Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)
 • Escape room Klątwa Skarbu Majów

  Klątwa Skarbu Majów
  Exit19.pl
  Wrocław

  Majowie

  08.03.2020 | data wizyty: 07.03.2020

  Pokój przez który się płynie! trochę czuliśmy niedosyt, że tak szybko się skończył. Zagadki ciekawe, ale łatwe do rozwiązania. Dlatego pokój idealnie nadaje się dla początkujących i średnio zaawansowanych grup. Wystrój - staranny i bardzo dopracowany. nie mogliśmy się napatrzeć na wszystkie szczegóły. Obsługa jak zwykle na najwyższym poziomie! podsumowując bardzo fajny pokój !

 • Escape room Wehikuł Czasu - Tajemnica Leonarda

  Wehikuł Czasu - Tajemnica Leonarda
  Exit19.pl
  Wrocław

  Leonard

  08.03.2020 | data wizyty: 07.03.2020

  Bardzo ciekawy pokój z mnóstwem nieliniowych i manualnych zagadek. rozwiązywanie ich sprawiało mnóstwo radości! same w sobie nie były bardzo trudne, poziom oceniłbym na średni jako że wyszliśmy ok 30 min przed końcem czasu. Wystrój - można było poczuć się jak w prawdziwej podroży w czasie! szczegółowość na najwyższym poziomie, widać, że wsadzono w niego mnóstwo serca. Obsługa poprawna ,polecam każdemu!

 • Escape room Przeklęta wróżba

  Przeklęta wróżba
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Wiedźma

  08.03.2020 | data wizyty: 07.03.2020

  Na początku należy wspomnieć o bardzo ciekawym wprowadzeniu do pokoju ! zapadnie nam na długo w pamięci! a idąc dalej tropem obsługi - jest na najwyższym poziomie. widać, że to ludzie z pasją. Co do samego pokoju - zawiera sporo ciekawych zagadek, jest nieliniowy, każdy miał tu coś do zrobienia. z pokoju wyszliśmy z jedną podpowiedzią jakieś 30 minut przed czasem. co do wystroju - trochę nam tu brakowało większej liczby smaczków by lepiej się wczuć w klimat. ale nie jest to powód to obniżenia oceny ale nasza subiektywna opinia. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z gry

 • Escape room Lochy Króla Artura

  Lochy Króla Artura
  Exit19.pl
  Wrocław

  Miecz

  08.03.2020 | data wizyty: 07.03.2020

  Świetny pokój z epickimi dekoracjami, które sprawiają wrażenie, że zostaliśmy przeniesieni w czasie. Zagadki całkowicie nieliniowe, ale dosyć proste. Wyszliśmy jakieś 30 minut przed czasem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. w pokoju nie brakuje elektroniki ale odnajdziemy również tradycyjne kłódki czy zagadki manualne. Obsługa oczywiście sprawiła się bardzo dobrze ! zasłużone 10 punktów !

 • Escape room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Samolocik

  08.03.2020 | data wizyty: 08.03.2020

  Pokój już ma trochę lat więc oczekiwania wobec niego nie były największe i to był nasz błąd. Pokój wyśmienity ! a właściwie nie pokój a autobus. Zabawa w nim sprawiła nam niesamowicie duzo frajdy i radości. Wystrój kapitalny - czuliśmy się jak w prawdziwym samolocie. Zagadki dość proste i logiczne, żadna nie sprawiła nam problemu i nie wymagały brania podpowiedzi. obsługa na wysokim poziomie. polecam!

  Escape Bus

  Odpowiedź Escape Bus

  Dzięki za odwiedziny i pomoc w walce z terrorystami! :D Bardzo miło słyszeć , że nasz leciwy samolocik przypadł do gustu nawet tak doświadczonej drużynie. Mamy nadzieję, że za jakiś czas spotkamy się na kolejnej misji, którą planujemy wystartować już niebawem! Pozdrawiamy! Escape Bus! ;)

 • Escape room American School Story

  American School Story
  Fox O'clock
  Wrocław

  Psychoza

  08.03.2020 | data wizyty: 08.03.2020

  Ale ten pokój jest dobryyyyyyyyyyy! o nie jednak nie, nie jest dobry. Jest przekozacki! Poprzeczka podniesiona została bardzo wysoko - taka interakcja nadaje zupełnie inny poziom rozrywce w ER. perfekcyjny wystrój, dzięki któremu można przenieść się do Ameryki lat 80. Obsługa na baaaaaardzo wysokim poziomie. zagadki trudne i wymagające z wieloma smaczkami! Polecam ale nie wszystkim, nie nadaje się dla grup zaczynających swoją przygodę z ER.

 • Escape room Żółty Znak

  Żółty Znak
  Action Escape
  Poznań

  Znaczek

  25.02.2020 | data wizyty: 23.02.2020

  Ten pokój można kochać albo nienawidzić. nie ma półśrodków. my go pokochaliśmy, mroczny, z idealną grą świateł. Zagadki wymagające, trudne i nieliniowe. Obsługa na wysokim poziomie! to przepis na sukces! polecam!

 • Escape room Da Vinci

  Da Vinci
  Key To Be Free
  Poznań

  Vinci

  23.02.2020 | data wizyty: 22.02.2020

  Bardzo przyjemny pokój, przez który się płynie. Logiczny, spójny, nieliniowy ! to przepis na sukces ! wystrój idealnie wpasowany w tematykę, zagadki różne, część z nich nas zaskoczyła! obsługa sprostała doskonale zadaniu
  polecam każdemu , nawet dla początkujących

 • Escape room Duch

  Duch
  EXODUS
  Poznań

  Duch

  23.02.2020 | data wizyty: 23.02.2020

  pokój petarda! powstało o nim wiele miejskich legend i ... okazały się prawdziwe. Już na wstępie przy wprowadzeniu przeżywamy szok, nie byliśmy na to przygotowani. a im dalej w las tym... lepiej !
  Zagadki logiczne, ale wymagające uwagi i myślenia. całkowicie nieliniowe.
  Pokój posiada bardzo unikalny system podpowiedzi, trzeba koniecznie to przeżyć . Niestety przez władny strach nie przetestowaliśmy go w całości, czego żałujemy!
  Wystrój - to jest to! To trzeba zobaczyć i przeżyć samemu, zadbano tu o najmniejsze szczegóły, wszystko idealnie wpasowuje się w klimat pokoju
  obsługa na najwyższym poziomie, ogarnięta - mimo sporego problemu na początku udało im się wszystko ogarnąć abyśmy mogli zagrać
  polecam! na pewno dla osób już z kilkoma pokojami na koncie, nie jest to dobry pokój dla początkujących

 • Escape room Pan Świnka

  Pan Świnka
  Black Box
  Poznań

  Świnka

  23.02.2020 | data wizyty: 23.02.2020

  po doskonałym cosiu czas na Pana Świnkę ! Jaki był ten pokój? SMAKOWITY!
  należy sobie zadać pytanie czy to jeszcze escape room czy już coś więcej?
  pokój zawierał wiele niesamowitych rozwiązań, nadających mu niesamowity klimat i unikalność
  zawiera bardzo ciekawy system podpowiedzi, nigdzie się z takim nie spotkaliśmy - polecamy wypróbować
  zagadki logiczne, albo i nie... to zależy :) sami się przekonacie
  obsługa na najwyższym poziomie, widać, że nie pracują tu ludzie z łapanki tylko pełni pasji i zaangażowani
  polecam każdemu

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 8 9 10