euglena.viritis
 • Escape room Twierdza

  Twierdza
  Escape Me
  Gdynia

  Spoko, ale męczące

  18.11.2018 | data wizyty: 21.10.2018

  Przemęczyliśmy. Bardzo. Nie podpasował nam. Zagadki były pomysłowe, ale nie w naszym stylu...Szkoda, że dostępna jest tylko jedna latarka UV, w naszym przypadku rozpracowujemy pokój w podgrupach i przydałyby się dwie...

 • Escape room Tajemnica Atlantydy

  Tajemnica Atlantydy
  Escape Me
  Gdynia

  Nowy rekord!!!!

  18.11.2018 | data wizyty: 21.10.2018

  Pobiliśmy rekord! 32 minuty i 11 sekund! Pokój wyjątkowo nam podpasował, graliśmy fabułą nieliniową dzieląc się nad podgrupy i rozwiązując bardzo płynnie. Więcej takich pokoi!!! Świetne wykonanie, cudny klimat, świetne zagadki, naprawde czuliśmy się jak w grze komputerowej typu point-and-click. Zdecydowanie polecamy każdemu. Naszym zdaniem najlepszy pokój, do którego zdarzyło nam się zawitać.

  Escape Me

  Odpowiedź Escape Me

  Potwierdzamy :D! Gratulujemy!
  #Da się!
  #Super drużyna
  #Jeśli da się wyjść w takim czasie to chyba jednak logiczne :D!

  Pozdrawiamy Was Serdecznie :)!

 • Escape room Zombie apokalipsa

  Zombie apokalipsa
  Enigmat Escape
  Gdańsk

  Wszystko się zgadza, apokalipsa nadciąga

  18.11.2018 | data wizyty: 15.08.2018

  Klasyczna fabuła z zombie w tle. Mało straszny, część podpowiedzi można było przeskoczyć i dojść do rozwiązania samemu. Uważajcie, żeby nie przekombinować. Finałowa zagadka-mechanizm była nieco wyrobiona, przez co mieliśmy wątpliwości, czy wykonujemy ją poprawnie. Generalnie polecamy, dobrze się bawiliśmy.

 • Escape room Cela Śmierci

  Cela Śmierci
  Enigmat Escape
  Gdańsk

  Pokój dla szperacza

  18.11.2018 | data wizyty: 15.09.2018

  Dobry dla początkująych. potrzeba dużo spostrzegawczości i totalnego braku zaufania do reszty graczy. Sprawdzili mebel szukająć wskazówek? Sprawdzcie jeszzcze raz, wszyscy po kolei. Dwa razy. Fajnie zrobiony, ewidentnie cela.

 • Escape room Teatr żywych lalek

  Teatr żywych lalek
  Escape Gdańsk
  Gdańsk

  Raz jeszcze, nie dla strachliwych

  18.11.2018 | data wizyty: 18.08.2018

  Klimat pół na pół - pierwsza część zrobiona naprawdę dobrze i w klimacie horroru, dalej chyba zabrakło trochę pomysłu. Część zagadek przypadła nam do gustu, nad niektórymi trzeba było się nieźle wytężyć a i tak nie obyło się bez podpowiedzi. Generalnie pokój warty odwiedzenia, dobrze się bawiliśmy, a mustrz gry wspierał nas trafnymi nienachalnymi podpowiedziami podanymi w odpowiednich momentach.

 • Escape room Pułapka Szeryfa

  Pułapka Szeryfa
  Escape Gdańsk
  Gdańsk

  Pokój lekki, dobry dla początkujących

  18.11.2018 | data wizyty: 18.08.2018

  Pokój łatwy i przyjemny, troszkę zmyliła nas prośba mistrza gry o nie majstrowanie z ozdobami na ścianach, ale my zawsze zbyt delikatnie traktujemy dekorację :P Jedyny pokój jak dotąd, w którym drzwi wyjściowe nie są zamknięte. Zdecydowanie przyjazny dzieciom. Bardzo przyjazny i kontaktowy mistrz gry. Polecamy.

 • Escape room Schron 2.0

  Schron 2.0
  Podziemna pułapka
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  Przemęczyliśmy się

  18.11.2018 | data wizyty: 07.07.2018

  Pokój bardzo liniowy. Jeśli nie macie w drużynie szperacza, to biada wam bo minuty lecą nieubłaganie. Klimat generalnie fajny, pomysł i aranżacja pokoju dobrze oddawała schron wojskowy. Nad niektórymi aspektami można by jeszcze naszym zdaniem popracować, albo przynajmniej jeszcze raz przemyśleć.

 • Escape room Okręt podwodny

  Okręt podwodny
  Podziemna pułapka
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  Bul bul

  18.11.2018 | data wizyty: 07.07.2018

  Pokój w którym można przegrać w przypadku kiedy próbujemy forsować zagadki jak taran (okrętu). Mało przestrzeni, polecalibyśmy dla 5 małych chudych osób lub 4 standardowych :P Pokój logiczno-matematyczny. Niektóre rekwizyty były już niestety lekko wyrobione, co mocno podpowiadało rozwiązania. Generalnie dobrze się bawiliśmy, a otrzymane podpowiedzi od mistrza gry były konkretne i jasne.

 • Escape room Ucieczka z więzienia

  Ucieczka z więzienia
  Questrooms
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  Halo, czy ktoś mnie słyszy?!

  18.11.2018 | data wizyty: 02.06.2018

  Fajna sprawa dla większej ekipy, także wciągajcie rodziny i znajomych. Wymaga dobrej współpracy, cierpliwości, czasami dobrego słuchu oraz zmysłu technicznego. Ekipa dzielona jest na dwa, także nie dzielcie się wrażeniami zbyt pochopnie, bo można odwrócić role i pójść jeszcze raz! Mistrz gry zapewnił nas, że ekipa planuje dodatkowe usprawnienia w przyszłości, na które bardzo czekamy. Generalnie, pokój bardzo się nam podobał.

 • Escape room Grobowiec Faraona

  Grobowiec Faraona
  Pokoje Tajemnic
  Gdańsk

  Klątwa, ale czy faraona?

  18.11.2018 | data wizyty: 17.06.2018

  Dużo skrytek, dużo zagadek, dużo niepotrzebnych hieroglifów. Bardzo nowoczesne ściany, jak na grobowiec faraona, niektóre zagadki jasne tylko dla obsługi. Był nas 6 osób i nikt nie zrozumiał. Dodatkowo Pani mistrz gry w tym konkretnym momencie chyba ogłądała mistrzostwa świata w piłce nożnej, a nie nas, ponieważ po prośbie o wskazówkę trzy pierwsze podpowiedzi były bez sensu i a zadania przez nie wskazane już zostały przez nas wykonane.

Zobacz więcej opinii: 1 2