rude_boy
 • Escape room Syndrom Strachu

  Syndrom Strachu
  FunEscape
  Warszawa

  Chcieli dobrze, wyszło jak zawsze.

  26.01.2020 | data wizyty: 25.01.2020

  Po wcześniejszych - słabych - doświadczeniach z Fun Escape do pokoju trafiłem z polecenia. Wiarygodne źródło sprawiło, że postanowiłem dać FE kolejną szansę.
  Chcieli dobrze, wyszło jak zawsze. Niestety pokoje "z dreszczykiem" w tej lokalizacji są z góry skazane na porażkę. Obecny w całej rozciągłości pokoju harmider radosnych dziecięcych okrzyków skutecznie psuje klimat.
  Ogromna wpadka jeśli chodzi o ciągłość rozgrywki. Zwróciłem na to uwagę obsłudze ale po opiniach widzę, że nie ja pierwszy. Wniosków najwyraźniej nie wyciągnięto - szkoda.
  Skąd tyle skrajnych opinii? Sam byłem zaskoczony póki nie przekonałem się na własnej skórze. Otóż pokój istnieje w dwóch DIAMETRALNIE różnych wersjach. Oczywiście cena pozostaje niezmienna co wydaje się chorym żartem. Na którą wersję trafimy nie wiadomo bo jak widać nie ma opcji wyboru.
  W cieniu tego wszystkiego jest jeszcze wystrój, niestety jak i w przypadku poprzednich pokoi FE, w których miałem okazję przebywać - pozostawiający sporo do życzenia. Najwyraźniej w FE uważa się, że zgaszone światło "robi robotę". Owszem wnosi klimat ale niedociągnięć w ten sposób nie ukryjemy.
  Potencjał jest. Niestety zmarnowany.

 • Escape room The Portals

  The Portals
  Escaperooms.pl Warszawa
  Warszawa

  Rodzynek

  10.10.2018 | data wizyty: 18.07.2018

  Bardzo dobry pokój. Wśród proponowanych przez escaperooms.pl wręcz prawdziwy rodzynek. Dobry wystrój, ciekawe zagadki, zaskakujące rozwiązania.

 • Escape room Opuszczony hotel

  Opuszczony hotel
  Escapers
  Warszawa

  Hotel Transylwania

  01.10.2018 | data wizyty: 19.07.2018

  Nie taki hotel straszny jak go... opisują.
  Miał być thriller, był... obyczajowy. Skądinąd wiem, że Escapers potrafią budować uczucie niepokoju w "widzu" ;) więc fajnie byłoby to przełożyć także i na ten pokój. Oczekiwania

 • Escape room Grobowiec smoka

  Grobowiec smoka
  Escapers
  Warszawa

  Pustkowie Smauga

  01.10.2018 | data wizyty: 19.07.2018

  Pokój jest na prawdę dobry i są w nim ciekawe, warte zobaczenia rozwiązania techniczne/nietypowe zagadki, klimat. Po prostu: warto.
  Problem techniczny - bardziej przypadek losowy niż zaniedbanie - naprawiony przez obsługę, która zrobiła co mogła żeby nam zadośćuczynić wpadkę. Radzenie sobie w sytuacjach awaryjnych też jest ważne dlatego uważam, że należy się 10 :)

 • Escape room The Flight No. C4

  The Flight No. C4
  Escaperooms.pl Warszawa
  Warszawa

  Con Air

  01.10.2018 | data wizyty: 01.05.2018

  Pokój mimo niewielkich rozmiarów ma całkiem sympatyczny klimat pasujący do scenariusza gry. Mimo małych kłopotów technicznych wyniosłem pozytywne wrażenia z samolotu :)
  Trzy osoby to absolutne maksimum tutaj. Optymalnie dwie.

 • Escape room Tajna Kwatera Dyktatora

  Tajna Kwatera Dyktatora
  8 Gates Escape Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Każdy jakieś hobby ma...

  01.10.2018 | data wizyty: 26.04.2018

  Pokój z przymrużeniem oka. Szybki, łatwy i przyjemny. Prawdopodobnie przy trybie Misja Postapo (dwa pokoje na raz) byłby dobrą rozgrzewką przed Bunkrem.
  Ciekawe rozwiązania techniczne, pomysłowe zagadki, zabawa przy rozwiązywaniu. Myślę, że dla początkujących będzie do przejścia a zaawansowani będą mieli z niego frajdę.
  Czekam na kolejny pokój od 8 Gates i podtrzymanie dobrej passy :)

 • Escape room Rozbitkowie w dżungli

  Rozbitkowie w dżungli
  Zagadkownia
  Warszawa

  Mayday

  01.10.2018 | data wizyty: 01.01.2018

  Mój pierwszy ER :')

  Pomimo braku efektownej technologii zagadki ciekawe i oryginalne. Myślę, że jest idealny dla początkujących. Można złapać bakcyla.

 • Escape room Krypta wampira

  Krypta wampira
  Zagadkownia
  Warszawa

  Dracula – wampiry bez zębów

  01.10.2018 | data wizyty: 13.07.2018

  Jeśli spodziewacie się thrillera czy też horroru to nie ten pokój. Chyba, że nie działająca elektronika bądź też niekompetencja obsługi wywołują u Was strach - wtedy polecam.
  Po stwierdzeniu błędu w pokoju, który uniemożliwiał rozwiązanie zagadki: "O... To poprzednia grupa musiała zmienić, no przecież nie sprawdzam za każdym razem." Poważnie? Bo myślałem, że na tym polega ta praca...
  Potencjał pokój ma . Dobrze byłoby go skierować w którąś stronę. Albo ma być strasznie albo śmiesznie. Mieszanka nie służy.

 • Escape room Legowisko Kanibala

  Legowisko Kanibala
  Zagadkownia
  Warszawa

  Głodny? Na co czekasz?

  01.10.2018 | data wizyty: 13.07.2018

  Bardzo fajny wstęp. Wystrój budujący klimat. Może tylko bym się przyczepił o brak jako takiej oprawy dźwiękowej. Można by trochę popracować nad "grozą" pokoju.
  Niestety zawiodła elektronika co można by zrzucić na zły los ale niestety to nie pierwszy raz w Zagadkowni :(
  Elektronika jest oczywiście efektowna i daje pożądane zaskoczenie ale trzeba o nią dbać. Tłumaczenie, że "poprzednie grupy popsuły" jest kiepskie.

 • Escape room Pogrzebani

  Pogrzebani
  SHOW ESCAPE
  Warszawa

  Nie, nie, nie...

  01.10.2018 | data wizyty: 07.06.2018

  Wielki plus za pomysł.

  I tyle.
  Najtrudniejszy w Warszawie? Nie wydaje mi się.
  Ciężko cokolwiek napisać nie "spoilując". Odniosłem wrażenie, że jest zrobiony trochę "na odwal" (zarówno wykończenie i zagadki).

  Myślę, że dałoby się zrobić grywalny pokój przy odrobinie chęci i pracy.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3