Monika N. 7
 • Escape room Starożytna świątynia - Wynalazek przeszłości

  Starożytna świątynia - Wynalazek przeszłości
  Secreto
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Zaskoczenie za zaskoczeniem

  01.02.2020 | data wizyty: 31.01.2020

  Byliśmy w trzy osoby, dwie z doświadczeniem w er, a jedna świeżynka. Nie nudziliśmy się nawet przez sekundę. Bardzo zróżnicowane zagadki. Zaskoczenie za zaskoczeniem. Elektronika na najwyższym poziomie. Wszystko hulało jak należy. Prze sympatyczna prowadząca i podpowiedzi w punkt. Niestety nie udało nam się ukończyć przed czasem, ale tym bardziej motywuje nas to żeby przyjść do kolejnego pokoju u Secreto. Polecamy!

 • Escape room Kwarantanna

  Kwarantanna
  Portal Escape Games
  Łódź

  Nie tak miało być

  17.02.2019 | data wizyty: 16.02.2019

  Czytając same dobre opinie na temat tego pokoju spodziewałam się dobrej zabawy, a było zupełnie przeciwnie. Pokój jest nieliniowy, ale jest momentami zagmatwany. Po wyjściu z Escape roomu zastanawiałam się czy to moja wina że nie rozumiałam zagadek czy jednak coś nie grało. Mam już pewien bagaż odwiedzonych pokoi i byłam w zdecydowanie trudniejszych. Qwarantanna nie była trudna, za to była chaosem. Za dużo elementów nie powiązanych ze sobą. Nie grało tam nic, mimo że zagadki były różnorodne to pokój był naprawdę nie dopracowany moim zdaniem. Wyszłam ze znajomymi sfrustrowana a nie tak miało być.

 • Escape room Doktor Dżumy (STEAMPUNK)

  Doktor Dżumy (STEAMPUNK)
  "Funny Will" Kraków
  Kraków

  Niesamowita elektronika

  02.01.2019 | data wizyty: 02.05.2018

  Pokój zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Wszystkie zakładki są elektroniczne, więc jeśli ktoś szuka nietypowych rozwiązań to jest to pokój dla niego. Wystrój jest perfekcyjny! Byliśmy we czwórkę i bawiliśmy się brawurowo. Trochę chemii, fizyki i spostrzegawczości no i lęk na dżumę zrobiony. Zakończenie dzięki obsłudze było wyjątkowo miłe i zabawne, nie tylko dlatego że udało nam się wydostać z pokoju. Mój number one jak do tej pory :)

 • Escape room Laboratorium rzeźnika

  Laboratorium rzeźnika
  Escape Land Kraków
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Mrozi krew w żyłach

  01.01.2019 | data wizyty: 01.01.2019

  Fantastyczny pokój, dla osób które chcą poczuć klimat grozy. Pradziwy horror. Od początku do końca trzyma w napięciu. Zagadki nie są bardzo trudne. Większość logicznych i zróżnicowanych, więc nie ma nudy. Byliśmy we dwoje i jednak rzeźnik nas zaszlachtował (zabrakło 5minut, żeby mu uciec), dlatego polecam iść w więcej niż 2 osoby. Zdecydowanie 10/10. Nie można powiedzieć nic złego. Majstersztyk!

 • Escape room Statek Piratów

  Statek Piratów
  Combinator Kraków
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Genialny wystrój, ale pokój który przeszedł swoje

  29.12.2018 | data wizyty: 13.07.2018

  Niesamowity wystrój pokoju, przenosi na statek każdym detalem, aczkolwiek nie byliśmy zadowoleni ponieważ zagadki były podniszczone i będąc w 4kę bardzo ciężko było nam je wszystkie ogarnąć. Straciliśmy czas na zagadkach wymagających spostrzegawczości i nie polegliśmy dlatego, że czegoś nie zauważyliśmy tylko dlatego że coś nie działało a obsługa tego nie zauważyła. Także po renowacji będzie fantastycznie a na tamten moment kiedy byliśmy trochę się zawiodłam.

 • Escape room Tesla

  Tesla
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Opinia archiwalna

  Laboratorium ciekawostek

  28.12.2018 | data wizyty: 20.10.2018

  Skomplikowane, fizyczne zagadki. Dużo zadań do zrobienia. We trójkę robota paliła nam się w rękach. Trochę chyba przerósł nas poziom trudności aczkolwiek wyszliśmy przed czasem z jedną podpowiedzią.

 • Escape room Nocny Marek 1.1

  Nocny Marek 1.1
  kryptotex.pl
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Rewelacyjne zagadki

  28.12.2018 | data wizyty: 24.11.2018

  Niesamowitej jakości, ciekawe, niesztampowe zagadki. We czwórkę bawiliśmy się naprawdę genialnie. Bez żadnej podpowiedzi wyszliśmy minutę przed czasem, aczkolwiek pokój jest dosyć trudny.

 • Escape room Strefa Cienia

  Strefa Cienia
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Ciekawy klimat

  28.12.2018 | data wizyty: 27.12.2018

  Klimatyczny pokój, z bardzo przyjemnym wystrojem. Zagadki nie są ułożone liniowo. Byliśmy w 3 osoby i była to optymalna ilość, która zapewniła nam zabawę przez całą godzinę. Mimo że pokój nie należy do najtrudniejszych to ani przez chwilę się nie nudziłam(a pewien bagaż Escape roomów już mam). Wyszliśmy z jedną małą wskazówką przed czasem.