klaudia.lepik
 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Przynieśmi go czym prędzej!

  14.02.2020 | data wizyty: 10.02.2020

  Naszą przygodę z escape roomami w Bydgoszczy rozpoczeliśmy do Legendy Miecza i był to strzał w 10!
  Pokój wykonany w dbałości o najmniejsze szczegóły, klimatyczny i zaskakujący na każdym kroku. Zagadki proste a przy tym tak ciekawe i idealnie dobrane do klimatu pokoju.
  Jeśli ktoś szuka przygody która przeniesie go do średniowiecza to polecam z całego serca ten pokój.
  Kamila- mistrz gry od samego początku pomogła nam wczuć się w klimat naszego zadania i to dzięki niej zdecydowaliśmy się na pokój którego pierwotnie nie mieliśmy w planach.
  Dla nas cała ekipa tworząca tą firmę zasługuje na ogromne brawa za swoją pracę!
  Z niecierpliwością oczekujemy na otwarcie następnych pokoi! :D

 • Escape room Tajemnica starej fabryki

  Tajemnica starej fabryki
  Room 404
  Bielsko-Biała

  Tajemnica odkryta!

  10.09.2018 | data wizyty: 07.09.2018

  Jako że escape roomy ostatnio stały się wręcz moim uzależnieniem nie mogła odpuścić sobie wizyty w nowo otwartym pokoju w moim mieście! ;)
  Sam opis wyglądał już bardzo zachęcająco. Stara fabryka, gabinet który jako jedyny ostał się z tragicznego wypadku, który się tam wydarzy i ten skomplikowany system wodny do neutralizacji chemikaliów już wzmocniły moje oczekiwania co do tego pokoju.
  Sam wystrój w pełni oddaje charakter pokoju, zagadki są ciekawe i moim zdaniem idealne dla osób które chcą rozpocząć przygodę jaką są escape roomy!
  Uroku temu pokojowi dodaje wprowadzenie, które wręcz wciągnęło mnie całkowicie w akcje i poczułam się jak prawdziwy detektyw na tropie zagadki!
  Obsługa moim zdaniem na 6 i z niecierpliwością oczekuje następnego pokoju tej ekipy!
  Jak mogłabym zapomnieć po wizycie w tym escape roomie nie pozostają nam nie tylko cudowne wspomnienia ale również mały upominek od właścicieli, który bardzo mnie urzekł!
  Serdecznie polecam!

 • Escape room Zodiak

  Zodiak
  HURRY UP
  Bielsko-Biała

  Z porwaniem w tle

  10.09.2018 | data wizyty: 26.03.2018

  Był to mój jeden z pierwszych pokoi jakie odwiedziłam zaczynając swoją przygodę z escape roomami.
  Cóż mogę powiedzieć, wystrój pokoju mroczy nawiązujący do tematyki jednakże można by było jeszcze trochę pokombinować nad nim, zagadki różne od prostych do dość skomplikowanych. Kłódki raczej standardowe i nikt nie powinien mieć z nimi problemu. Pokój odwiedziliśmy większą ekipą( 6 osób) co moim zdaniem trochę zepsuło zabawę, bardziej polecam tak do 5 osób max i raczej osoby które już mają trochę większe doświadczenie niż tylko kilka pokoi. ;)
  Na plu sjak najbardziej wprowadzenie i pewna niespodzianka o której dowiadujemy na początku zabawy zmusza nas do większej współpracy.

 • Escape room Sex room

  Sex room
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Zabawa 18+

  10.09.2018 | data wizyty: 02.05.2018

  Sam tytuł pokoju był już ciekawy a co dopiero wystrój i zagadki. Oprócz znalezienia standardowego klucza do wyjścia mamy dodatkowe zadania, które tylko podkręcają zabawę i dodają jej uroku .
  Wprowadzenie do pokoju bardzo ciekawe, zagadek było dość dużo jak na 2 osoby ale zmieściliśmy się w czasie idealnie.
  Pokój oczywiście dozwolony od lat 18 ;)
  Serdecznie polecam nie tylko na wieczory kawalerskie czy panieńskie ale dla par czy grup znajomych o podobnym poczuciu humoru ten pokój też się spodoba.

 • Escape room Tajemnicza gra

  Tajemnicza gra
  HURRY UP
  Bielsko-Biała

  Zabawa czas start!

  02.05.2018 | data wizyty: 02.01.2018

  Był to mój początek zabawy z escape room a ten akurat pokój wybrałam z polecenia koleżanki, która tak samo swoją przygodę z ER zaczynała od tego pokoju. Moim zdaniem pokój nie należy do najłatwiejszych ale nie był tez bardzo trudny. Ilość zagadek przypadająca na jedną osobę wydaje mi się odpowiednia (byliśmy w trójkę), niestety bez paru podpowiedzi nie udało by się nam ukończyć zabawy. Obsługa bardzo miła i wyrozumiała, dostaliśmy kilka minut gratis aby móc ukończyć wszystkie zagadki. Ogólnie bardzo polecam!