haosdew
 • Escape room Zmieniając rzeczywistość

  Zmieniając rzeczywistość
  Zagadkownia
  Warszawa

  Fajny tylko krótki

  28.06.2016

  W tym pokoju bawiliśmy się bardzo dobrze, problem tylko polegał na tym, że skończyliśmy go bez podpowiedzi w 31 min. Bardzo podobała mi się koncepcja pokoju która z reszta nie była tylko w słowach i opisie ale na prawde została odtworzona w zagadkach. Polecam tym którzy chcą zobaczyć coś nowego i oderwać się na chwile od rzeczywistości.

 • Escape room Powrót

  Powrót
  Dom Zagadek
  Warszawa

  88 mil na godzinę!

  28.06.2016

  Dawno tak dobrze się nie bawiliśmy. Jak nigdy poszliśmy do pokoju w 5 osób i mimo to każdy z nas miał pełne ręce roboty! No i tyle śmiechu co w Powrocie to chyba nigdzie nie mieliśmy, banan z twarzy nam nie schodził! Każda grupa wiekowa będzie sie dobrze bawić. Idzcie w ciemno, będziecie zachwyceni!

 • Escape room Pogrzebani

  Pogrzebani
  SHOW ESCAPE
  Warszawa

  Nie udało a mimo to każdemu polece ten "pokój"

  09.05.2016

  Nie otwieramy tutaj żadnych kłodek ani nie ma żadnej elektroniki. Pokój sprawdza czy potrafisz myśleć logicznie, zapamiętywać informacje i dobrze je wykorzystać natomiast przedewszystkim sprawdza komunikację między graczami. Jeżeli nie potraficie się dogadać to nie macie szans. Większość pokoju rozgrywa się w naszych głowach, ale jeżeli wiele już widzieliście to tak jak ja uznacie to za coś świeżego i na pewno nie będziecie rozczarowani!

 • Escape room Złoto nazistów

  Złoto nazistów
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Klimat wylewa się z tego pokoju

  09.02.2016

  Wszystkie przedmioty w tym pokoju są tak świetnie dopasowane do tematu tego pokoju, że bez problemu poczujemy się jak w poniemieckim bunkrze. Zagadki bardzo fajne, tak samo jak i rozwiązania elektroniczne. Zdecydowanie polecam zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących graczy!

 • Escape room Sekret sierocińca

  Sekret sierocińca
  New World 22
  Warszawa

  Genialny pokój!

  07.02.2016

  Z samego rana wybraliśmy się do escape roomu. Po ostatnich słabych wyborach stwierdziliśmy, że wrócimy do firmy w której ostatnio się dobrze bawiliśmy. To był bardzo dobry wybór. Sierociniec to pokój w którym jest non stop co robić, w żadnym momencie nie staliśmy i nie mieliśmy co robić. A każda kolejna zagadka miała swoje unikatowe rozwiązanie a przejścia pojawiały się w miejscach w których się ich nie spodziewaliśmy. Pokój bardzo dobry zarówno na pierwszy jak i na trzydziesty!

 • Escape room The Flight No. C4

  The Flight No. C4
  Escaperooms.pl Warszawa
  Warszawa

  Lot C4 ocalony!

  06.02.2016

  Po wejściu do pokoju czeka nas bardzo miła niespodzianka, na prawdę możemy odczuć klimat samolotu. Okna za którymi widać jak lecimy nad chmurami, czy kabina pilota. Natomiast nie można już tego samego powiedzieć o zagadkach. Logiki jest tam jak na lekarstwo i losowe przedmioty układają się w hasła do losowych kłódek. Gdyby tylko popracować tam nad zagadkami to może być to bardzo fajny pokoik dla 2 czy 3 osób.

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Dom Zagadek
  Warszawa

  W końcu zobaczyliśmy Piramidę

  09.01.2016

  Udało się w końcu zarezerwować termin w Piramidzie po wielu weekendach prób :D I to co zastaliśmy na prawdę nas zaskoczyło. Pokój w którym ukrytych jest wiele smaczków i odniesień do Egipskich piramid. Bardzo fajnie skonstruowane zagadki ( logiczne, fizyczne i grupowe). Nie często dajemy się zaskoczyć po tylu pokojach, że jest coś przed nami ukrywane, a Piramida tak dobrze skrywa swoje sekrety, że i nas zaskoczyła! Jak najbardziej polecamy to nowym jak i doświadczonym graczom!

 • Escape room Czarnobyl

  Czarnobyl
  Hard Lock Warsaw
  Warszawa

  Na zawsze zostaliśmy w Czarnobylu

  09.01.2016

  Bardzo fajnie przygotowany lokal, szafeczki na klucz więc wszystko bezpiecznie jest schowane, pokój w którym można poczekać na swoją kolej też spoko. Tylko Pan który nas przygotowywał do gry jakoś tak strasznie się spieszył, a nikogo poza nami nie było z tego co widziałem. Sam pokój jak najbardziej w temacie, wszystkie przedmioty rzeczywiście odnoszą się do ZSRR także o klimacie nie da się powiedzieć złego słowa. Zagadki typowe dla ER, natomiast świetnie została rozwiązana opcja podpowiedzi i komunikacji z obsługa. Strasznie nas boli tylko to, że już prawie z kluczem w ręku usłyszeliśmy jak Pan z obsługi otwiera drzwi i mówi, że się nie udało ( a wystarczyłoby nam dodatkowe 15 ? 10 sekund).

 • Escape room Mieszkanie Marii Curie Skłodowskiej

  Mieszkanie Marii Curie Skłodowskiej
  Plan Ucieczki
  Warszawa

  Mieszkanie Marii

  09.01.2016

  Mam mieszane uczucia, pokój oznaczony jako dla ekspertów, gracze mówią, że bardzo łatwy to w końcu jak jest? Do tego pierwsza zagadka w pokoju to jest jakaś kpina, doszliśmy do tego tylko z powodu wyczerpania każdej nawet najbardziej abstrakcyjnej opcji. Reszta pokoju całkiem ok więc nie można powiedzieć, że pokój jest zły ale ta pierwsza zagadka tak popsuła nam całą grę, że już nie było zbyt wiele uniesień w dalszej części pokoju.

 • Escape room Włam stulecia

  Włam stulecia
  Escape Room BANK
  Warszawa

  Co za miejsce!

  09.01.2016

  Gdy tylko pokonaliśmy pierwsze drzwi od razu staneliśmy i chyba przez minutę napawaliśmy się tym miejscem. Niesamowita przestrzeń! Oczywiście nie wszystko jest dostępne od samego początku co tylko motywuje nas do jak najszybszego pokonywania kolejnych zagadek. Zagadki natomiast jak zagadki, typowe ale nie jakieś bardzo złe czy wybitne. Natomiast pierwsze wrażenie było tak dobre, że do końca gry byłem zadowolony! Bardzo polecam!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3