Łukasz (Escape Hunters Szczecin)
 • Escape room Tajemnicza Posiadłość

  Tajemnicza Posiadłość
  Escape House
  Bielsko-Biała

  Tajemnicza posiadłość

  06.01.2020 | data wizyty: 06.01.2020

  Kolejna przygodę w Bielsku Białej przeżyliśmy w tajemniczej posiadłości. Tym razem mieliśmy odszukać amulet. Jeżeli chodzi o zagadki to głównie opierają się one na przeszukaniu pokoju i spostrzegawczości. Przyznam, że jest to istny raj dla „szukaczy”, a sporym plusem pokoju jest brak kłódek. Dla nas było trochę za dużo poukrywanych skrytek ale to tylko nasze odczucie.

 • Escape room Gabinet Ignacego Łukasiewicza

  Gabinet Ignacego Łukasiewicza
  Konsorcjum Czasu
  Bielsko-Biała

  Pokój Ignacego

  05.01.2020 | data wizyty: 05.01.2020

  Podczas wizyty w Bielsku Białej zawitaliśmy do gabinetu Ignacego Łukasiewicza i nie żałujemy tej decyzji. Pokój należy do starego typu Escape roomów wiec na próżno jest szukać tutaj elektroniki na każdym kroku. Znajdziemy tutaj sporo kłódek i trzeba nastawić się na dużo szukania. Zagadki są liniowe, spójne, logiczne i maja charakter również edukacyjny. Przy kolejnej wizycie odwiedzimy kolejny pokój tej firmy.

 • Escape room Excalibur

  Excalibur
  Key To Be Free
  Poznań

  W poszukiwaniu miecza

  11.11.2019 | data wizyty: 10.11.2019

  Kolejnym pokojem w Poznaniu okazał się Excalibur. Pokój sprawił nam nie lada trudności przez niejasne zagadki. Wystrój dosyć surowy jak na średniowieczną tematykę. Zbyt dużo zagadek o podobnej tematyce. Pokój ma potencjał jednak nas nie porwał. Pan z obsługi bardzo miły i pomocny.

 • Escape room Galaktyka Tajemnic

  Galaktyka Tajemnic
  Escape ARENA
  Poznań

  Rebelia

  10.11.2019 | data wizyty: 09.11.2019

  Podczas naszej kolejnej wizyty w Poznaniu, której głównym punktem był bieg niepodległości, nie mogło również zabraknąć wizyty w pokojach zagadek. Pierwszym przystankiem była Galaktyka Tajemnic. Mieliśmy do wykonania misje i to właśnie w naszych rękach spoczywał los całej galaktyki. Na szczęście wszystkie napotkane trudności udało nam się przezwyciężyć i uratowaliśmy galaktykę :) zagadki były dosyć proste, bardzo przyjemne i logiczne. Już nie możemy się doczekać wizyty w Wikingach :)

 • Escape room Golden Hajs

  Golden Hajs
  CentEr Poznań
  Poznań

  Golden hajs

  06.10.2019 | data wizyty: 05.10.2019

  Powiem szczerze , że średnio lubię pokoje o podobnej tematyce jednak ten pokój mnie całkowicie zaskoczył. Brak kłódek i zróżnicowanie zagadek sprawiły ze bawiłem się znakomicie, podobnie jak pozostałe osoby z teamu, a przemiła Mistrzyni gry była po prostu wisienką na torcie owej wizyty. Na pewno tutaj wrócimy :)

 • Escape room Faraon

  Faraon
  CentEr Poznań
  Poznań

  Faraon

  06.10.2019 | data wizyty: 05.10.2019

  Faraon okazał się bardzo spójnym przygodowym pokojem. Bardzo lubimy tego typu wyzwania i to również przypadło nam do gustu. Dekoracje idealnie oddawały klimat epoki starożytności. Czuliśmy się jak w prawdziwej piramidzie i mieliśmy na celu tylko jedno, aby się z niej wydostać. Na szczęście udała się nam ta sztuka i mogliśmy wyruszyć w dalsza wędrówkę :)

 • Escape room Jaskinia Hazardu

  Jaskinia Hazardu
  Escape ARENA
  Poznań

  Jaskinia hazardu

  06.10.2019 | data wizyty: 06.10.2019

  Naszym ostatnim pokojem podczas wizyty w Poznaniu była jaskinia hazardu. Szkoda ze wybraliśmy ten pokój na koniec gdyż moglibyśmy rozmawiać z przesympatycznymi właścicielami bez końca. Uwielbiamy takich fascynatów pokojów zagadek. Sam pokój natomiast zaskoczył nas w bardzo wielu kwestiach lecz o większości nie będę wspominał żeby nie psuć zabawy innym. Powiem tylko ze tego pokoju można by było zrobić kilka Escapeow, gdyż jest tak zróżnicowany. Zagadki sprawiają frajdę przy rozwiązywaniu ale i wymagają sporo wysiłku. Czasem można się potknąć na najprostszych rzeczach ;) pamiętajcie o tym. Czekamy z niecierpliwością na kolejne pokoje.

 • Escape room Urok

  Urok
  DreamScape
  Poznań

  Urok

  06.10.2019 | data wizyty: 06.10.2019

  Urok okazał się kontynuacja pokoju Jak Uratować Smoka, który bardzo przypadł nam w przeszłości do gustu. Nie inaczej było i w tym przypadku. Trafiliśmy do bajkowego świata w celu uratowania smoczątka. Zagadki idealnie były wpasowane w klimat pokoju a ich rozwiązywanie sprawiało nam ogromną frajdę. Czuliśmy się czasem jak małe dzieci. Już nie możemy się doczekać aż odwiedzimy Konwsera.

 • Escape room Frankenstein

  Frankenstein
  EXODUS
  Poznań

  Franki

  06.10.2019 | data wizyty: 05.10.2019

  Pierwszym odwiedzonym przez nas pokojem podczas wizyty w Poznaniu był Frankenstein. Na wstępie przywitał nas niezwykle przyjazny mistrz gry, wprowadził nas w fabułę pokoju i mogliśmy zaczynać. Przechodziliśmy przez pokój bardzo płynnie zacinając się tylko w jednym miejscu. Po prostu wszystko było takie jak być powinno. Czekamy na kolejne wyzwania :)

 • Escape room Szum

  Szum
  Continuum
  Poznań

  Szum

  06.10.2019 | data wizyty: 06.10.2019

  Kolejnym pokojem podczas wizyty w Poznaniu był Szum. Oparty na prawdziwych wydarzeniach pokój naprawdę wzbudził w nas niemałą grozę. W pewnym momencie bałem się nawet zostać sam w pomieszczeniu. Zagadki były bardzo przemyślane i uważam ze należały do wymagających. Wymagały Zarówno logicznego myślenia jak i wielkiej precyzji. Było to dla nas nie lada wyzwanie. Na szczęście udało nam się wydostać z tego przeklętego miejsca. Do zobaczenia w pozostałych pokojach :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 11 12 13