monika.krasinska

monika.krasinska

Hej, jestem monika.krasinska. Mam na swoim koncie 15 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Przygodowy. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

15 Odwiedzone

0 Planowane

Podróżnik

27 Punkty

25
27 pkt
50

Wszystkie opinie

Escape room Abrakadabra!
Abrakadabra!

Hokus Pokus!

30.11.2019 | data wizyty: 29.11.2019

Wiarygodna opinia

Przed wejściem do pokoju zostaliśmy wprowadzeni historią w świat iluzji by chwilę później zastanowić się czy ktoś nas nie umieścił na ścianie pokoju. Zagadki różnorodne oraz wymagające nie tylko logicznego myślenia, ale i kreatywności. Wrażenie robi wielki finał, któremu trzeba poświęcić trochę czasu. Nie jest to zwykłe czary mary, ale hokus pokus z przytupem. Wielki plus iż podpowiedzi są przygotowane zgodnie z klimatem pokoju. Zabawa była świetna!

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Kemping
Kemping

Kemping pierwsza klasa!

16.06.2019 | data wizyty: 15.06.2019

Obecnie na mojej liście - NUMBER ONE! Super pomysł, świetne wykonanie i genialna zabawa! Różnorodne zagadki (nie nastawiać się na jakieś oczywistości), autentyczny klimat (wraz z urokami w postaci komarów) i fachowa obsługa (która w razie potrzeby i możliwości wydłuży czas - bo wiedzą co jest tu najważniejsze). Duża część realizowana na dworze - o czym trzeba pamiętać decydując się na tę przygodę. Jeśli chcesz podjąć to wyzwanie w 2-osobowej ekipie to będziecie mieli ręce pełne roboty, więc dobrze byście posiadali trochę doświadczenia w ER. W mojej ocenie najlepiej wybrać się w 3-4 osoby. Nie obawiajcie się - nie będziecie się nudzić, bo równolegle (niezależnie) można zmierzać ku końcowi scenariusza, gdzie dopiero Wasze drogi się połączą ;)

PS. Już nie mogę się doczekać otwarcia nowego pokoju o którym wspomniano na koniec ;)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Tajemnica starej kamienicy
Tajemnica starej kamienicy

Tajemne przejścia

15.06.2019 | data wizyty: 12.06.2019

Po złożeniu rezerwacji spytano nas o możliwość przesunięcia naszej wizyty na późniejszą godzinę w związku z organizowaną imprezą urodzinową dla dzieci (na wstępie - podwójny plus, bo zadbano przez to o nasz komfort i ciszę przy rozwiązywaniu zagadek jak i... dorzucono rabat za tę "niedogodność").
Przygoda zaczęła się po wejściu... na klatkę schodową, przejściem przez piwnicę... kończąc... sami zobaczycie ;)
Zagadki różnorodne (trochę magnetycznych, trochę matematycznych, głównie na logikę). Dwie rzeczy nie zadziałały - za pewne z powodu jeszcze nie "wyrobienia się" (ach te magnesy - z tego powodu też uzyskaliśmy rabat, więc niesmaku nie było). Pokój jest nowy i zapewnia genialny klimat (boskie podłogi, cegły, instalacje sprzed lat). Idealny na wypad i eksploatację w 3 osoby (przy większej liczebności niektórzy mogliby poczuć niedosyt). Gorąco polecam!

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Kryjówka Hobbita
Kryjówka Hobbita

Wśród zarośli

29.03.2019 | data wizyty: 23.03.2019

Wprowadzająca historia zapowiada ciekawą zabawę i... taką też daje. Zagadki różnorodne, ale od pewnego punktu liniowe. Scenografia ciekawa i klimatyczna. Duży plus za efekty na końcu i wstawki elektroniki. Drobny minus za jedną podpowiedź bez prośby zespołu i trochę większy za brak jednego elementu, który utrudnił ustalenie kodu (chociaż daliśmy bez tego radę). Pokój przeznaczony dla początkujących graczy lub 2-osobowego zespołu. My wyszliśmy 15 minut przed czasem ;)

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Łatwy

Escape room Przeklęta wyspa
Przeklęta wyspa

Wyspa pobudzająca zmysły

13.05.2018 | data wizyty: 09.05.2018

Gdyby ktoś z Was szukał godzinnej zabawy pobudzającej wszystkie zmysły z możliwością przeniesienia się na piaszczystą wyspę i nie boi się panującej tam klątwy... to serdecznie polecam. Realizm, jakość wykonania, możliwość wyboru trudności, dostosowanie do grupy wiekowej, różnorodność zagadek, tajemne... nie będę więcej zdradzać. Jest to pokój inny niż byłam obecnie, który faktycznie pozwala się wczuć w klimat. Do tego miła i kompetentna obsługa, której - co ciekawe - nie usłyszysz bezpośrednio już w trakcie gry. Zbieraj zespół (w mojej ocenie maksymalnie 4-osoby) i spróbuj się wydostać, a przy okazji odnajdź skarb.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Lokator
Lokator

Lokator Teofil

30.03.2018 | data wizyty: 28.03.2018

W 3-osobowym składzie rozbroiliśmy bombę i uratowaliśmy świat przed zagładą na 11 minut przed czasem. Super zabawa, ogrom różnorodnych zagadek, tajemnicze... (nie będę zdradzać szczegółów). 90 minut pozwala nie myśleć o czasie. Możliwe wskazówki na prośbę. Serdecznie polecam - nawet jak na pierwszy raz! Ma się ochotę na więcej :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni