M.N.
 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Świat krasnoludków

  03.02.2019 | data wizyty: 26.01.2019

  Jeden z lepszych pokoi w jakim byłam!!!! Utrzymany na poziomie testy pokoi tej firmy. Świetnie dopracowany, rewalacyjny wystrój, ekstra elektronika, zróżnicowane ciekawe zagadki. Naprawdę sztos! Historia wprowadzająca ekstra pomysł. Zdecydowanie można wczuć się w klimat i przenieść do krainy krasnoludków.

 • Escape room Zemsta

  Zemsta
  Maze in Mind
  Rybnik

  Krwawa zemsta

  26.01.2019 | data wizyty: 26.01.2019

  Zdecydowane podium w mojej escape roomowej grupie. Świetny klimat, muzyka, wprowadzenie. Wszystko że sobą współgra, bardzo ciekawa elektronika, nutka grozy, urozmaicone zagadki. Poszło nam gładko! Gorąco polecam. Najfajniejsze jest to że nigdy nie wiesz co czeka Cię dalej..

 • Escape room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  Uważaj na czarownice!

  26.01.2019 | data wizyty: 26.01.2019

  Miej oczy i uszy szeroko otwarte! Bo nawet nie wiesz kiedy czarownica może wrócić....
  Świetny pokój! Mnóstwo ciekawej elektroniki, tradycyjne kłódki. Wieloetapowy pokój w którym nie warto zapominać o tym co spotkało nas wcześniej... Dużo zagadek, dla doświadczonej grupy nie są bardzo skomplikowane. Każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba myśleć i kombinować. Wystrój, klimat, muzyka super!

 • Escape room Lampa Łukasiewicza Halloween

  Lampa Łukasiewicza Halloween
  Time Out
  Gorlice

  Strach się bać

  05.01.2019 | data wizyty: 16.12.2018

  Ciekawy pokój z nutka grozy. Jeśli wybierze się wysoką opcje strachu to nawet z większą nutka grozy..😁 Dużo zagadek, fajna opcja podziału na grupy. Wystrój pokoju ten sam jak w zwykłej Lampie Łukaszewicza, ale historia zupełnie inna. Zróżnicowane zagadki nieliniowe, każdy znajdzie coś dla siebie :) zagadki nie są trudne, logiczne, ale jest ich sporo :) obsługa świetna jak zawsze

 • Escape room Lampa Łukasiewicza

  Lampa Łukasiewicza
  Time Out
  Gorlice

  Tajemnica Łukaszewicza

  29.10.2018 | data wizyty: 27.10.2018

  Świetny pokój! Ciekawe zagadki, nieliniowe, więc w więcej osób każdy może się czymś zająć:) profesjonalna obsługa, historia przed wejściem do pokoju, ciekawe zagadki, rewelacyjny wystrój. Wszystko gra! Świetna przygoda gwarantowana! :)

 • Escape room Legendy Camelotu

  Legendy Camelotu
  ShareLocked
  Nowy Sącz

  Majstersztyk !

  27.08.2018 | data wizyty: 19.08.2018

  Świetna przygoda , niezapomniane wrażenia. Rewelacyjnie dopracowany, klimatyczny pokój. Zaskakujące pierwsze pomieszczenie, sprytnie ukryte zagadki. Zagadek jest wiele,ale nie są bardzo pracochłonne. Ciekawe, liniowe. Wystrój tworzy klimat. Ciekawa elektronika. Dodatkowy atut, to sporo poświęconego czasu przez pomysłodawcę i twórcę pokoju, na rozmowę, opowieści i ciekawostki. Polecam !: ) Gwarantowana świetna zabawa.

 • Escape room Mroczna Puszcza

  Mroczna Puszcza
  4Fun Escape Room Nowy Sącz
  Nowy Sącz

  Najlepszy pokój w Nowym Sączu !!

  18.08.2018 | data wizyty: 12.07.2018

  To była niesamowita przygoda. Zaskakujące miejsce, świetny klimat, zagadki pomysłowe. Najwięcej problemu sprawiła nam jedna zagadka, że tak powiem wzrokowa, nie będę ujawniać co to było, żeby innym nie psuć zabawy. Wprowadzenie do pokoju zaskakujące, niespodziewane. Udało się wyjść , co prawda w doliczonych kilku minutach, ale byliśmy praktycznie przy końcu, więc Pan z obsługi był tak miły ;) I co najlepsze, do drugiego pokoju udało nam się wejść przez przypadek, nie odkrywając zagadki... :D
  Czy ktoś tak jak ja wchodził do trumny? :DDD
  Polecam serdecznie ten pokój !! Niezapomniane wrażenia !

 • Escape room Tajemnica Faraona

  Tajemnica Faraona
  Escape Room Krynica
  Krynica

  Egipska przygoda

  11.07.2018 | data wizyty: 06.07.2018

  Klimat pokoju świetny ! Można poczuć się jak w prawdziwej piramidzie, zagadki ciekawe , rozwiązania elektroniczne zaskakujące. Byliśmy w 5 osób,więc poszło nam szybko i gładko. Ale ogólnie wrażenie super ! Obsługa bardzo miła, rozmowna. Polecam!

 • Escape room Vinci

  Vinci
  ShareLocked
  Nowy Sącz

  Co tu robić?

  11.07.2018 | data wizyty: 21.06.2018

  Pierwsze wejście do pokoju... i szok ! To nasz pierwszy całkowicie bezkłódkowy pokój. Totalnie nie wiedzieliśmy co robić. Ale później poszło z górki ! Bardzo fajny klimat , pomieszczenie typowo muzealne, zagadki dosyć proste, a przynajmniej dla tych doświadczonych. Obsługa świetna, wprowadzenie w temat jak najbardziej na plus. Pokój godny polecenia !

 • Escape room Kolekcjoner kości

  Kolekcjoner kości
  ShareLocked
  Nowy Sącz

  Niekompletna kolekcja

  22.05.2018 | data wizyty: 20.05.2018

  Pokój rewelacyjny!! Świetny klimat, ciekawe zagadki, super początek całej przygody. Zdecydowanie brakuje jednak wprowadzenia w fabułę... I jest zdecydowanie zbyt mało czasu. Zagadki są pracochłonne i po prostu 60 minut to zbyt mało, nawet dla 5 osobowej ekipy. Niestety nam tego czasu zabrakło. I szkoda ze Pan z obsługi nie potrafił nam wyjaśnić zagadki na której właśnie skończyliśmy.. Przez to odbiór całej przygody trochę stracił.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
Zobacz więcej opinii: 1 2