Panda Express
 • Escape room Świat to za mało

  Świat to za mało
  Quest Hunt
  Warszawa

  Prosty, ale fajny

  04.11.2019 | data wizyty: 19.10.2019

  Wystrój pokoju nie zachwyca, ale jest spójny i wpisany w fabułę. Wygląd udało się nadrobić zagadkami, które są ciekawe i wymagają nie tylko myślenia, ale również spostrzegawczości i zwinności.
  Udało nam się wyjść sporo przed czasem, ale mimo to bardzo dobrze się bawiliśmy.
  Obsługa bardzo miła i pomocna.
  Dobry pokój dla osób zaczynających przygodę z ER.

 • Escape room Klątwa Tutenchamona

  Klątwa Tutenchamona
  Zagadkownia
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Pokój z potencjałem, ale do renowacji

  21.10.2019 | data wizyty: 19.10.2019

  Na pierwszy rzut oka pokój zrobiony w fajnym egipskim kilmacie. Jednak wraz z rozpoczoczęciem gry daje się zauważyć, że ma on najlepsze lata za sobą i mówiąc krótko się sypie. Zaczynając od fatalnego nagłośnienia, przez które w ogóle nie zrozumieliśmy wprowadzenie, przez poobkruszane dekoracje i elemnty gry, po zacinające się kłódki wszystko to utrudnia rozgrywkę i wpływa na wrażenia z pokoju. Mimo to pokój nam się podobał, ma ciekawe zagadki, dobrze wpisane w klimat i ostatecznie dobrze się bawiliśmy. Po gruntownym odświeżeniu będzie świetny.
  Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna.

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Przeklęte Pandy

  10.10.2019 | data wizyty: 06.10.2019

  Do pokoju udaliśmy się zachęceni jego pozcyją w warszawskim rankingu i jak się okazało jest ona w pełni zasłużona.
  Już od wejścia pokój zachwyca realizmem, a im bardziej zagłębialiśmy się w rozgrywkę tym ciekawiej się robiło. Super zagadki wymagające wykorzystania wszystkich zmysłów dawały wiele zabawy i rozbudziły aptety na więcej.
  Z niecierpliwością czekamy na kolejny pokój od Escape Project. 😃

 • Escape room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  Jedna panda za wszystkie, wszystkie za jedną

  09.08.2019 | data wizyty: 08.08.2019

  Drugi po Olimpie pokój, który mieliśmy przyjemność odwiedzić w Room Escape i podobnie jak poprzednik dał nam mnóstwo świetnej zabawy. :)
  Wszystko w pokoju, zaczynając od wystroju i na zagadkach kończąć, bardzo spójne i logiczne. Bardzo ciekawe rozwiązania użyte w zagadkach, miło nas zaskoczyły, z jednym z nich spotkaliśmy się pierwszy raz, mimo prawie 90 pokoi na koncie. Podobnie jak w Olimpie, tu też nie było czasu na nudę i każde z naszej trójki znalazło coś dla siebie i mimo wyjścia 20min przed czasem byliśmy bardzo zadowoleni.
  Jedyny minus to brak klimatyzacji, a raczej jak się później okazało niewłączona klimatyzacja plus brak jakiejkolwiek wody w poczekalni, ale mimo to wypad uważamy za udany.

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Pandy z wizytą u greckich bogów

  09.08.2019 | data wizyty: 08.08.2019

  Obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna, sprawnie wyjaśniła zasady pokoju i bez zbędnej zwłoki mogliśmy zacząć grę.
  Wystrój pokoju dość minimalistyczny, ale za to wszystko bardzo ładnie wykonane i spójne. Szczególne uznanie należy sie za piękne obrazy na ścianach i rekwizyty - widać, że ktoś włożył w nie dużo pracy.
  Zagadki bardzo intuicyjne (no może poza jedną, nad którą spędziliśmy prawie 10min) i logiczne, a przy tym bardzo przyjemne i dające mnóstwo zabawy. Pokój odwiedziliśmy w trójkę i każdy z nas miał cały czas coś do roboty. Ostatecznie udało nam się wyjść 25min przed czasem, ale mimo to byliśmy bardzo zadowoleni i świetnie spędzilismy czas.
  Bardzo fajny pokój, szczególnie na początek przygody z escape roomami.

 • Escape room Zdrada w Breslau

  Zdrada w Breslau
  Exit19.pl
  Wrocław

  Super podróż do lat 30.

  10.07.2019 | data wizyty: 06.07.2019

  Kolejna dwuosobowa wizyta w Exit19 i kolejny zachwyt jak dobrze można zrobić escape room.
  Największe wrażenie pozostawił na nas rozmiar pokoju i realizm jego wystroju, który można było odczuć już przed drzwiami wejściowymi. W środku czekało na nas mnóstwo zagadek, które nieprzerwanie zajmowały nas przez całe 75min i ledwie udało nam się zdążyć w czasie. Polecam wziąć większą ekipę, bo w dwie osoby jest naprawdę ciężko. Jednak, mimo swojej trudności zagadki były bardzo logiczne(no może poza jedną) i dawały mnóstwo satysfakcji z rozwiązania, dzięki czemu po raz kolejny wyszliśmy stąd zadowoleni.
  Naprawdę super pokój z super obsługą!

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Niezapomniane wrażenia

  10.07.2019 | data wizyty: 06.07.2019

  Pokój odwiedziliśmy tylko we dwóch, ale dzięki temu ciągle mieliśmy pełne ręce roboty.
  Od razu po wejściu odczuliśmy klimat upiornego szpitala psychiatrycznego i mimo, że graliśmy w wersję bez aktora przez całą grę mieliśmy wrażenie, że ktoś nas obserwuje i jakieś zło czai się za rogiem. Zagadki świetnie wpisywały się w historię pokoju i stopniowo wciągały w straszną historię tego miejsca. Mimo prawie 90 pokoi na naszym koncie twórcom nadal udało się nas zaskoczyć niektórymi zadaniami i ich realizacją.
  Bawaliśmy się tak dobrze, że po wyjściu chcieliśmy jescze i od razu zarezerwowaliśmy kolejny pokój w Exit19 :D

 • Escape room ULTIMATUM: Live or Die.. Make Your choice

  ULTIMATUM: Live or Die.. Make Your choice
  House Escape
  Warszawa

  Miało być strasznie, a było straszne rozczarowanie

  09.07.2019 | data wizyty: 09.07.2019

  Do pokoju udaliśmy się zachęceni intrygującym opisem i pozytywnymi opiniami. Spodziewaliśmy się wielkiego wow i trudnych decyzji, których konsekwencje miały zauważyć o naszych losach, a spotkało nas wielkie rozczarowanie.
  Już wprowadzenie nas zmęczyło,bo pan z obsługi przez 10 min opowiadał o zasadach pokoju cały czas się jąkając i plącząc jakby sam nie wiedział co ma nam przekazać.
  Zostaliśmy poinformowani, że po wejściu do pokoju mamy się dobrze wsłuchać wprowadzenie, bo jest bardzo istotne, jednak po rozpoczęciu gry żadnego wprowadzenia nie było i dopiero po paru minutach się pojawiło. Dodatkowo głos [spojler] był dość niewyraźny i trzeba było się dobrze wsłuchać żeby coś zrozumieć.
  Całkiem fajne pomysły, co do realizacji zagadek, ale niestety nie zawsze były one logiczne i po ich rozwiązaniu czasem trzeba było poczekać przez jakiś czas na efekt (odnosiliśmy wrażenie jakby wszystko było uruchamiane ręcznie z jakiejś sterowni).
  Początkowo spodobał nam się [spojler] jednak szybko zmieniliśmy zdanie gdy okazało się, że często sprowadza się to do obserwowania co robią inni albo wciskania jednego przycisku - mało w tym frajdy.
  [spojler] raczej śmieszne, niż straszne także nas rozczarowały.

  Mimo wielkiego potencjału pokój nas nie zachwycił, wyszliśmy bardzo zniechęceni. Chyba najgorszy pokój w jakim byliśmy.

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Panda Express w expressie relacji Warszawa - Łódź

  01.07.2019 | data wizyty: 30.06.2019

  Pokój odwiedziliśmy w wersji EXTRA i była to świetna decyzja, bo już od samego wejścia poczuliśmy się jak pasażerowie prawdziwego pociągu i wrażenie to nie ustawało do samego końca. Ogromna imersja pokoju sprawiała, że cały czas przemieszczaliśmy się podpierając się ścian żeby się nie przewrócić gdyby pociąg zaczął nagle hamować. :D Niesamowite wrażenie! Fabuła również wielokrotnie nas zaskakiwała a czasem nawet przerażała wywierając coraz większą presję by jak najszybciej rozwiązać zagadki. A te również nie były proste i często wymagały trochę zastanowienia i nieszablonowego podejścia.
  Pokój wywarł na nas ogromne wrażenie i jedynym rozczarowaniem było to, że tak szybko się skończył, bo chcieliśmy żeby ta przygoda trwała dalej.
  Obsługa świetna, bardzo przyjemnie spędzilismy czas na pogawędkach przed i po grze.
  Z niecierpliwością czekamy na kolejny pokój.

 • Escape room Dom Śmierci

  Dom Śmierci
  Creepy Story
  Warszawa

  Strach, tak jak panda, ma wielkie oczy

  26.04.2019 | data wizyty: 24.04.2019

  Wróciliśmy cali i co najważniejsze żywi!
  Nie było jednak lekko.. Po zmroku dotarliśmy do opuszczonego domu w opustoszałej okolicy, aby rozwikłać jego tajemnicę. Jednak już po wejściu do środka dało się bardzo mocno odczuć, że nie jesteśmy tam sami... Mrok, dziwne dźwięki zza ściany i poruszające się przedmioty sprawiły, że poczuliśmy się jak na planie prawdziwego horroru i parę razy zdarzyło się nam krzyczeć i uciekać w popłochu. Mimo to zabawa była świetna, a zagadki bardzo wymagające. Dom Śmierci trafia do naszej czołówki najlepszych pokojów i z pewnością zapamiętamy go na długo!

  Idealne miejsce dla każdego kto lubi się bać i przy tym dobrze bawić!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7