym momencie, aż warto było się na chwile zatrzymać i po prostu popatrzeć. Klimat genialny! Według mnie pokój nie jest trudny, więc śmiało można polecić pokój graczom początkującym. Obsługa jak zawsze miła, uśmiechnięta i rozgadana. Lepiej się gra, gdy pokój prowadzi człowiek z pasją do tego typu rozrywki!

 • Escape room Dom pogrzebowy

  Dom pogrzebowy
  Fun4Brain
  Poznań

  Poczuć się jak grabarz...

  25.11.2018 | data wizyty: 14.10.2018

  Drugi pokój tej firmy i również pokój aspiruje na topowe miejsce w Poznaniu. Ciekawy pomysł, który w swoim założeniu nie ma straszyć, a mimo wszystko wywołuje ciarki i niepokój. Klimat oddany bardzo dobrze, oddech śmierci towarzyszy na każdym kroku. Wszystkie elementy wystroju nawet jak nie biorą udziału w grze pasują do tej całej atmosfery idealnie. Uważam jednak, że sekret dziadka jest pokojem ciekawszym (przez historię) jak również lepszym pod względem różnorodności zagadek. Pokój poleciłbym graczom, które pierwsze pokoje mają za sobą.

 • Escape room Prison Break

  Prison Break
  ExitRoom ™
  Poznań

  Nie było potrzeby tatuowania całego ciała ;)

  12.07.2018 | data wizyty: 27.06.2018

  Pomimo, że udało nam się wyjść z pokoju bardzo szybko to uważam, że dużą rolę odegrało tu doświadczenie. Doświadczone grupy, poradzą sobie z tym pokojem bez problemu, dlatego bardziej polecałbym pokój osobą początkującym. Klimat więzienia udało się odwzorować. Zagadki logiczne, wszystko spójne i jasne. Zaskoczyła mnie jedna rzecz, którą spotkałem pierwszy raz w escape roomie i powiem szczerze wywołała uśmiech i lekkie zdziwienie. W pokoju można odnaleźć nawiązania do serialu.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6